Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o takim facecie ? Pojechałam z nim na wakacje i...

Polecane posty

Gość gość

Byliśmy razem na wakacjach we Włoszech. Wycieczka trafiła się niedroga więc spoko dałam się namówić,choć z kasą u mnie tak sobie w tym roku. I raczej sie dogadywaliśmy, ale zaczęły mnie w nim drażnić pewne cechy. Byliśmy tam jeszcze z kilkoma innymi znajomymi i to byli jego znajomi.

Niestety szybko okazało się, że zero w tym moim facecie i w nich przy okazji jakiejkowiek romantyczności, spontaniczności. Cokolwiek zwiedzaliśmy ich głównym celem było robienie setek zdjęć, na każdym kroku. Zero refleksji jak było pięknie, zero refleksji, tylko zdjęcia i lecimy dalej. 

Np. zachód słońca nad morzem, to oni pstrykną fotkę i pójdą dalej bo po co się mu dłużej przypatrywać. Wyjscie na miasto nie było po to żeby sie przejść, posiedzieć, pogadać, popatrzeć na miasto tylko dla zdjęć i zakupów...

Powiedzcie mi, czy to ja jestem dziwna, że mnie to irytuje? Nie zwracałam im uwagi, tylko zaproponowałam czy przejdziemy się chwile np. przy plaży, ale oni nie byli chetni, jedyne na co mogłam liczyć to taki samotny spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co jeździć ze znajomymi którzy są od nas różni? Lepiej pojechać samemu i robić to co się chce i kiedy się chce. Pokolenie dzisiejsze to nie są ludzie tylko zombi i jednakowa sieczka we łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co jeździć ze znajomymi którzy są od nas różni? Lepiej pojechać samemu i robić to co się chce i kiedy się chce. Pokolenie dzisiejsze to nie są ludzie tylko zombi i jednakowa sieczka we łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×