Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Namysłów wojew opolsk

Jedynymi prawowitymi mieszkańcami USA są Indianie i Eskimosi (rdzenna ludność) oraz rdzenni Hawajczycy

Polecane posty

Gość Namysłów wojew opolsk

Reszta to są imigranci i potomkowie kolonistów z całego świata którzy siłą zajęli terytorium Indian i ich wyparli i wymordowali i zamknęli w rezerwatach i oni nie są wcale Amerykanami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby prawda (chociaż Indianie też są przybyszami z zewnątrz - Amerykę zamieszkiwali ludzie już przed nimi, polecam poszukać szczegółów w sieci) - ale w sumie co z tego wynika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boluś
55 minut temu, Gość Namysłów wojew opolsk napisał:

To samo w opolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
51 minut temu, Gość Boluś napisał:

To samo w opolu

Połowa mieszkańców Opola nie urodziła się w Opolu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boluś
7 minut temu, Gość Namysłów wojew opolsk napisał:

Połowa mieszkańców Opola nie urodziła się w Opolu 

To widzisz że to dziura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
17 minut temu, Gość Boluś napisał:

To widzisz że to dziura

Zrozum zakurrwiały skurrwysynie że w każdym większym mieście śmieeciu conajmniej połowa mieszkańców tam się nie urodziła np z 1,7 mln mieszkańców Warszawy 700 tysięcy nie urodziło się w Warszawie skurrwysynie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, pochopna napisał:

No niby prawda (chociaż Indianie też są przybyszami z zewnątrz - Amerykę zamieszkiwali ludzie już przed nimi, polecam poszukać szczegółów w sieci) - ale w sumie co z tego wynika?

Schizofrenikowi żal dupę ściska, że najechali na Amerykę a ten nigdy "zagranico" nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość Namysłów wojew opolsk napisał:

Zrozum zakurrwiały skurrwysynie że w każdym większym mieście śmieeciu conajmniej połowa mieszkańców tam się nie urodziła np z 1,7 mln mieszkańców Warszawy 700 tysięcy nie urodziło się w Warszawie skurrwysynie 

I tak nigdy za granicą nie byłeś, to czego mordą szczekasz do światowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
Przed chwilą, Gość gość napisał:

I tak nigdy za granicą nie byłeś, to czego mordą szczekasz do światowych.

Byłem w Czechach i na Słowacji skurrwysynie, a wiosną jadę do Pragi w Czechach, a potem do Berlina w Niemczech, tato kupił mi wycieczkę z przewodnikiem do Pragi, a potem kupi mi do Berlina 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Namysłów wojew opolsk napisał:

Byłem w Czechach i na Słowacji skurrwysynie, a wiosną jadę do Pragi w Czechach, a potem do Berlina w Niemczech, tato kupił mi wycieczkę z przewodnikiem do Pragi, a potem kupi mi do Berlina 

No faktycznie masz się czym chwalić 😂 tak ci żal dupę ściska, że naprędce wymyślasz, żeby nie czuć się gorszy? Przecież ciebie z oddziału zamkniętego nie wypuszczą, a co dopiero na wycieczkę wyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Namysłów wojew opolsk napisał:

Byłem w Czechach i na Słowacji skurrwysynie, a wiosną jadę do Pragi w Czechach, a potem do Berlina w Niemczech, tato kupił mi wycieczkę z przewodnikiem do Pragi, a potem kupi mi do Berlina 

Ta, bo twoi rodzice liczą na to, że się zgubisz i nie wrócisz. W tej Pradze, bo nigdzie dalej nie pojedziesz i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Namysłów wojew opolsk napisał:

Byłem w Czechach i na Słowacji skurrwysynie, a wiosną jadę do Pragi w Czechach, a potem do Berlina w Niemczech, tato kupił mi wycieczkę z przewodnikiem do Pragi, a potem kupi mi do Berlina 

Tylko niesamodzielne ciöty jeżdżą na wycieczki z przewodnikami 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I na hooy tam niby jedziesz? Zagraniczniakom będziesz o Namysłowie pìerdoIił? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
5 minut temu, Gość gość napisał:

No faktycznie masz się czym chwalić 😂 tak ci żal dupę ściska, że naprędce wymyślasz, żeby nie czuć się gorszy? Przecież ciebie z oddziału zamkniętego nie wypuszczą, a co dopiero na wycieczkę wyślą.

To że rzekomo jestem w psychiatryku, to sobie ty i tylko i wyłącznie ty wymyśliłeś i ubzdurałeś skurrwysynie, chyba lepiej wiem od ciebie gdzie byłem, a gdzie nie byłem, ps województwo opolskie graniczy z Czechami od Południa i do Czech mam 2 godziny drogi więc to nie problem być w Czechach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
5 minut temu, Gość gość napisał:

Tylko niesamodzielne ciöty jeżdżą na wycieczki z przewodnikami 😂

Bo chce się czegoś dowiedzieć skurrwysynie i nie znam czeskiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
5 minut temu, Gość gość napisał:

I na hooy tam niby jedziesz? Zagraniczniakom będziesz o Namysłowie pìerdoIił? 

Nie będę, bo nie umiem czeskiego języka, a Niemieckiego ze szkoły już zapomniałem 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość Namysłów wojew opolsk napisał:

Bo chce się czegoś dowiedzieć skurrwysynie i nie znam czeskiego 

To się kùrwa naucz. W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Gość Namysłów wojew opolsk napisał:

To że rzekomo jestem w psychiatryku, to sobie ty i tylko i wyłącznie ty wymyśliłeś i ubzdurałeś skurrwysynie, chyba lepiej wiem od ciebie gdzie byłem, a gdzie nie byłem, ps województwo opolskie graniczy z Czechami od Południa i do Czech mam 2 godziny drogi więc to nie problem być w Czechach 

No, dalej niż 2 godziny drogi to nie pojedziesz, bo się osrasz ze strachu bez mamusi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
30 minut temu, Gość gość napisał:

Ta, bo twoi rodzice liczą na to, że się zgubisz i nie wrócisz. W tej Pradze, bo nigdzie dalej nie pojedziesz i tak.

Do Berlina też jadę 🙂 ps ja jadę do Pragi i Berlina z mamą, bo mama będzie mnie pilnować czy będę brał leki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość Namysłów wojew opolsk napisał:

Bo chce się czegoś dowiedzieć skurrwysynie i nie znam czeskiego 

Kùrwa jakbyś nie był ciõtą, to byś sam sobie umiał wycieczkę zorganizować i się czegoś dowiedzieć 😂 tylko że myślenie boli, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Namysłów wojew opolsk napisał:

Do Berlina też jadę 🙂 ps ja jadę do Pragi i Berlina z mamą, bo mama będzie mnie pilnować czy będę brał leki 

Mana to cię tam będzie na smyczy prowadzić, żebyś nie zaczął gryźć przechodniów XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
6 minut temu, Gość gość napisał:

No, dalej niż 2 godziny drogi to nie pojedziesz, bo się osrasz ze strachu bez mamusi xD

Haha, jakoś jeżdżę sam pociągiem z Domaszowic (moja stolica gminy) do Wrocławia pociągiem półtorej godziny w jedną stronę do galerii handlowej Wroclavia czy Magnolia Park i nawet często we Wrocławiu chodzę na rynek i koło Sky Tower i jakoś ani razu będąc samemu we Wrocławiu się nie zgubiłem, jak byłem dzieckiem to do Wrocławia jeździłem z rodzicami i dziadkami (często byłem w Zoo we Wrocławiu w dzieciństwie) i w szpitalu u wujka, bo mój wujek wiele razy był tam w szpitalu i go tam odwiedzałem i przez rok jeździłem do Wrocławia do psychiatry do Neuromedu na ul Białowieskiej, byłem też we Wrocławiu w ogrodzie botanicznym, japońskim, hali stulecia, Ostrowie Tumskim, Afrykarium jak otwarli, byłem tam w kinie, teatrze itd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Namysłów wojew opolsk napisał:

Haha, jakoś jeżdżę sam pociągiem z Domaszowic (moja stolica gminy) do Wrocławia pociągiem półtorej godziny w jedną stronę do galerii handlowej Wroclavia czy Magnolia Park i nawet często we Wrocławiu chodzę na rynek i koło Sky Tower i jakoś ani razu będąc samemu we Wrocławiu się nie zgubiłem, jak byłem dzieckiem to do Wrocławia jeździłem z rodzicami i dziadkami (często byłem w Zoo we Wrocławiu w dzieciństwie) i w szpitalu u wujka, bo mój wujek wiele razy był tam w szpitalu i go tam odwiedzałem i przez rok jeździłem do Wrocławia do psychiatry do Neuromedu na ul Białowieskiej, byłem też we Wrocławiu w ogrodzie botanicznym, japońskim, hali stulecia, Ostrowie Tumskim, Afrykarium jak otwarli, byłem tam w kinie, teatrze itd 

O chüju złoty, aleś ty światowy, ja pìerdoIe. W dupę byłeś i gőwno widziałeś, ale teraz już wszyscy to wiemy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk

PKP Domaszowice Wrocław Główny

Rozkład jazdy i bilety

 Domaszowice

Wrocław Główny

Połączenie

Czas podróży

Cena normalna

środa, 29 stycznia

19:28

21:00

PR

1h32

Najszybsze

17,20 zł

Kup najtańszy bilet

20:06

23:15

2 przesiadki

3h09

63,30 zł

czwartek, 30 stycznia

04:23

06:00

PR

1h37

17,20 zł

Kup bilet

05:38

07:13

PR

1h35

17,20 zł

Kup bilet

07:31

09:03

PR

1h32

Szybkie

17,20 zł

Kup bilet

08:31

10:03

PR

1h32

17,20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla ciebie wychodne z psychiatryka to jak zagraniczna wycieczka XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ej ludzie, on na serio myśli, że komuś zaimponuje jakimiś Czechami 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
59 minut temu, Gość gość napisał:

Ej ludzie, on na serio myśli, że komuś zaimponuje jakimiś Czechami 😂

Typowy syndrom człowieka, który w dupie był i gőwno widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
11 minut temu, Gość gość napisał:

Typowy syndrom człowieka, który w dupie był i gőwno widział.

Ciekawe gdzie ty kurrwa byłeś skurrwysynie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
56 minut temu, Gość Namysłów wojew opolsk napisał:

Ciekawe gdzie ty kurrwa byłeś skurrwysynie? 

Dalej niż ty wsiurze. Holandia, Belgia, Francja, Dania, Szwecja, Finlandia, Niemcy. Możesz mnie w dupę przez chusteczkę pocałować 😂 nigdy w tych krajach nie byłeś i nie będziesz, bo cię mama samego nie puści 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×