Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantygona

Zakochał się we mnie kolega z pracy. Co zrobić?

Polecane posty

Gość Fantygona

Po pierwsze jest mojego wzrostu, więc jak założę obcasy, to nad nim góruję. Jest spokojny, rzadko bywa nerwowy i wszystko robi po swojemu. Ma dość odpowiedzialne stanowisko, więc podejrzewam, że zarabia więcej ode mnie. Nie pokazuje, że się we mnie zakochał, dwa razy próbował mnie gdzieś zaprosić, ale nie mogłam się wtedy z nim spotkać. W zasadzie jest jedyną osobą, z która mogę normalnie porozmawiać. Tylko widzę, że jest zakochany. Ale nie atakuje mnie smsami jak inni, odpowiada tylko jak ja napiszę. Właśnie to jest dziwne, jak odmówiłam mu drugiego spotkania, nie obraził się, nie nalega na kolejne. Ale zachowuje się jak wcześniej. Niby mieszkam w dużym mieście, ale nie mam zbyt wielu znajomych. Ale z nim zawsze fajnie się spotkać, bo zawsze jest temat do rozmów. Ale teraz to nie on naciska i musiałabym sama zorganizować spotkanie, ale tak, żeby na niego nie naciskać. Kurde, jakie to wszystko jest trudne. Nie chcę też wyjść na zdesperowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

babom nigdy nie dogodzisz, koleś dobrze robi, że ma wyj3bane, co by facet nie zrobił to źle, jeebać was 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantygona

Dzięki za odpowiedź, ale jednak wolałabym coś bardziej pomocnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty musisz zaprosić. Ja mam podobna sytuację ale próbowałem raz, odmówiła, jest chętna ale ja zrobię z siebie durnia znowu a ona chyba nie zaproponuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zwykle jest tak że jak kobieta odmawia to proponuję alternatywny termin jak tego nie zrobi to nie zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Skąd Ty wiesz, że on jest zakochany 😄 Nawet ze sobą nie spaliście ! Dlaczego kobiety mają taką durną tendencję do nadinterpretacji wszystkiego. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantygona

Widzę, jak na mnie patrzy, uśmiecha się, gdy mija mnie na korytarzu. Do wszystkich dziewczyn mówi po imieniu, a do mnie inaczej. Po prostu do mnie jest inny niż do innych dziewczyn z naszego oddziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lother

A może Cię nie kocha? Nie bierzesz tego pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantygona

Nie kobieta widzi takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moze zakochany, a może tylko mu się podabasz, więc nie przeżywa za bardzo kosza. Zaproś go teraz Ty i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×