Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

500 plus, tak ale na dzieci urodzone naturalnie co uważacie o takim projekcie, czas pokazac tym wygodnickim że nie ma nic za darmo

Polecane posty

Gość gość

Jezeli zamiast poczuc sie kobieta bardziej martwisz sie o to jaka bedziesz tam na dole po porodzie to 500 plus nie powinno byc dla ciebie! A tylko dla matek które rodziły naruralnie, które sa matkami przez duze M. Te matki kochaja swoje dzieci, a nie tak jak tamte zimne, wyrachowane, po roku wracaja do pracy w swoich korporacjach, chodza ubrane w szpilki i garsonki i tyle! Tak ma byc! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Jestem za a nawet przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Jezeli zamiast poczuc sie kobieta bardziej martwisz sie o to jaka bedziesz tam na dole po porodzie to 500 plus nie powinno byc dla ciebie! A tylko dla matek które rodziły naruralnie, które sa matkami przez duze M. Te matki kochaja swoje dzieci, a nie tak jak tamte zimne, wyrachowane, po roku wracaja do pracy w swoich korporacjach, chodza ubrane w szpilki i garsonki i tyle! Tak ma byc! 

nie opłaci ci się, fizjoterapia żeby nie sr/ac pod siebie po sn na bank wyjdzie więcej niż 500 miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hahahahahahahaha

0/10

Szkoda tylko, że nie każda kafeterianka ma olej w głowie i zaraz się lecą i będą tłumaczyć trollowi, że jej życie było zagrożone, że poród się skomponował i ojeju, jeju...

No to jednak daję 1/10 bo jakieś kretonice zarqzni tak tu będą opowiadać o swoich przygodach nosie tłumaczyć.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Hahahahahahahaha

0/10

Szkoda tylko, że nie każda kafeterianka ma olej w głowie i zaraz się lecą i będą tłumaczyć trollowi, że jej życie było zagrożone, że poród się skomponował i ojeju, jeju...

No to jednak daję 1/10 bo jakieś kretonice zarqzni tak tu będą opowiadać o swoich przygodach nosie tłumaczyć.  

wymysl jakis dobry temat, bo juz rzygam tym cc i rozerwanymi dupskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Dodam ...od siebie...., ze precz z feministyczno korpoacyjna zydokomuna masonska i zaplutymi pacholkami wrazych agend osciennych wrogich mocarstw 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racja

Uważam, że trzeba iść nawet dalej i rozszerzyć to o wyłącznie naturalne poczęcie. Proponuję nawet powołać komisję poczęciową w składzie: ksiądz proboszcz, przewodnicząca matek różańcowych, pani z osiedlowego warzywniaka. W celu poczęcia dziecka trzeba będzie złożyć specjalny wniosek, stawić się w wyznaczonym terminie na komisji i odbyć populację zapłodnieniową, w pozycji po bożemu w giezłach z wyciętymi dziurami na genitalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racja
1 minutę temu, Gość Racja napisał:

Uważam, że trzeba iść nawet dalej i rozszerzyć to o wyłącznie naturalne poczęcie. Proponuję nawet powołać komisję poczęciową w składzie: ksiądz proboszcz, przewodnicząca matek różańcowych, pani z osiedlowego warzywniaka. W celu poczęcia dziecka trzeba będzie złożyć specjalny wniosek, stawić się w wyznaczonym terminie na komisji i odbyć populację zapłodnieniową, w pozycji po bożemu w giezłach z wyciętymi dziurami na genitalia.

*kopulację mialo być, sorki z a telefon. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Precz z kopulacja!!!!

Niech zyje masturbacja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Wez swoje cycki we wlasne ręce.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Polska dla Polaków

Dzieci dla dzieciakow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jej

I po co ten głupi temat ,przecież nigdy tak nie będzie, szkoda czasu na dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Ja nie wiem o co chodzi w tym temacie dlatego profilaktycznie pikietuje w kazdej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gamoń napisał:

Polska dla Polaków

Dzieci dla dzieciakow!!!

Ziemia dla ziemniaków!

Anglia dla Anglików i Polaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gamoń

Guma dla gumiaków!!!!!

Peesda dla peezdziakow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chciałem tylko powiedzieć, że jestem weganinem i studiuję prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Komplet opon do opla sprzedam. Tanio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze to marna prowokacja. 

Jednak już sie udziele bo jak widze takie cos to az mnie telepie. Pomijając "benefit" jakim jest 500 plus, bo to nie dla wszystkich rodzicow jest istotne. To jakim trzeba byc totalnym tępakiem zeby myslec ze cc jest dla wygody. Wypisując takie brednie to jesteś krety nką a nie matką przez duze M. 

Ciekawa jestem czy byś tak szczekała jakby Twoje dziecko w czasie porodu zaczęło umierać? To co, bys nie zgodziła sie na cesarke bo nie bedziesz wtedy matką? 

Nie zycze Ci doswiadczenia cc bo uwazam ze nie ma nic gorszego. A to pie*dolenie że jest to pójście na łatwiznę jest zwyczajnie żałosne. Nie doświadczyłaś tego to sie nie wypowiadaj. Rownie dobrze ja, kobieta która nie doświadczyła porodu sn mogę twierdzic ze to łatwizna urodzić dziecko. Bo co w tym trudnego? Troche poboli, troche postękasz i dziecko jest na swiecie, kilka godzin i juz śmigasz jak nowo narodzona. 

I tym sie różnią te dwa PORODY. Sam poród przez cięcie nie boli, ale po około 40 min jestes wrakiem człowieka. Niech Ci jeszcze wsadzą dren do odsysania krwi i przez caly pobyt w szpitalu nie bedziesz w stanie wstac do dziecka. Pozniej kilka tygodni sie ledwo ruszasz. A pozniej nawet jak jest ok to np orientujesz sie ze po 4 latach od porodu brzuch dalej nie wrócił do normy i masz dół brzucha zdrętwiały bez czucia.

Tak więc dokształc sie tępa dzido a pozniej wygłaszaj swoje mądrości 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
33 minuty temu, Gość gość napisał:

Jezeli zamiast poczuc sie kobieta bardziej martwisz sie o to jaka bedziesz tam na dole po porodzie to 500 plus nie powinno byc dla ciebie! A tylko dla matek które rodziły naruralnie, które sa matkami przez duze M. Te matki kochaja swoje dzieci, a nie tak jak tamte zimne, wyrachowane, po roku wracaja do pracy w swoich korporacjach, chodza ubrane w szpilki i garsonki i tyle! Tak ma byc! 

moze przestan decydowac o NIE SWOICH pieniadzach? prawdziwa matka wychowa dziecko nie kradnac od reszty spoleczenstwa. TFU, pluje na ciebie sz.mato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po pierwsze nie każda ma możliwość rodzenia naturalnie tak właśnie miałam ja. Dziecko owinięte pępowiną i ledwo przeżyło. Dziękuję za tą cesarkę Bogu. I nie czuję się gorsza matką.

A po drugie są matki co adoptowały i tak samo mają prawo. 

Bo nie każdy kto rodzi naturalnie zasługuje na miano rodzica.

I tak samo ojcowie też zasługują na te pieniądze a wigilię nie rodzą i co mają nie dostać bo jakąś sobie wymyśliła że skoro ja musiałam się męczyć przy porodzie to tylko to jest najważniejsze. 

BZDURA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Lili_96 napisał:

Rozumiem ze to marna prowokacja. 

Jednak już sie udziele bo jak widze takie cos to az mnie telepie. Pomijając "benefit" jakim jest 500 plus, bo to nie dla wszystkich rodzicow jest istotne. To jakim trzeba byc totalnym tępakiem zeby myslec ze cc jest dla wygody. Wypisując takie brednie to jesteś krety nką a nie matką przez duze M. 

Ciekawa jestem czy byś tak szczekała jakby Twoje dziecko w czasie porodu zaczęło umierać? To co, bys nie zgodziła sie na cesarke bo nie bedziesz wtedy matką? 

Nie zycze Ci doswiadczenia cc bo uwazam ze nie ma nic gorszego. A to pie*dolenie że jest to pójście na łatwiznę jest zwyczajnie żałosne. Nie doświadczyłaś tego to sie nie wypowiadaj. Rownie dobrze ja, kobieta która nie doświadczyła porodu sn mogę twierdzic ze to łatwizna urodzić dziecko. Bo co w tym trudnego? Troche poboli, troche postękasz i dziecko jest na swiecie, kilka godzin i juz śmigasz jak nowo narodzona. 

I tym sie różnią te dwa PORODY. Sam poród przez cięcie nie boli, ale po około 40 min jestes wrakiem człowieka. Niech Ci jeszcze wsadzą dren do odsysania krwi i przez caly pobyt w szpitalu nie bedziesz w stanie wstac do dziecka. Pozniej kilka tygodni sie ledwo ruszasz. A pozniej nawet jak jest ok to np orientujesz sie ze po 4 latach od porodu brzuch dalej nie wrócił do normy i masz dół brzucha zdrętwiały bez czucia.

Tak więc dokształc sie tępa dzido a pozniej wygłaszaj swoje mądrości 🙂

Zluzuj majty, bo Ci na mózg naciska i poczytaj komentarze wyżej, Tylko Ty wzięłaś temat na powaznie na 154 wyswietlenia. Gratuluje:D:D 

32 minuty temu, Gość gość napisał:

Chciałem tylko powiedzieć, że jestem weganinem i studiuję prawo.

Moja córka zwykła mówić  zjadła bym sałatę z korzeniami, zamiast konia z kopytami 😄 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj co dokładnie napisalam. 

Nawet jeśli to prowo to niestety ale istnieją takie pustaki. Tak więc to na przyszłość 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaaaaa

Gratuluje Lili_96, ze znalazlas w sobie energie by to skomentowac, bo mnie ta upalosc umyslowa naszego spoleczenstwa zniecheca coraz mocniej.

Miejmy nadzieje ze jeszcze nic straconego i mozna rozum zaszczepiac takim ...kom, bo juz nawet nie chodzi o to czy to prowokacja, ale o to jaki prymityw moze wykrzesac z siebie takie pomysly...i ta nieswiadomosc roznych mozliwych sytuacji...i ten zakompleksiony stwor jeszcze wychowuje dzieci na swoje podobienstwo...katastrofa po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Lili_96 napisał:

Przeczytaj co dokładnie napisalam. 

Nawet jeśli to prowo to niestety ale istnieją takie pustaki. Tak więc to na przyszłość 🙂

ależ przeczytałam, a Ty na kaffe od niedawna prawda? To jest kolejny durny temat , albo Przemka Prawiczka, albo innej jemu podobnej.. Przeciez nikt zdrowy na umysle nie bedzie kwestionował cc z  przymusu. Temat powstał pewnie na podstawie tematu tej panny z Gorzowa, co to się na cc za koperte zastanawia..

Wez nie bierz wszystkiego do siebie co tu przeczytasz,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba
44 minuty temu, Gość gość napisał:
48 minut temu, Gość gamoń napisał:

Polska dla Polaków

Dzieci dla dzieciakow!!!

Ziemia dla ziemniaków!

Anglia dla Anglików i Polaków!

KSIĘŻYC DLA KSIĘŻY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

ależ przeczytałam, a Ty na kaffe od niedawna prawda? To jest kolejny durny temat , albo Przemka Prawiczka, albo innej jemu podobnej.. Przeciez nikt zdrowy na umysle nie bedzie kwestionował cc z  przymusu. Temat powstał pewnie na podstawie tematu tej panny z Gorzowa, co to się na cc za koperte zastanawia..

Wez nie bierz wszystkiego do siebie co tu przeczytasz,,

Jakiś czas tutaj jestem, co prawda na forum o macierzyństwie wypowiedziałam sie pierwszy raz. A co do Przemka to kojarze go, jednak sorry ale emocje wzięły gore bo spitkalam sie z takimi opiniami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Lili_96 napisał:

Jakiś czas tutaj jestem, co prawda na forum o macierzyństwie wypowiedziałam sie pierwszy raz. A co do Przemka to kojarze go, jednak sorry ale emocje wzięły gore bo spitkalam sie z takimi opiniami 

no ale niektórzy na tym żerują i smieją się z takich odpowiedzi, czesto spotkasz się z takimi tematami, które mają na celu wtargnąć w swere intymną uczuć i emocji.. Nie ma co sie stresować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Lili_96 napisał:

Jakiś czas tutaj jestem, co prawda na forum o macierzyństwie wypowiedziałam sie pierwszy raz. A co do Przemka to kojarze go, jednak sorry ale emocje wzięły gore bo spitkalam sie z takimi opiniami 

musisz przestać się przejmować takimi kre.tynkami, spotkasz ich jeszcze setki w życiu, nie warto każdej z osobna się tłumaczyć, bo i tak do nich nie dotrze. Są takie osoby, dla których urodzenie dziecka to najważniejsze i jedyne osiągnięcie w życiu i jak im będziesz na to nastawać to cię będą atakować, z logiką po drodze czy bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uważam, że 500 plus powinno być tylko wówczas, jeśli obydwoje rodzice pracują. Wyjątek - matki, czy ojcowie dzieci niepełnosprawnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ja sie nie stresuje ani nie biore tego jakos osobiście. Przynajmniej na codzien, ale od czasu do czasu jak przeczytam takie bzdury to nóż sie w kieszeni otwiera i po prostu nie moge przejść koło tego obojętnie 😄

Ale wiem mniej więcej jaki cel mają takie posty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×