Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Do mam których dzieci grają w fortnite

Polecane posty

Gość Gość

Dziewczyny mój syn wpadł w szał fortnite. Ma ps3 gdzie ta gra nie działa i chodzi i suszy mi głowę o ps4. Znajomy doradza by kupić komputer stacjonarny bo bardziej będzie wykorzystany. Sama już nam netlik w głowie. Na czym grają wasze dzieci w tą grę. Nie bardzo znam v się na tych rzeczach i sama nie wiem ba co się zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giiiic

Moj gra w weekendy. Na tygodniu nie pozwalam. To wciagajaca gra i trudno mu przrsyac a tu szkola, nauka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Moi również grają na ps4. Grają w weekendy bo jak ktoś Pisal gra bardzo wciąga i w tyg. Nie myśleli o niczym innym tylko o tym by grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

Dziewczyny mój też ma ps3 i wkurza mnie to że nie wchodzą te nowe gry z ps4. Wie ktoś jak to jest w ixboxach, też wchodzą tylko te do konkretnego modelu? Bo obawiam się że kupimy nowa konsole a za rok się okaże że jest nowa gra i znów do nowej konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL

Kazada gra jest dedykowana konkretnej konsoli PS,Xbox , nintendo czy PC.

Jedna gra moze byc zrobiona na kilka konsoli  np Minecraft lub tylko na konkretna np. Mario Brothers na Nintendo.

W Xboxach  wszystkie gry wypuszczone na xboxy dzialaj na wszystkich xboxach poczawszy od xbox one.

Xbox 360 ,pierwszy jaki wyszedl juz nie jest produkowany,ani gry na niego. Gry z 360 zostaly przerobine tak by mozna je bylo uzywac na nowej wersji modelu-xbox one czyli po kolei zoastawaly dodawane do katalogu gier dostepnych na xbox one i mozesz w nie grac na nowej wersji konsoli.

W xboxach jesli chcesz grac online, a gra Fortnine jest taka musisz miec wykupiony  gold access,mozesz placic  miesiecznie,kwartalnie czy rocznie.

Moj syn gra na xboxie , ale nie uzywa pada tylko klawiatury i mszki jak do komputera PC. Tak mu wygodniej i fakt ,wniektorych grach takie sterowanie lepiej sie sprawdza.

Nie musisz kupowac najnowszego modelu xboxa np. Slim czy jeszcze nowszego. Na starym pierwszym xbox one beda ci chodzic wszystkie gry.

osobiscie nie polecam kupowania gier online ze sklepu Microsoftu, jako plik elektroniczny, tylko "po staremu " na plycie. Czemu ? Gra kiedys sie nudzi,wychodzi nowa wersja itp.,a wtedymoj syn bierze te stare i idziemy do Cexa i je sprzedaje 😉 A za kase kupuje sobie cos innego 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc

Mój synj miał xbox 360 ale ze względu że nie mógł dokupic gier na 360 dlatego ,dlatego kupił xbox one s, przy tym x boxsie trzeba mieć połączenie z internetem ,gdyz wszystkie gry są zakupywane przez internet( w tym x box nie ma w ogóle wejścia na płyty). wcześniej w fortnaita grał na komputerze ale przez czeste aktualizacje tej gry brakowało miejsca na dysku. to tyle jeśli mogłam pomóc bo zbyt wiele też się na tym nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czyli rozumiem że ixbox jest praktyczniejszy? Dzięki za informację o grach na płytkach. Właśnie się zastanawiałam jak to jest ze niekiedy się płaci a oni dają jakieś kody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jogobella

A później płacz że dzieciak uzależniony.... Niech idzie na dwór piłkę pokopac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×