Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katasza

Zapłata za opiekę

Polecane posty

Gość Katasza

Proszę o radę.

Jestesmy zmuszeni szukac opieki do prawie dwuletniego dziecka i mamy na uwadze sąsiadkę. Ma Ona juz dorosłe wnuki więc jest dyspozycyjna. Jaką kwotę powinnismy jej zaoferować gdy w jednym tyg bedzie przychodziła na 7 godzin a w drugim na 2 godziny dziennie. Kompletnie nie mam rozeznania w temacie a wiem, ze sama nie wyjdzie z propozycją.

Dodam, że nie mamy pękatego portfela i oby starczało nam na życie i opłaty to musimy pracować  oboje. Dziecko nie może chodzić do żłobka z powodów  zdrowotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

90 godzin. Zależy,  ile zarabiacie, w jakim rejonie kraju mieszkasz. U mnie pewnie 900 by wystarczyło.  Gdzie indziej 2 razy tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katasza

Zarabiany lacznie ok 6-6,5 tyś. Mieszkamy w mieście 110tyś.  Szczerze to łudziłam sie, ze moze 700zł starczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może jeszcze za darmo ma waszego bachora pilnować 😂 ludzie są na prawdę bezczelni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberta

10 zł na godzinę to można płacić za opiekę  dziecka szkolnego (do powrotu rodziców). Dwulatek jest bardziej wymagający.  Mniej niż 12 zł to niepoważne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assd

700zł no nie ośmieszaj sie! Minimum odn1000 zacznij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Ola
10 minut temu, Gość Roberta napisał:

10 zł na godzinę to można płacić za opiekę  dziecka szkolnego (do powrotu rodziców). Dwulatek jest bardziej wymagający.  Mniej niż 12 zł to niepoważne. 

Też tak uważam. Plus skoro ma dorosłe wnuki to jest starszą osobą i nie sądzę żeby miała siłę na rozbrykanego 2latka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przede wszystkim z nią porozmawiaj. To, że masz ją na uwadze nie znaczy, że będzie chciała, mogła i dała radę pilnować małego. Co do pieniędzy to też zależy jak się domówicie. Ja miałam nianię kilka lat temu, placilam 10zl/godzine. Teraz pewnie to za mało, ale może ta Pani się zgodzi. Jakiś punkt wyjścia musisz mieć, rozeznaj się w stawkach w swoim mieście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×