Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paris

5 G - otworzyłam szeroko oczy ze zdziwienia.

Polecane posty

Gość paris

Wiecie co zaczynam się bać. Nie , nie o siebie, ale o nasze dzieci. W jakim świecie przyjdzie im żyć?

Właśnie oglądam na YT: Jerzy Zięba - Kryzysowy LIVE, o Youtube, grupie, KoronaVirusie i Q&A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris

up 🙂 Podbijam temat😄  Słyszeliście o polach torsyjnych i związanej z nimi technologii 5G? Jeszcze jeden film z YT: 5G - Pola torsyjne a dewastacja ludzkiego zdrowia - Janusz Zagórski w rozmowie z Dianą Wojtkowiak (kanał: niezaleznatelewizja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evangelista

Ponoc GB zgodziła się na budowę tej sieci 5G u siebie, a mają to zrobić sprytni Chinole, tylko że niby na jakiś ograniczonych warunkach. Zawsze wiedzialam, że Angole to tępaki. W sumie na świecie nie ma narodów intelektualnie godnych nas Polaków, no za wyjatkiem Japońców i Chinoli właśnie... Trump też jest oburzony decyzją GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris

I widzicie sami, jak podstępnie zostało to wprowadzone. Tak szybciutko, w zasadzie bez szerokiego społecznego protestu, nie licząc tego na YT i innych w sieci, ale ile to może być z 5 % społeczeństwa - jest świadome co to naprawdę takiego jest?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evangelista
12 minut temu, Gość paris napisał:

I widzicie sami, jak podstępnie zostało to wprowadzone. Tak szybciutko, w zasadzie bez szerokiego społecznego protestu, nie licząc tego na YT i innych w sieci, ale ile to może być z 5 % społeczeństwa - jest świadome co to naprawdę takiego jest?🤔

Ja w sumie też nie wiem. Słyszałam o tym tylko w wiadomościach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys to Cieć.
1 godzinę temu, Gość paris napisał:

up 🙂 Podbijam temat😄  Słyszeliście o polach torsyjnych i związanej z nimi technologii 5G? Jeszcze jeden film z YT: 5G - Pola torsyjne a dewastacja ludzkiego zdrowia - Janusz Zagórski w rozmowie z Dianą Wojtkowiak (kanał: niezaleznatelewizja)

Zobaczę to. Aczkolwiek z tego co przeczytałam sprawdzanie tej technologii w warunkach laboratoryjnych wskazało, że podgrzewanie ludzkich tkanek w wyniku promieniowania stworzonego przez tą sieć nie jest dla nich szkodliwe bardziej od dotychczasowych sieci. Hmm. Być może to tylko propaganda, a montaż urządzeń i nadajników to po prostu największy w dziejach eksperyment biologiczny jak twierdzą przeciwnicy.

Mnie śmieszy fakt, że chińska korporacja huawei podejrzewana od dawna o wykradanie i zbieranie danych czyli o szpiegostwo będzie budować najszybszą i najpotężniejszą angielską sieć do przesyłu informacji także tych utajnionych oraz związanych z bezpieczeństwem państwa i różnych organizacji międzynarodowych. 😂

Angielskie Kluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak słów na czubów

Ludzie, autorka szerzy tu ciemnotę, której nie sposób opisać słowami. Sama jest szurem i wstawia filmiki szurów i szarlatanów, którzy zbijają miliony na ludzkim strachu i nieszczęściu. Natomiast ta niezależna tv to kanał dla największych psycholi, tyle samo wart co bajki o krasnoludkach. Ogarnijcie się, bo mamy XXI wiek. Żal, że w Polsce istnieją tacy głupcy dający się manipulować  trollom opłacanym przez kacapów. Wróćcie do szkoły, bo jak widać cofacie się w rozwoju 😨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
7 godzin temu, Gość Brak słów na czubów napisał:

Ludzie, autorka szerzy tu ciemnotę, której nie sposób opisać słowami. Sama jest szurem i wstawia filmiki szurów i szarlatanów, którzy zbijają miliony na ludzkim strachu i nieszczęściu. Natomiast ta niezależna tv to kanał dla największych psycholi, tyle samo wart co bajki o krasnoludkach. Ogarnijcie się, bo mamy XXI wiek. Żal, że w Polsce istnieją tacy głupcy dający się manipulować  trollom opłacanym przez kacapów. Wróćcie do szkoły, bo jak widać cofacie się w rozwoju 😨

Skoro ja jestem ,,szurem" wg ciebie, to ty jesteś baran i ośla łączka w jednym😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak słów na czubów
49 minut temu, Gość paris napisał:

Skoro ja jestem ,,szurem" wg ciebie, to ty jesteś baran i ośla łączka w jednym😏

Schowaj się szurze do nory z której wylazłaś, bo jeszcze cię reptilianie 5G zamordujo albo zdechniesz od morowego powietrza😂

P.S. Jak tam twój guru szarlatan, zbanowany na YouTube za publikowanie szkodliwych treści? Pewnie żre z żalu lowoskrętną witaminę c i popija wodą utlenioną psiocząc na BigPharmę😂😂😂 Bałamutny dziad o twarzy yebanego sprzedawcy odkurzaczy 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona33
22 minuty temu, Gość Brak słów na czubów napisał:

Schowaj się szurze do nory z której wylazłaś, bo jeszcze cię reptilianie 5G zamordujo albo zdechniesz od morowego powietrza😂

P.S. Jak tam twój guru szarlatan, zbanowany na YouTube za publikowanie szkodliwych treści? Pewnie żre z żalu lowoskrętną witaminę c i popija wodą utlenioną psiocząc na BigPharmę😂😂😂 Bałamutny dziad o twarzy yebanego sprzedawcy odkurzaczy 😂😂😂

Dokładnie 😂

Jak można brać na poważnie to co mówi ten pożal się Boże uzdrowiciel🙈?

Zawsze mam beke z takich sPiSkowców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
39 minut temu, Gość Brak słów na czubów napisał:

Schowaj się szurze do nory z której wylazłaś, bo jeszcze cię reptilianie 5G zamordujo albo zdechniesz od morowego powietrza😂

P.S. Jak tam twój guru szarlatan, zbanowany na YouTube za publikowanie szkodliwych treści? Pewnie żre z żalu lowoskrętną witaminę c i popija wodą utlenioną psiocząc na BigPharmę😂😂😂 Bałamutny dziad o twarzy yebanego sprzedawcy odkurzaczy 😂😂😂

Akurat Zięba nie jest moim guru😂 A o tym, że został zbanowany dowiedziałam się z wykopu i z ciekawości weszłam na jego nowy kanał na YT. Także weź, połknij swój niewyparzony jęzor :classic_rolleyes:😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona33

Ahaha właśnie czytam na fb na wp iz Jerzemu Ziebie zamknięto kanał na yt 😂 

"Całe szczęście, dzień po publikacji wideo, materiał został usunięty przez serwis YouTube "z powodu wielokrotnych lub poważnych naruszeń zasad YouTube, które dotyczą spamu, nieuczciwych praktyk i treści wprowadzających w błąd lub innych naruszeń warunków korzystania z usługi". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
27 minut temu, Gość Ona33 napisał:

Dokładnie 😂

Jak można brać na poważnie to co mówi ten pożal się Boże uzdrowiciel🙈?

Zawsze mam beke z takich sPiSkowców. 

Dobrze ci tak mówić , jak jesteś młoda i na nic się nie uskarżasz. Zobaczymy za lat 20. Trochę pokory😄 Ja tam lubię go słuchać a wnioski wyciągam sama. Ona33 kompromitujesz się, nazywając Ziębę uzdrowicielem😂 On nigdy nie aspirował do tego miana😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciemna mas to ci którzy nie wierzą w negatywne skutki 5g i innych technologii. Gratuluję. Właśnie o to chodzi ich autorom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris

Zabawa na tonącym Titanicu (Ziemi) trwa w najlepsze. Ciekawe, kiedy reset?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak słów na czubów
1 godzinę temu, Gość paris napisał:

Dobrze ci tak mówić , jak jesteś młoda i na nic się nie uskarżasz. Zobaczymy za lat 20. Trochę pokory😄 Ja tam lubię go słuchać a wnioski wyciągam sama. Ona33 kompromitujesz się, nazywając Ziębę uzdrowicielem😂 On nigdy nie aspirował do tego miana😄

Przestań się błaźnić, ziębito. Tacy jak ty nie wyciągają żadnych wniosków, bo są zaślepieni i zmanipulowani. On pie.rdoli to co mu wygodnie w danym momencie, żeby skubać z kasy ludzi chorych i naiwnych. Ten stary bezwzględny oszust powie każdą bzdurę żeby zarobić (choć coś ostatnio coraz częściej myli się w zeznaniach - czyżby grunt mu się palił pod łapami?😂 ). Nie liczy się z waszym zdrowiem i konsekwencjami które poniesiecie stosując jego pseudomedyczne metody. Jest szarlatanem, wyjątkowo szkodliwym dla społeczeństwa. Kanalia żeruje na ludzkiej krzywdzie i nieszczęściu. Dziad uciekł za granicę, bo mu się w końcu zaczęli dobierać do zadu i pozamykano magazyny z tym syfem który sprzedaje za niemałe pieniądze. Teraz zamknęli mu konto na YT. Mam nadzieję, że zanim ten stary perfidny żłób zdechnie, posiedzi jeszcze parę lat w pie.r.dlu, bo już niejeden zdesperowany chory człowiek przekręcił się stosując metody gno.ja, zamiast leczyć się u dyplomowanych lekarzy. 

A ty wstrzyknij sobie w żyłę 2 litry roztworu witaminy c i perhydrolu, zrób lewatywę z kawy i nażryj się węgla drzewnego, sody i soli, (koniecznie popijając "cudowną wodą" z filtra z bateryjką za 2500 zł) jak zaleca guru waszej paramedycznej sekty. Jednego zaczadzonego czuba będzie mniej😂

Kürva, jak można wierzyć oszołomowi bez żadnego wykształcenia medycznego, który w dodatku twierdzi, że potrafi powiększyć kobiecy biust hipnozą? Już wyobrażam sobie poziom umysłowy jego wyznawców 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Brak słów na czubów napisał:

Przestań się błaźnić, ziębito. Tacy jak ty nie wyciągają żadnych wniosków, bo są zaślepieni i zmanipulowani. On pie.rdoli to co mu wygodnie w danym momencie, żeby skubać z kasy ludzi chorych i naiwnych. Ten stary bezwzględny oszust powie każdą bzdurę żeby zarobić (choć coś ostatnio coraz częściej myli się w zeznaniach - czyżby grunt mu się palił pod łapami?😂 ). Nie liczy się z waszym zdrowiem i konsekwencjami które poniesiecie stosując jego pseudomedyczne metody. Jest szarlatanem, wyjątkowo szkodliwym dla społeczeństwa. Kanalia żeruje na ludzkiej krzywdzie i nieszczęściu. Dziad uciekł za granicę, bo mu się w końcu zaczęli dobierać do zadu i pozamykano magazyny z tym syfem który sprzedaje za niemałe pieniądze. Teraz zamknęli mu konto na YT. Mam nadzieję, że zanim ten stary perfidny żłób zdechnie, posiedzi jeszcze parę lat w pie.r.dlu, bo już niejeden zdesperowany chory człowiek przekręcił się stosując metody gno.ja, zamiast leczyć się u dyplomowanych lekarzy. 

A ty wstrzyknij sobie w żyłę 2 litry roztworu witaminy c i perhydrolu, zrób lewatywę z kawy i nażryj się węgla drzewnego, sody i soli, (koniecznie popijając "cudowną wodą" z filtra z bateryjką za 2500 zł) jak zaleca guru waszej paramedycznej sekty. Jednego zaczadzonego czuba będzie mniej😂

Kürva, jak można wierzyć oszołomowi bez żadnego wykształcenia medycznego, który w dodatku twierdzi, że potrafi powiększyć kobiecy biust hipnozą? Już wyobrażam sobie poziom umysłowy jego wyznawców 😂

Temat nie jest o ziebie a o 5g. Nie trzeba być wyznawcą kogokolwiek żeby wiedzieć o szkodliwości pewnych rzeczy. To że lekarz ma wykształcenie nie znaczy że dobrze leczy. Zluzuj gumę jełopo.  I nie podniecaj się tak w wmawianiu innym w co mają wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Temat nie jest o ziebie a o 5g. Nie trzeba być wyznawcą kogokolwiek żeby wiedzieć o szkodliwości pewnych rzeczy. To że lekarz ma wykształcenie nie znaczy że dobrze leczy. Zluzuj gumę jełopo.  I nie podniecaj się tak w wmawianiu innym w co mają wierzyć.

...alaj wieczi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

...alaj wieczi.

Twoja stara tak się nazywa? Bo ja bynajmniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Temat nie jest o ziebie a o 5g. Nie trzeba być wyznawcą kogokolwiek żeby wiedzieć o szkodliwości pewnych rzeczy. To że lekarz ma wykształcenie nie znaczy że dobrze leczy. Zluzuj gumę jełopo.  I nie podniecaj się tak w wmawianiu innym w co mają wierzyć.

Dziękuję🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Temat nie jest o ziebie a o 5g. Nie trzeba być wyznawcą kogokolwiek żeby wiedzieć o szkodliwości pewnych rzeczy. To że lekarz ma wykształcenie nie znaczy że dobrze leczy. Zluzuj gumę jełopo.  I nie podniecaj się tak w wmawianiu innym w co mają wierzyć.

Zięba jest wyrocznią dla oszołomów od 5G i ogólnie dla większości polskich oszołomów wierzących w teorie spiskowe, nawet te niezwiązane ze zdrowiem. Tak więc temat dotyczy również i tego oszusta, który często sieje dezinformację strasząc ludzi kompletnymi kre'tynizmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Temat nie jest o ziebie a o 5g.

no jak kuuurrwa nie jest? autorka zachęca do oglądania Jana Pawła 202 czy raczej ziębowego stękania do kamery???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×