Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arkadio

Wstyd mi się przyznawać ile mam naprawdę lat

Polecane posty

Gość Arkadio

Mój problem polega na tym, iz wiek mam już naprawdę poważny a wygląd 20 latka... , kiedy poznaję jakąś kobietę to mega mi wstyd przyznać się że mam 32 lata,bo wygladam na 10 mniej i czuję się wtedy jak taki totalny lamus.. momentalnie taka kobieta mnie olewa, bo która panna w wieki np 23 lat chciałaby faceta który ma 32 lata a wygląda na jakiegoś szczyla, to naprawdę smutne i w cale nie dziwi mnie ten, że jestem całe życie samotny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadio
7 minut temu, marcin_wawa napisał:

Brodę zapuść. Nie noś bluz. Albo spotykaj się z 20-latkami.

Jak mam zarost to wyglądam jak żul a co do 20latek to zadna mnie nie chce jak dowiaduja się ile mam lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek
8 minut temu, marcin_wawa napisał:

Brodę zapuść. Nie noś bluz. Albo spotykaj się z 20-latkami.

Ja mam 26 lat a nadal zdarza sie ze jestem pytany o dowód w monopolu😨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Arkadio napisał:

Jak mam zarost to wyglądam jak żul a co do 20latek to zadna mnie nie chce jak dowiaduja się ile mam lat

To w końcu wyglądasz jak żul czy 20-latek zdecyduj sie bo to różnica xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to żaden wstyd i nie Twoja wina że wyglądasz na młodszego, taka uroda. 

Ciesz sie bo jak będziesz starszy a dalej wyglądał młodo to będzie to działało na plus. Zresztą to wszystko to kwestia gustu, jednej kobiecie się to nie spodoba a druga nie będzie widziala w tym nic złego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akradiusz
3 minuty temu, Lili_96 napisał:

Ale to żaden wstyd i nie Twoja wina że wyglądasz na młodszego, taka uroda. 

Ciesz sie bo jak będziesz starszy a dalej wyglądał młodo to będzie to działało na plus. Zresztą to wszystko to kwestia gustu, jednej kobiecie się to nie spodoba a druga nie będzie widziala w tym nic złego 

Która mloda kobieta majac wiekowo mocno dojrzałego faceta będzie happy ze wyglada jak gnojek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadio
4 minuty temu, Lili_96 napisał:

Ale to żaden wstyd i nie Twoja wina że wyglądasz na młodszego, taka uroda. 

Ciesz sie bo jak będziesz starszy a dalej wyglądał młodo to będzie to działało na plus. Zresztą to wszystko to kwestia gustu, jednej kobiecie się to nie spodoba a druga nie będzie widziala w tym nic złego 

No raczej byś nie chciała takiego fizycznego niedorozwoja jako partnera do seksu, sam wiesz xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Akradiusz napisał:

Która mloda kobieta majac wiekowo mocno dojrzałego faceta będzie happy ze wyglada jak gnojek...

No np jakaś nastolatka bo rodzice będą myśleli ze rówieśnik i nie będą krzyczeć, a ona sie będzie jarac tym ze jesteś starszy 🙂

A tak na poważnie, uwierz że naprawde nie dla każdej kobiety będzie to problem. Poza tym to jakaś subiektywna opinia czy Twoja własna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Mi też, zwłaszcza młodszym sie przyznawać. To małe zawiedzenie potem wyczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Mi też, zwłaszcza młodszym sie przyznawać. To małe zawiedzenie potem wyczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Lili_96 napisał:

Ale to żaden wstyd i nie Twoja wina że wyglądasz na młodszego, taka uroda. 

Ciesz sie bo jak będziesz starszy a dalej wyglądał młodo to będzie to działało na plus. Zresztą to wszystko to kwestia gustu, jednej kobiecie się to nie spodoba a druga nie będzie widziala w tym nic złego 

Lili ty znowu cały dzień przesiedziałaś no forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Arkadio napisał:

No raczej byś nie chciała takiego fizycznego niedorozwoja jako partnera do seksu, sam wiesz xd

Hmm, nie widzialam Cie więc ciężko mi ocenić ale sądzę ze przesadzasz.

Poza tym zakładając ze już sie z kimś spotykam i powiedzmy nie zakładam ze szukam kogoś koniecznie starszego i zjawia sie typ który wygląda jakby był w moim wieku a jest starszy to moja jedyna reakcja byłaby " o wow, nie wyglądasz na tyle lat" i tyle, żadnej dramy. 

No chyba ze całe cialo zatrzymało Ci sie w rozwoju na etapie 12 latka, no to faktycznie, moze byc problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Lili ty znowu cały dzień przesiedziałaś no forum

Kochanie, chyba słabo mnie śledzisz 🙁  

Nie przesiadziałam całego dnia bo bylam zajęta to raz, a dwa to wiało nudą przez dłuższy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadiusz
2 minuty temu, Lili_96 napisał:

Hmm, nie widzialam Cie więc ciężko mi ocenić ale sądzę ze przesadzasz.

Poza tym zakładając ze już sie z kimś spotykam i powiedzmy nie zakładam ze szukam kogoś koniecznie starszego i zjawia sie typ który wygląda jakby był w moim wieku a jest starszy to moja jedyna reakcja byłaby " o wow, nie wyglądasz na tyle lat" i tyle, żadnej dramy. 

No chyba ze całe cialo zatrzymało Ci sie w rozwoju na etapie 12 latka, no to faktycznie, moze byc problem

Ten post powyżej O seksie to był podszyw, raz miałem taką sytuację 3 lata temu że zaprosiła mnie do domu pewna koleżanka która miała wtedy 24 lat a ja 29 i jej mama wiedząc ile mam lat ale nie więdzacj jak wyglądam mówiła później tej mojej koleżance ze spodziewała się jakiegoś poważnego dorosłego gościa a zobaczyła dziecko hehe to raczej nie jest przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadiusz

 w pracy miałem taką sytuację że przyszedł nowy chłopak do pracy Jakaś poszła gadka o wieku i on do mnie mówi tekst w stylu że pewnie też tak jak on Ukończyłem liceum niedawno jak się zaśmiałem że liceum to już z 12 lat temu Ukończyłem on oczywiście myślał że to żart ja mówię że nie to na serio do mnie To ile ty masz lat Ja mu mówię 30 on nie chciał za Chiny uwierzyć Myślal że wkręcam go i mówił żeby mu dowód pokazał takie sytuacje mam czuję się wtedy jak totalny gnojek jak jakiś lamus i leszcz

A co do mojego ciała to nie jest zbytnio rozbudowany bo mam tylko  170 i waże 75 kg Tak więc Dzieci w gimnazjum są ode mnie większe do tego jak dodamy twarz dziecka to naprawdę nie jest ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Arkadiusz napisał:

Ten post powyżej O seksie to był podszyw, raz miałem taką sytuację 3 lata temu że zaprosiła mnie do domu pewna koleżanka która miała wtedy 24 lat a ja 29 i jej mama wiedząc ile mam lat ale nie więdzacj jak wyglądam mówiła później tej mojej koleżance ze spodziewała się jakiegoś poważnego dorosłego gościa a zobaczyła dziecko hehe to raczej nie jest przyjemne

No nigdy komentarze na nasz temat nie są przyjemne ale cóż, trzeba sie pogodzic ze wszystkim sie dogodzić nie da. Ja sie tego nauczyłam że nie ma co sie przejmować opinią innych ani nie myśleć non stop o tym zeby kogos sobie znalezc. W koncu znajdzie sie taki ktoś komu sie spodobasz w 100%. Uwierz, szkoda życia i nerwów na martwienie sie. Ja gdybym sie martwiła to bym ciagle depresje miała. Naprawdę, moim zdaniem nie jest to problem którego nie da sie przeskoczyć. Nie martw sie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Lili_96 napisał:

Hmm, nie widzialam Cie więc ciężko mi ocenić ale sądzę ze przesadzasz.

Poza tym zakładając ze już sie z kimś spotykam i powiedzmy nie zakładam ze szukam kogoś koniecznie starszego i zjawia sie typ który wygląda jakby był w moim wieku a jest starszy to moja jedyna reakcja byłaby " o wow, nie wyglądasz na tyle lat" i tyle, żadnej dramy. 

No chyba ze całe cialo zatrzymało Ci sie w rozwoju na etapie 12 latka, no to faktycznie, moze byc problem

Czyli bardziej liczy sie wielki kut i pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek
11 minut temu, Lili_96 napisał:

Kochanie, chyba słabo mnie śledzisz 🙁  

Nie przesiadziałam całego dnia bo bylam zajęta to raz, a dwa to wiało nudą przez dłuższy czas

Tak sie składa ze znamy sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Lili_96 napisał:

Kochanie, chyba słabo mnie śledzisz 🙁  

Nie przesiadziałam całego dnia bo bylam zajęta to raz, a dwa to wiało nudą przez dłuższy czas

Masz jakieś obowiązki czy prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość przemek napisał:

Tak sie składa ze znamy sie dobrze

Jak dobrze? 😉

Aa ok przeczytałam, cześć Przemek 👋 miło mi ze sie mną martwisz, ale spokojnie nie jestem życiowym przegrywem, chyba 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość gość napisał:

Masz jakieś obowiązki czy prace?

Jak widać, tylko forum. 

Nie no a tak serio to spokojnie, mam zajęcie. Ale czasami mam czas na takie odmóżdżenie i siedzenie tutaj. Szczególnie o tej porze.

Ale niestety, więcej o sobie nie moge zdradzić 🤫 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Gość gość napisał:

Czyli bardziej liczy sie wielki kut i pieniądze?

Naprawde dla was to są jedyne wartości? Wygląd, ku.tas i pieniądze? A charakter, a miłość jednego czlowieka do drugiego? No chyba ze to ze mną cos nie tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Lili_96 napisał:

Naprawde dla was to są jedyne wartości? Wygląd, ku.tas i pieniądze? A charakter, a miłość jednego czlowieka do drugiego? No chyba ze to ze mną cos nie tak 

Sama wiesz bez pieniędzy nie ma życia śmierć z głodu albo żebry. Chyba ze masz opiekuna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Lili_96 napisał:

Naprawde dla was to są jedyne wartości? Wygląd, ku.tas i pieniądze? A charakter, a miłość jednego czlowieka do drugiego? No chyba ze to ze mną cos nie tak 

Sama wiesz bez pieniędzy nie ma życia śmierć z głodu albo żebry. Chyba ze masz opiekuna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Lili_96 napisał:

Jak widać, tylko forum. 

Nie no a tak serio to spokojnie, mam zajęcie. Ale czasami mam czas na takie odmóżdżenie i siedzenie tutaj. Szczególnie o tej porze.

Ale niestety, więcej o sobie nie moge zdradzić 🤫 

Będzie tak dalej to skończysz żebracząc razem z przemkiem pod mostem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Sama wiesz bez pieniędzy nie ma życia śmierć z głodu albo żebry. Chyba ze masz opiekuna?

Nie, nie mam 😅

Jasne, pieniądze to ważna kwestia. Bez pieniędzy nie ma życia, ale chodzilo mi o kwestie finansowe w miłości. Dla mnie to nie jest priorytetem. Wiadomo, jak ktoś jest nie robem, nie chce mu sie pracowac to slabo, ale jezeli chodzi o jakies wymagania ze jak zarabiasz mniej niz iles tam to nawet nie podchodz, to nie, nie jestem z tych kobiet i nie uważam ze przy poszukiwaniu potencjalnego partnera to powinno byc priorytetem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ⛔⛔⛔⛔

To arystoppeedales wali konia 7x dziennie i tesoteron mu ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Będzie tak dalej to skończysz żebracząc razem z przemkiem pod mostem

To mi nie grozi, mam mieszkanie i pod most sie nie wybieram 🙂

Poza tym, człowiek nie może mieć czasu wolnego? Widzisz ja mam i spędzam go tutaj, kręcą mnie te zaczepki pod moim adresem 😏

Ale masz racje, zaraz zostane liderem drugi dzień z zrzędu a to nie jest normalne tak więc ide sie wylogowac do życia 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Lili_96 napisał:

Nie, nie mam 😅

Jasne, pieniądze to ważna kwestia. Bez pieniędzy nie ma życia, ale chodzilo mi o kwestie finansowe w miłości. Dla mnie to nie jest priorytetem. Wiadomo, jak ktoś jest nie robem, nie chce mu sie pracowac to slabo, ale jezeli chodzi o jakies wymagania ze jak zarabiasz mniej niz iles tam to nawet nie podchodz, to nie, nie jestem z tych kobiet i nie uważam ze przy poszukiwaniu potencjalnego partnera to powinno byc priorytetem. 

Czyli nie masz jeszcze faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×