Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
TomaszS

Osocze Bogatopłytkowe

Polecane posty

Osocze Bogatopłytkowe (platelet rich plazma - PRP) jest coraz częściej i coraz chętniej wykorzystywanym zabiegiem w medycynie estetycznej, głównie w celu poprawy jakości skóry oraz leczenia różnych postaci łysienia. Po zabiegi z Osoczem Bogatopłytkowym chętnie sięgają również specjaliści z zakresu ortopedii a także stomatolodzy.


Osocze Bogatopłytkowe to preparat krwiopochodny uzyskiwany z własnej krwi pacjenta bezpośrednio przed zabiegiem, która po odwirowaniu w specjalistycznej wirówce jest podawana pacjentowi w skórę za pomocą iniekcji. W ten sposób dostarczamy pacjentowi skoncentrowaną porcję czynników wzrostu obecnych w płytkach krwi. Przyśpieszają one rozwój i różnicowanie się komórek, stymulują firoblasty, pobudzają tworzenie kolagenu i nowych naczyń krwionośnych. Stymulują więc procesy regeneracji i odbudowy tkanek wpływając na mechanizmy gojenia i rewitalizacji tkanek.

Terapia Osoczem Bogatopłytkowym przeznaczona jest głównie dla pacjentów, których skóra wymaga intensywnej ochrony, dla pacjentów ceniących sobie produkty naturalne, bez ryzyka nietolerancji, alergii, czy innych reakcji immunologicznych.

Efekty Zabiegu Osoczem Bogatopłytkowym

- wygładzenie, rewitalizacja i ujędrnolicenie kolorytu skóry
- poprawa gęstości i napięcia skóry
- przebudowa włókien kolagenowych
- lepsze dotlenienie, ukrwienie i odżywienie skóry
- poprawa procesów gojenia po inwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej
- zahamowanie wypadania włosów, zagęszczenie i poprawa ich kondycji

Zabiegi Osoczem Bogatopłytkowym wykonuje się seryjnie w odstępach 2-3 tygodni. Aby uzyskać pożądane efekty należy wykonać 3-5 zabiegów. W niektórych przypadkach liczba zabiegów i czas między nimi są ustalane indywidualnie w zależności od charakteru i nasilenia problemu, wieku, czy oczekiwań pacjenta.

Wszystkie Zabiegi wykonywane są w DermatologiaBielsko.pl Bielsku Białej obok ul Wyspiańskiego 12. Rezerwacja telefoniczna 538 442 328 w godz. 10-20.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozważam taki "wampirzy lifting", czyli zabieg z osocza bogatopłytkowego. Jestem pacjentką dra Migały w Klinice Sfera, ten zabieg jest w ofercie 🙂 Kusi mnie, bo podobno świetnie regeneruje skórę. Czytałam dużo właśnie o jego właściwościach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja rozważam taki "wampirzy lifting", czyli zabieg z osocza bogatopłytkowego. Jestem pacjentką dra Migały w Klinice Sfera, ten zabieg jest w ofercie 🙂 Kusi mnie, bo podobno świetnie regeneruje skórę. Czytałam dużo właśnie o jego właściwościach. 

Bardzo polecam! Kilka miesięcy temu skończyłam serię zabiegów. W zasadzie po każdym zabiegu widziałam poprawę jeśli chodzi o napięcie skóry, a teraz po tych paru miesiącach moja cera jest pięknie rozswietlona i zregenerowana 😆 jak będziesz szukać kliniki, która ma w swojej ofercie osocze to wypytaj dobrze o zestawy do jego otrzymania. Jest to bardzo ważne, bo kiepski zestaw da kiepskie osocze z małą ilością płytek i efekty będą niezbyt satysfakcjonujące. Ja osobiscie terapie przeszłam w klinice na warszawskim mokotowie, oni tam pracują na zestawach, których używają również ortopedzi 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie z osocza bogatopłytkowego jestem bardzo zadowolona. w krakowskiej klinice vesuna poddałam się kuracji haircare, która wykorzystuje osocze podczas zabiegu. zdecydowałam się na ten zabieg, ponieważ moje włosy wypadały mi garściami, łamały się i było ich mało. próbowałam wielu kosmetyków, preparatów, ale dopiero kuracja przyniosła efekty. owszem, na wyniki trzeba poczekać, ale moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×