Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość gość

Zaburzenia i integracji sensorycznej. Czy Wasze dziecko chodzi na tarapię z integracji?

Polecane posty

Gość Gość gość

Niedługo idę z dzieckiem na badanie integracji sensorycznej. Być może będę musiała chodzić też z dzieckiem na terapię. Czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Jaki problem u Was wystąpił? Jak wygląda terapia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 77

Mój ma Si w przedszkolu, bo ma autyzm. Można też wiele robić w domu, chodzić z dzieckiem na ale zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

A nad czym głównie pracujecie? U nas jest problem z nieumiejętnością radzenia sobie ze stresem. Moje dziecko wyładowuje się na meblach, rzuca różnymi rzeczami, potrafi być też agresywny wobec dzieci w swoim wieku, albo młodszych. Ze starszymi nie ma żadnego problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 77

Syn chodzi na palcach, ma obniżone napięcie mięśniowe, zdarza mu się kręcić w kółko, ma problemy z pracami manualnymi, bywa nadpobudliwy chociaż nie jest agresywny do innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość taki sobie

Mój syn ma terapie w szkole. U niego wystąpiły nadwrażliwość na świtało dotyk dźwięk. Niechęć do jedzenia i lekka nadpobudliwość. Jest tez manualnie mało sprawny. Po raz pierwszy trafiliśmy na terapie jak miał 4 lata. Wtedy widziałam duża poprawę. Cześć problemów zniknęła. Teraz jakby stał w miejscu. Ani się nie poprawia ani nie pogarsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Czy to, że moje dziecko nie wie, co ze sobą zrobić, jak się zdenerwuje, to mogą to być zaburzenia integracji w ogóle? Bo już sama nie wiem. Wg porafni psych-ped, wszystko jest z nim ok, ale mam zrobić jeszcze integrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc taki sobie

Mój syn też łatwo wpada w złość. Innych nie bije ale potrafi tupać krzyczeć albo czymś rzucić. Ma problemy z emocjami. Zaburzenia integracji wpływają na bardzo wiele rzeczy. Napewno warto zrobić diagnozę. Można sie wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×