Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Makijaż i hybrydy na porodówce czy to prawda że nie moge mieć makijażu i nie mogę mieć hybryd

Polecane posty

Gość gość

Jak to jest ? Prowadze bloga, instagram, kanal na yt i mam subskrytentow i chce wygladac po prostu dobrze, kobieco, czy maja prawo mi zetrzec z twarzy makijaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hahahahahahahahaha 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Hybrydy  uniemozliwiaja szybkie dostrzezenie zasinienia plytki pazkokciowej,a to znak,ze cos sie dzieje zlego.

Makijazu nikt ci nie  zmyje, sam sie zmyje i bedziesz wygladala jeszcze bardziej "kobieco " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Z paznokciami to prawda jak pisal ktos wyzej, nie mozna nawet miec pomalowanych zwyklym lakierem. Jesli chodzi o makijaz to ja mialam, taki sam jak na co dzien, nikt nic mi nie mowil zeby zmyc, rodzilam w Warszawie na Inflanckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co trzeba miec w głowie, żeby nawet w szpitalu nie odpuścić sobie makijażu 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie,nie zmywaj.Pokaz jak seksi bedzie wyglądac ten makijaz po porodzie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Co trzeba miec w głowie, żeby nawet w szpitalu nie odpuścić sobie makijażu 🤦‍♀️

co trzeba miec w głowie,by w zyciu kierowac sie tylko lajkami na fb i instagramie? Ludzie zyją teraz tylko na pokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hybrydy  uniemozliwiaja szybkie dostrzezenie zasinienia plytki pazkokciowej,a to znak,ze cos sie dzieje zlego.

Makijazu nikt ci nie  zmyje, sam sie zmyje i bedziesz wygladala jeszcze bardziej "kobieco " 😉

Hybryd też nikt Ci w szpitalu na siłę nie zdejmie. A pulsoksymetr, którym mierzy się saturację, można również założyć na płatek ucha, nie tylko na palec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Makijaż może być, ja na porodówkę trafiłam z zabawy sylwestrowej, mocniejszej tapety w życiu nie miałam. Przetrwała poród, a ten trwał 1,5 godziny bo dotarłam do szpitala z 7 cm rozwarciem, a ja wciąż nie byłam pewna czy to to, wody mi nie odeszły same, spodziewałam się  gorszego ból i długiego porodu w mękach. Z hybryd zrezygnuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

Ja sie specjalnie pytalam o paznokcie lakarza i powiedzial, ze teraz sa nowoczesniejsze metody sprawdzania stanu czlowieka niz po paznokciach. makijaz lekki tez mialam. Chcialam miec ladne zdjecia, tuz po po porodzie z dzieckiem. Mialam planowane cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Z paznokciami to prawda jak pisal ktos wyzej, nie mozna nawet miec pomalowanych zwyklym lakierem. Jesli chodzi o makijaz to ja mialam, taki sam jak na co dzien, nikt nic mi nie mowil zeby zmyc, rodzilam w Warszawie na Inflanckiej.

Makijaż z tego samego powodu... przykrywa naturalny kolor skory i ust które w momencie niedotlenienia pierwsze bledną. Wszelkie mleczka lakiery kremy do ciała utrudniają przylepianie naklejek jeśli będzie konieczne ekg czy jakiekolwiek inne badanie które wymaga przylepienia czegokolwiek do skory.  Bardziej tego przestrzega się na sali operacyjnej (czyli np przy cesarce bo wiadome że może być różnie z anestezją)

kicha będzie  jeśli okaże się ze potrzeba reanimować a tu jesteś cała wysmarowana i zwyczajnie nie da się nic przyczepić a na zmycie ciała nie ma czasu. 

z paznokciami prócz samej obserwacji koloru robi sie tez test który służy do monitorowania przepływu krwi do tkanek.  Anestezjolog naciska łożysko paznokcia aż zmieni kolor na biały, a czas potrzebny do ponownego zrobienia różu jest liczony Normalnie zajmuje to ok 2 sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×