Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aleksandra

po porodzie

Polecane posty

Gość Aleksandra

Niedługo mam termin porodu, trochę obawiam się, jak to się wszystko zmieni po porodzie. Czy jest czym się martwić? Nie chodzi mi o zbędne kg ani rozstępy, bo dużo nie przytyłam. Zanosi się na poród siłami natury. Boję się, później jakiegoś nietrzymania moczu itp. Czy coś takiego pojawia się często po porodzie sn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Niedługo mam termin porodu, trochę obawiam się, jak to się wszystko zmieni po porodzie. Czy jest czym się martwić? Nie chodzi mi o zbędne kg ani rozstępy, bo dużo nie przytyłam. Zanosi się na poród siłami natury. Boję się, później jakiegoś nietrzymania moczu itp. Czy coś takiego pojawia się często po porodzie sn?

Pewnie nie często, nie zamartwiaj się, bo nie przewidzisz co będzie. Jedna lepiej zniesie sn, druga cc, dopóki nie spróbujesz to się nie dowiesz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miłego zarzynania 😄 bo właśnie poród jest jak zarzynania prosiaka rozrywanie z każdej strony. Będziesz błagać żeby cie cieli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Takie nietrzymanie moczu może się pojawić i trwać kilka tygodni. Ćwiczenia mięśni Kegla i naturalna regeneracja rozwiążą problem w większości przypadków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorsza

po sn zawsze sa problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie miałam żadnych problemów oprócz tego że bałam się zrobić kupy 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Takie nietrzymanie moczu może się pojawić i trwać kilka tygodni. Ćwiczenia mięśni Kegla i naturalna regeneracja rozwiążą problem w większości przypadków. 

U mnie nie pomoglo 😞 7 lat po porodzie i masa pieniedzy wyrzuconych na fizjoterapie. Ale porod mialam ciezki, wiec nie ma co uogolniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ja nie miałam żadnych problemów oprócz tego że bałam się zrobić kupy 😂😂

Ja po CC też sie bałam 😂 ale okazało się że niepotrzebnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie tylko nietrzymanie moczu, mogą się jeszcze pojawić problemy ze wzrokiem, zwłaszcza jeśli masz większą wadę, rozerwanie krocza i co za tym idzie kolejne skutki uboczne, problemy z gazami, uszkodzenie dna macicy wiążące się z chronicznym bólem, wypadniecie odbytnicy, macicy, czasami atak serca, depresja poporodowa, problemy z osiągnięciem orgazmu, czasem uszkodzenia mechaniczne w trakcie porodu (np żebra, ale to w dużej mierze zależy od poloznikow), przedłużające się krwawienia z macicy, czasami krwotoki wewnętrzne, uszkodzenia nerwów. A dzieci dodatkowo uszkodzenia mechaniczne, niedotlenienie i kolejne przez to skutki uboczne; i inne szkody wyrządzone np przez używanie przyrządów wspomagających (np kleszcze), np. deformacja czaszki.

 

Proszę bardzo, pełen obraz POTENCJALNYCH skutków ubocznych. Teraz wiesz dlaczego mamy to prawdziwe bohaterki ryzykując tyle dla swojego dziecka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

ja przytyłam 15 kg, i mam problemy ze współżyciem, ale już zaczęłam działać w tym temacie, po prostu trzeba się wziąć za siebie, ja znalazłam dobrego lekarza, fizjoterapeutę no i mam w domu vagiwell, ćwiczę nim i powoli widzę rezultaty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×