Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do kobiet, które nie mają i nie chcą mieć na razie dzieci, a może nigdy. Z ciekawości i bez jadu pytam: dlaczego akurat to forum?

Polecane posty

Gość gość

Jestem ciekawa, bo pamiętam, że ja dopóki nie miałam instynktu macierzyńskiego to w ogóle nie interesowałam się forami dla matek. To trochę tak wygląda, jakby wchodziły tu zdeklarowane antynatalistki (przeciwniczki rodzenia, macierzynstwa) i podbudowywały się, że są w czymś lepsze. Tylko sęk w tym, że jak ktoś naprawdę się fajnie ze sobą i swoimi wyborami czuje, to na takie fora wg mnie nie wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też mnie to zawsze zastanawia. One niby nie chcą, ale żywo się interesują światem matek i dzieci.

Ja na przykład nie lubię kotów. Nie czytam więc o nich i nie spędzam połowy dnia na form dla kociarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Jestem ciekawa, bo pamiętam, że ja dopóki nie miałam instynktu macierzyńskiego to w ogóle nie interesowałam się forami dla matek. To trochę tak wygląda, jakby wchodziły tu zdeklarowane antynatalistki (przeciwniczki rodzenia, macierzynstwa) i podbudowywały się, że są w czymś lepsze. Tylko sęk w tym, że jak ktoś naprawdę się fajnie ze sobą i swoimi wyborami czuje, to na takie fora wg mnie nie wchodzi.

A dlaczego to zaprzata Twoja głowę? Gdybyś naprawdę fajnie się ze sobą czuła to byś to zwyczajnie olała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

A dlaczego to zaprzata Twoja głowę? Gdybyś naprawdę fajnie się ze sobą czuła to byś to zwyczajnie olała.

Nie odwracaj KOTA ogonem 🙂 To pytanie jest jak najbardziej na miejscu. Bo niby taka jedna z drugą ciśnie bekę z matek, dowala im, wywyższa się, ale dlaczego matkom? Dlaczego nie na erotycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

myślę, że niewiele bezdzietnych wypowie sie pod tym tematem 🙂 co też daje nam pewną odpowiedź, bo brak odpowiedzi też moze być istotną odpowiedzią. Ktoś je rozgryzł, niepierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olina

Autorko, homo sapiens ma to do siebie, ze interesuje sie ogolnie otaczajacym go swiatem i ludzmi. Wiec forum ciaza i porod moze byc rowniez interesujace dla kobiet, ktore nie maja i nie chca miec dzieci. Dotyczy to rowniez mezczyzn. W czym twoj problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Autorko, homo sapiens ma to do siebie, ze interesuje sie ogolnie otaczajacym go swiatem i ludzmi. Wiec forum ciaza i porod moze byc rowniez interesujace dla kobiet, ktore nie maja i nie chca miec dzieci. Dotyczy to rowniez mezczyzn. W czym twoj problem?

Nie problem. Raczej ciekawe to dla mnie, po prostu. Bo są tu ludzie, którzy przesiadują tu co dnia po kilka godzin. Nie mają i nie chcą mieć dzieci więć DLACZEGO siedzą na forum traktującym o maceirzynstwie? Owszem, czlwoiek sie wszystkim interesuje ale jak jest to zainteresowanie przesadne to wyłaniają się pewne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lubie rozmawiac o zyciu - malzenstwie, relacjach w rodzinie, pracy. To jedyny aktywny dzial forum gdzie takie tematy sa i w ktorym nie ma za duzo trolli i zgorzknialych facetow (z jednym wyjatkiem 😉 ). Na tematy o dzieciach sie nie wypowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Autorko, homo sapiens ma to do siebie, ze interesuje sie ogolnie otaczajacym go swiatem i ludzmi. Wiec forum ciaza i porod moze byc rowniez interesujace dla kobiet, ktore nie maja i nie chca miec dzieci. Dotyczy to rowniez mezczyzn. W czym twoj problem?

A na forum o weselach i erotyce wchodzisz? bo na kafe są też takie i wiele innych. A jednak maceirzynstwo ma najwiecej wejść. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Lubie rozmawiac o zyciu - malzenstwie, relacjach w rodzinie, pracy. To jedyny aktywny dzial forum gdzie takie tematy sa i w ktorym nie ma za duzo trolli i zgorzknialych facetow (z jednym wyjatkiem 😉 ). Na tematy o dzieciach sie nie wypowiadam

Trolli to akurat jest tu od zayebania. Patrz Rescator i jakaś ameba od płaczącyc buziek, parę innych, aktywnych co dnia, by sie znalazło. Brokentiger kilka dni temu nawolywala jakiegos patusa do kopania ciezarnych po brzuchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

To tak jak przy wypadku na ulicy, straszny widok, a jednak wielu gapiow. Zwykla ludzka ciekawosc. Czesto z nudow, jezeli na innych forach nie ma nic ciekawego. Czyzbys chciala, zeby tylko mamuski zabieraly na tym forum glos? To moze ksieza tez nie powinni nigdy zabierac glosu na temat malzenstwa i dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo to jest forum, na którym jest najwięcej śmiechu. Problemy w stylu teściowa/szwagierka/siostra/babka zazdrości mi ciąży, nie lubi dziewczynek tylko samych chłopców itd., cesarka to nie poród, mąż mnie zdradza bo pracuje z kobietami, co ugotować żeby jeść sześć dni z rzędu, problemy życiowe na poziomie chomika. Jak nie mam co robić to czasem w chodzę żeby się z czegoś pośmiać. No i czasem zastanowić się, czy w ciąży obumiera pół mózgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Nie problem. Raczej ciekawe to dla mnie, po prostu. Bo są tu ludzie, którzy przesiadują tu co dnia po kilka godzin. Nie mają i nie chcą mieć dzieci więć DLACZEGO siedzą na forum traktującym o maceirzynstwie? Owszem, czlwoiek sie wszystkim interesuje ale jak jest to zainteresowanie przesadne to wyłaniają się pewne pytania

A skąd ty wiesz że ktoś tu przesiaduje cały dzień skoro 99% postów jest podpisane "gość"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

Najwiecej wejsc ma chyba dyskusja ogolna. To zreszta bez znaczenia, kazdy moze na kazdym forum zabierac glos, jak czesto chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Nie odwracaj KOTA ogonem 🙂 To pytanie jest jak najbardziej na miejscu. Bo niby taka jedna z drugą ciśnie bekę z matek, dowala im, wywyższa się, ale dlaczego matkom? Dlaczego nie na erotycznym?

Bo cisną beke z matek i to jest najbardziej odpowiednie do tego forum? Na ero wszyscy to oleja a tu matki beda sie ciskac. O to chyba chodzi?   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Trolli to akurat jest tu od zayebania. Patrz Rescator i jakaś ameba od płaczącyc buziek, parę innych, aktywnych co dnia, by sie znalazło. Brokentiger kilka dni temu nawolywala jakiegos patusa do kopania ciezarnych po brzuchach

Jego mialam wlasnie na mysli 🙂 moze nie wchodze w tematy ktore przyciagaja takich ludzi, ale zdecydowanie wiecej mialam tu ciekawych rozmow gdzie polowa postow to nie byly wynurzenia smutnego prawiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anecia
 

Bo to jest forum, na którym jest najwięcej śmiechu. Problemy w stylu teściowa/szwagierka/siostra/babka zazdrości mi ciąży, nie lubi dziewczynek tylko samych chłopców itd., cesarka to nie poród, mąż mnie zdradza bo pracuje z kobietami, co ugotować żeby jeść sześć dni z rzędu, problemy życiowe na poziomie chomika. Jak nie mam co robić to czasem w chodzę żeby się z czegoś pośmiać. No i czasem zastanowić się, czy w ciąży obumiera pół mózgu?

W punkt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19901106

Ja się wypowiem. Nie mam dzieci. Mam 30 lat . Od 5 jestem po ślubie. Wchodzę na to forum bo wiem że czas już na dziecko. Wiem że oczekuja odemnie tego bliscy. Mąż namawia na potomka. Mama wspomina kiedy. Chce się jakoś przekonać do dzieci. Nie wiem czy robienie go na siłę wyjdzie mi na dobre. Czytam żeby zachęcić. Żeby poczytać jak wspaniale być matką. Czego ja nie czuje... Smutno mi strasznie z tego powodu bo mam kasę pracę męża dom. Wszystko co człowiek chce. Ale nie mam ochoty mieć dziecka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(;
 

Wchodzę na to forum bo wiem że czas już na dziecko. Wiem że oczekuja odemnie tego bliscy. Mąż namawia na potomka. Mama wspomina kiedy. Chce się jakoś przekonać do dzieci. Nie wiem czy robienie go na siłę wyjdzie mi na dobre. Czytam żeby zachęcić. Żeby poczytać jak wspaniale być matką. Czego ja nie czuje... Smutno mi strasznie z tego powodu bo mam kasę pracę męża dom. Wszystko co człowiek chce. Ale nie mam ochoty mieć dziecka

mnie też mąż zmusza 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka
 

Bo to jest forum, na którym jest najwięcej śmiechu. Problemy w stylu teściowa/szwagierka/siostra/babka zazdrości mi ciąży, nie lubi dziewczynek tylko samych chłopców itd., cesarka to nie poród, mąż mnie zdradza bo pracuje z kobietami, co ugotować żeby jeść sześć dni z rzędu, problemy życiowe na poziomie chomika. Jak nie mam co robić to czasem w chodzę żeby się z czegoś pośmiać. No i czasem zastanowić się, czy w ciąży obumiera pół mózgu?

w rzeczy samej - dla beki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUL DÓPY

a ja tworze głupie tematy, pod którymi ludzie tu kłócą się na 5-10 stron 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Bo cisną beke z matek i to jest najbardziej odpowiednie do tego forum? Na ero wszyscy to oleja a tu matki beda sie ciskac. O to chyba chodzi?   

Myślę, że zamysłem twórco forum nie było ciśniecie beki z matek. Dlaczego nie ciśniecie beki z innych grup społ.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby poczytac

i upewnic sie, ze bezdzietnosc to najlepsza decyzja 🙂  takie uczenie sie na cudzych bledach hihi 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

mnie też mąż zmusza 😞

to lepiej, że mąż chce, u mnie to ja musiałam pracować nad nim zeby zechciał. przykra sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

i upewnic sie, ze bezdzietnosc to najlepsza decyzja 🙂  takie uczenie sie na cudzych bledach hihi 😈

a ile masz lat? i serio jakieś bzdury półmózgów z forum są w stanie skutecnzie obrzydzic ci maceirzynstwo? na mnie to nie działało, chciałam miec i mam 🙂 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby poczytac
 

chciałam miec i mam 🙂 dzieci

analogicznie u mnie - nie chcialam i nie mam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(;
 

to lepiej, że mąż chce, u mnie to ja musiałam pracować nad nim zeby zechciał. przykra sytuacja

żartujesz? tyle szukałam faceta, który nie chciał, znalazłam po wielkich trudach i nagle na stare lata mu się zmieniło

porażka zupełna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

żartujesz? tyle szukałam faceta, który nie chciał, znalazłam po wielkich trudach i nagle na stare lata mu się zmieniło

porażka zupełna

dziwne, mam wrazenie ze wiekszosc facetów nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Myślę, że zamysłem twórco forum nie było ciśniecie beki z matek. Dlaczego nie ciśniecie beki z innych grup społ.?

Bo matki są najśmieszniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po pierwsze tutaj są najbardziej zabawne tematy. Te problemy madek są śmieszne 😁😁😁

Po drugie poziom waszej inteligencji jest tak niski ze można się z Was pośmiać. Wiadomo mózg wysrany podczas wysciskania BOMBLA przez wiadro 🤣🤣🤣

Mimio że to forum o bombkach jest tutaj najwięcej jadu aż miło patrzeć i cieszyć się brakiem BOMBLA jeśli miałabym być taka madka kwoka 😄😄😄😄😄

Ogólnie budzicie w ludziach jakąś taka litość z powodu braku mózgu ale równocześnie niechęć bo macie strasznie słabą gadkę. Kupy, zupy i pieluchy to są wasze loty 😁

Aaa plus ta wasza wiara w wierność męża jest przezabawna. Nie wiem który facet by nie poszedł na bok mając u boku upasione wiadro po porodach w dodatku bezmózgie 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×