Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Flytta

Proszę o pomoc, chodzi o zachowanie względem kobiet.

Polecane posty

Gość Flytta

A mianowicie zatrudniam kobietę do sprzątania, oczywiście normalnie na umowę o pracę. No i zawsze marzyłam o domu w takim starszym stylu, coś szlacheckiego. Chciałabym nauczyć pracownicę, żeby zawsze wstawała z krzesła i mówiła dzień dobry, gdy mnie tylko zobaczy. Myślę także, za co oczywiście zostanę przez Was skrytykowana, żeby całowała dłoń na powitanie. Tylko jak do tego doprowadzić. Nie ma problemu z wiekiem, ponieważ ma tylko 23 lata, a ja 30. Tylko jak ją przekonać, żeby nie poczuła się nieodpowiednio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anthlonka

Pomysł fajny, trochę chamski. Tylko pilnuj, żeby mieć zawsze zadbane i czyste dłonie. Z resztą sprzątaczka do Białorusinka, więc jest przyzwyczajona do takiego zachowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

A mianowicie zatrudniam kobietę do sprzątania, oczywiście normalnie na umowę o pracę. No i zawsze marzyłam o domu w takim starszym stylu, coś szlacheckiego. Chciałabym nauczyć pracownicę, żeby zawsze wstawała z krzesła i mówiła dzień dobry, gdy mnie tylko zobaczy. Myślę także, za co oczywiście zostanę przez Was skrytykowana, żeby całowała dłoń na powitanie. Tylko jak do tego doprowadzić. Nie ma problemu z wiekiem, ponieważ ma tylko 23 lata, a ja 30. Tylko jak ją przekonać, żeby nie poczuła się nieodpowiednio. 

😂😂😂 skąd się biorą tacy d...le

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flytta

Rozumiem, że nie stać Cię na sprzątaczkę i sam sprzątasz wszystko. Ale czy od razu musisz być gburowaty w stosunku do innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do gbura mi daleko panie wyższy szczebel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×