Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasja

Jak przekazać innym że ciąża obumarla

Polecane posty

Gość Kasja

Jak przekazać tą informację innym osobom, które nie są specjalnie bliskie. Nie chce się tłumaczyć i wdawać w szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co

a po co bylo klepac wszystkim wkolo?

powiedz teraz, ze nich sprawa i nie klep juz tyle wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak nie są bliskie to trzeba im tłumaczyć cokolwiek?Na przyszłość będziesz wiedziała, że lepiej się wstrzymać ze dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A po co mówić jak nie pytają sami? Pewnie nawet ich to nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Jak wiedzieli o ciąży i się zapytają to powiedz, że już niestety nie jesteś/już nie spodziewasz się dziecka. Jeżeli są normalni nie będą drążyć lub po prostu powiedzą, że im przykro. A jeżeli będą dalej drążyć powiedz, że nie chcesz /nie masz ochoty o tym rozmawiać. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasja

Jutro mam iść do szpitala, będę na L4 w związku z tym. U mnie w pracy się przyjęło, że mimo L4 każdy dzwoni i informuje co i jak. No i właśnie nie wiem jak o tym poinformować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facepalm
 

informuje co i jak

po co było w pracy o ciąży gadać no comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
 

Jutro mam iść do szpitala, będę na L4 w związku z tym. U mnie w pracy się przyjęło, że mimo L4 każdy dzwoni i informuje co i jak. No i właśnie nie wiem jak o tym poinformować.

No coz, po prostu powiedz prawde szefowi, bo raczej musi wiedziec z jakiego powodu bierzesz zwolnienie. Reszcie bym sie nie tlumaczyla lub krotko i zwiezle, ze nie jestem juz w ciazy. To chyba nie wielblady i nikt w takiej sytuacji nie bedzie wypytywal o szczegoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

po co było w pracy o ciąży gadać no comments

Moze musiala, zalezy jaka ma prace. Jesli fizyczna i pewnych rzeczy nie powinna robic, to w takich sytuacjach sie mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasja

To niestety nie jest poronienie na wczesnym etapie. Myślę że w tym okresie to każdy juz się do ciąży przyznaje, zresztą zaczyna ona być widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goć

w ktorym miesiacy ciaza obumarła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwge

Mówi się że doszło do poronienia i nie dokłada do tego całych historii, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie wiem po co te niemile komentarze, moja ciaza obumarla w drugim trymestrze wiec wiadomo ze ludzie wiedzieli.  

Ja napisalam do szefa ze nie bede w pracy bo serduszko mojego dzieciaczka przestalo bic. Wiadomosci sie rozniosla po innych wiec nie musialam sie tlumaczyc.

Z tego co sie pozniej powiedzialam od kolezanka szef zorganizowal spotkanie w pracy zeby przekazac innym pracownikom  wiadomosc I poprosic o bycie wyrozumialym po moim powrocie. 

Inni znajomi dowiadywali sie poczta pantoflowa jak to mowia.

Dodam tez ze pare osob w pracy z ktorymi nie bylam blisko zwiazana wyslalo do mnie wiadomosci ze slowami otuchy I informacja ze oni tez przez to przechodzili. Takze to nie jest odsobniony przypadek poprostu niektorzy ludzie cierpia w tajemnicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×