Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liili

Starszy chłopak

Polecane posty

Gość Liili

Podrywa mnie starszy chłopak ma 26 lat a ja 19 bardzo che zemną być nie Wiem czy się w to pakować skoro jeszcze chodzę ze takim 22 latkiem podkreślam tylko chodzę nie jesteśmy razem co mi radzicie czy to nie jest za duża różnica wieku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym wybrała tego 22 latka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida

26 lat to bardzo młody chłopak jak zabiega o ciebie to daj mu szansę 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podoba Ci się to w czym problem ze ma parę lat więcej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gorzej jak by on miał  19 a ty 26 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia

Wiek to tylko liczba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RWB

Najpierw dobrze poznaj drugą osobę, a wiekiem się nie przejmuj. Starsi z reguły poważniej myślą o związku. Chociaż ostrzegam, nie ma reguły 😏 więc podpatrz najpierw jakie ma podejście do ważnych dla ciebie spraw. Tylko nie wiem czy jesteś warta jego starań, skoro z jednym się spotykasz a już myślisz o drugim, ja nie przepadam za czymś takim... Chyba że to naprawdę nic poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liili
 

Najpierw dobrze poznaj drugą osobę, a wiekiem się nie przejmuj. Starsi z reguły poważniej myślą o związku. Chociaż ostrzegam, nie ma reguły 😏 więc podpatrz najpierw jakie ma podejście do ważnych dla ciebie spraw. Tylko nie wiem czy jesteś warta jego starań, skoro z jednym się spotykasz a już myślisz o drugim, ja nie przepadam za czymś takim... Chyba że to naprawdę nic poważnego.

Jeśli Ci o to chodzi to nie spałam znim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RWB

Nie nieee, po prostu zauważyłem, że niektóre dziewczyny mają tendencję do utrzymywania jednego chłopaka w bliskiej relacji a kilku innych trzymają na orbicie robiąc im małe nadzieje, żeby w razie czego mieć dobrą alternatywę. Zawsze potem można powiedzieć że źle zrozumiał itp. Nie lubię tego bo ciężko z kimś takim budować relacje, nie wiesz który jesteś i kiedy pójdziesz w odstawkę. Nie bardzo zrozumiałem po prostu co to znaczy że chodzisz z nim ale nie jesteście razem, kiedyś to znaczyło mniej więcej to samo. Jeżeli to nic poważnego i 22 latek nie pasuje ci do końca jako partner, to śmiało próbuj, poznajcie się dobrze, przecież od razu nie musisz iść pod ołtarz a kto wie, może coś fajnego z tego będzie. Wracając do sedna to wiek jest ostatnią rzeczą którą należy się przejmować, jak facet o siebie dba to zdrowia i sił starcza na dłuuuuugo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×