Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość telev

Coś wam babom wytłumacze, KAŻDY facet poniżej 35 chce tylko ruhać

Polecane posty

Gość telev

wy szukacie miłości a oni dziury do ruhania, dopiero po 40stce większość się uspokaja i jesteście na równym gruncie, więc twierdzenie że każdy facet chce tylko ruhać jest PRAWDĄ do 40stki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Jakieś miłości? Ja nie wierzę w miłość. Niech ruha jak przystojny i zafunduje dobre żarło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Nie każdy.

Są tacy, którzy szukają miłości i uprawiać seks chcą tylko z ukochaną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonJon

ukochanych i spragninych może być wiele, trzeba miłość rozpylać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Jakieś miłości? Ja nie wierzę w miłość. Niech ruha jak przystojny i zafunduje dobre żarło

Dokładnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka Stiflera

Po co kobietom jakieś staruchy po 35 r z? Daj spokój 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🧚‍♀️🧚‍♂️🧝‍♂️
 

wy szukacie miłości a oni dziury do ruhania, dopiero po 40stce większość się uspokaja i jesteście na równym gruncie, więc twierdzenie że każdy facet chce tylko ruhać jest PRAWDĄ do 40stki

Żadna laska nie spojrzy nawet na takiego starego rypla. O czym ty bredzisz. 😄😄😄 Jak ma kupe chajsu a ja mam do tego chajsu dostęp i jak jest dobry ogier to niech zdradza, droga wolna. Poza tym zadna normalna kobieta nie uwiesi się na jednym Paniczu bo wiadomo co z tego będzie. Normalne kobiety mają kilka opcji na raz. Ave. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i dobrze. Facet jest do ruhania. Ma wygrzmocic i do widzenia. Do nieczego innego się nie nadaje przecież. Pomijając fakt, że 99% nawet tego nie umie porządnie zrobic ☹️ w dodatku wyskakuje z krzywym , cienkim, poiętnastocentymetrowym karłem między nogami i zdziwiony jeszcze, że baba nic nie czuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soooo
 

wy szukacie miłości a oni dziury do ruhania, dopiero po 40stce większość się uspokaja i jesteście na równym gruncie, więc twierdzenie że każdy facet chce tylko ruhać jest PRAWDĄ do 

i po co tworzysz nowy watek, to ze ty masz problem z erekcja i boisz sie samotnosci po 40 naprawde nie znaczy ze inni nie dojrzali wczesniej i nie mieli tak samo rozwinietej strefy uczuciowej co seksualnej, a ze miales zawsze kolegow co gadaja o dziurach to juz dobor wedlug podobienstw, po prostu ci co nie paplali nie siedzieli z wami na murku z papierosem, nigdy baba nie byles i znasz ten swiat tylko z opowiesci baranow i ze swoich doswiadczen, czyli do 40 sam fiut psychopata:)) bez uczuc wyzszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 👁️👁️

Tylko jakaś zakompleksiona kłoda weźmie se 35 czy nawet 40 latka któremu opada flaczek i z którym najbardziej ekscytujące chwile przeżyje podczas wspólnego seansu "kryminalni" na kanapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wsadzimir
 

wy szukacie miłości a oni dziury do ruhania, dopiero po 40stce większość się uspokaja i jesteście na równym gruncie, więc twierdzenie że każdy facet chce tylko ruhać jest PRAWDĄ do 40stki

Jestem po 40 i nic się nie zmieniło. Możesz podać jakieś namiary na siebie Słoneczko? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po 40 już nie może tak jak kiedyś więc po co kobiecie taki chłop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

wy szukacie miłości a oni dziury do ruhania, dopiero po 40stce większość się uspokaja i jesteście na równym gruncie, więc twierdzenie że każdy facet chce tylko ruhać jest PRAWDĄ do 40stki

Czyli znaczy, że już ci po 40 nie staje. To mi zachęta, aby związać sie z dziadem po 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czterdziestolatek to jeszcze w pełni sprawny facet. Ale już dojrzały i doświadczony, więc wie czego kobiecie potrzeba. Ale skąd wy możecie o tym wiedzieć dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No ja mam przed 40i mu szybko staje przy mnie i jest ok w łóżku tez i bym nie zamieniła na innego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×