Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a1w

7/8 tydzień ciąży

Polecane posty

Gość a1w

Witajcie. Przejdę do rzeczy. Pani doktor oznajmiła, że w płodzie brak akcji serca. Jednakże ja nadal odczuwam dolegliwości ciążowe. Czy jest możliwe, że serduszko jeszcze się pojawi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Życzę ci tego aby się pojawiło ale raczej już się nie pojawi. 6-7 tydz liczyłabym ale 8 to już za późno... Lekarz co planuje dalej robić? Masz czekac na krwawienie czy dostałas date zabiegu? Objawy będziesz czuć dopóki hormony nie opadną. Mnie po łyżeczkowaniu jeszcze testy pozytywne z moczu wychodziły przez 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bla bla bla

Przykro mi , nie chce ci dawac nadziei, ale bardzo w to watpie. Serduszko w tym czasie powinno juz bic.  Ciazowe objawy mozesz jeszcze odczuwac, znajoma dostala krwawienia w 12 tyg, a na usg okazalo sie, ze dziecko nie zyje od 8-9 tyg a ona w tym 12 tyg wciaz miala nudnosci i inne objawy. Gdyby nie krwawienie, nie wiedzialaby nawet, ze ciaza obumarla kilka tyg wczesniej. Trzymaj  sie, kochana 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1w
 

Problem polega na tym, że tydzień temu w środę pani ginekolog powiedziała, że to 6 tydzień. Natomiast dziś inna, że 8 tydzień i 2 dzień. Generalnie to wizytę u mojej lekarki mam za dwa tygodnie, więc pewnie wtedy podejmie decyzję. Jestem zdruzgotana.. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1w

A czy wiecie coś na temat tego, że może coś się poprzestawiać wskutek leczenia? Tzn miałam wywoływane miesiączki i owulacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

A czy wiecie coś na temat tego, że może coś się poprzestawiać wskutek leczenia? Tzn miałam wywoływane miesiączki i owulacje. 

Oczywiscie ze tak. Być może zaszłaś Sporo później w ciąże niż to wynika z cyklu ale nadal byłaby to kwestia max 2 tyg. Serduszko zaczyna bić w 6

 

 

Czemu zmieniłaś lekarza? Fajnie jest mieć kolejne wyniki z tego samego aparatu usg wtedy najlepiej widać ewentualny przyrost, szczególnie na tak wczesnym etapie kiedy liczą się mm. Każdy aparat ma swój margines błędu po co niepotrzebnie się denerwować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Serduszko czasami zaczyna bić w 9 tygodniu. Spokojnie poczekaj dwa tygodnie. Życzę żeby się serduszko pojawiło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1w

Absolutnie nie zmieniłam lekarza, po prostu kolejna wizytę (biorąc pod uwagę zeszłotygodniową) miałam mieć za 3 tygodnie. A wiecie jak to jest, jak człowiek bardzo chce to się stresuje. I chciałam tylko zobaczyć czy się pojawiło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1w
 

Oczywiście byłby to najpiękniejszy dzień w moim życiu, gdyby się pojawiło na kolejnej wizycie.. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×