Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kghd

Czy uważacie że adoptowanym dzieciom powinno

Polecane posty

Gość kghd

się powiedzieć że są adoptowane? wiem że niektórzy ludzie ukrywają ten fakt przed ich zaadaptowanymi dziećmi że nie są ich biologicznymi rodzicami i że niektóre dzieci sie załamują gdy po latach sie o tym dowiadują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

się powiedzieć że są adoptowane? wiem że niektórzy ludzie ukrywają ten fakt przed ich zaadaptowanymi dziećmi że nie są ich biologicznymi rodzicami i że niektóre dzieci sie załamują gdy po latach sie o tym dowiadują.

Uważam że tak i już w młodym wieku ale trzeba do tego odpowiednio podejść, wytłumaczyć. Takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia

A ja uwazam ze powinno sie od razu dziecku to mowic, od malego. Ze inna kobieta go urodzila. I ze tamta to jest mama od brzuszka a ja to mama od serduszka. Im wczesniej sie zacznie tym latwiej bedzie dziecku na przyszlosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk

Prawo natury!

PRAWDA.

Odwalanie teatrzyku to zawsze manipulacja,czyli teatr jednego widza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A ja uwazam ze powinno sie od razu dziecku to mowic, od malego. Ze inna kobieta go urodzila. I ze tamta to jest mama od brzuszka a ja to mama od serduszka. Im wczesniej sie zacznie tym latwiej bedzie dziecku na przyszlosc. 

Dokladnie. Postawic sprawe jasno od samego poczatku. To bardzo ulatwia zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorach na stronach interii pojawil sie artykul o czworce dzieci oddany przez matke. Sa to czterej chlopcy gdzie najstarszy ma 6 lat. Poszukiwana jest dla nich rodzina zastepcza. Ktos to czytal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
 

Wczorach na stronach interii pojawil sie artykul o czworce dzieci oddany przez matke. Sa to czterej chlopcy gdzie najstarszy ma 6 lat. Poszukiwana jest dla nich rodzina zastepcza. Ktos to czytal ?

Opamiętaj się!!!

Nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×