Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Zawisc to cecha ludzi prymitywnych i glupich.

Polecane posty

Gość szaarŕriikkkkk
 

jw

Jak niżej też...😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

jw

A co myślisz w przypadku gdy ktoś wyrządził Tobie krzywde trzeba zaznaczyć że zaplanowaną to co wtedy? Czy wtedy się uśmiechasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justicia ;)

Niestety, taki jest świat. I nie można jednego osądzać negatywnie za przedłużanie kudłów, a drugiego bardzo chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

A co myślisz w przypadku gdy ktoś wyrządził Tobie krzywde trzeba zaznaczyć że zaplanowaną to co wtedy? Czy wtedy się uśmiechasz?

Ale co to ma wspolnego z zawiscia ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ale co to ma wspolnego z zawiscia ?

 

Nie mam zamiaru tłumaczyć myślę że sam/a znajdziesz powiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harnas
 

A co myślisz w przypadku gdy ktoś wyrządził Tobie krzywde trzeba zaznaczyć że zaplanowaną to co wtedy? Czy wtedy się uśmiechasz?

Ja Ciebie rozumiem doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sprawiedliwość to tylko efekt zawiści. Zawiść to co innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

A co myślisz w przypadku gdy ktoś wyrządził Tobie krzywde trzeba zaznaczyć że zaplanowaną to co wtedy? Czy wtedy się uśmiechasz?

Zostalam bardzo skrzywdzona i nie jest mi do smiechu,ale staram sie mimo wszystko nie zyczyc takiej osobie zle i sie nie mscic.On sam bedzie kiedys za to odpowiadal,co zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość On
 

Zostalam bardzo skrzywdzona i nie jest mi do smiechu,ale staram sie mimo wszystko nie zyczyc takiej osobie zle i sie nie mscic.On sam bedzie kiedys za to odpowiadal,co zrobil.

Aha, starasz się! Będzie odpowiadał bo wykorzystasz swoich współpracowników, całe kobiety.

Jesteście zjedzone do szpiku kości przez zawiść!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Sprawiedliwość to tylko efekt zawiści. Zawiść to co innego. 

Sprawiedliwość może być manipulacją właśnie schorowanych jednostek. Wszystko na temat. 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Sprawiedliwość może być manipulacją właśnie schorowanych jednostek. Wszystko na temat. 🙂

 

To znaczy?🤔🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno odkochana

Ja też zostałam bardzo skrzywdzona...facet odebrał mi wszystko przez swoje gierki manipulacje nadużywanie stanowiska...zdrowie,prywatność,radość życia,relacje z ludźmi,siły,zrobili ze mnie wariatkę,kalekę niesamodzielną...ciężko choruje przez Niego i tych którzy uczestniczyli w Jego dzialaniach...długo czułam do Niego nienawiść,teraz tylko smutek...nie życzę Mu źle chociaż nigdy nie odzyskam zdrowia ale też nie chcę mieć z Nim nic do czynienia,w sumie biedny słaby facet chociaż bogaty ,wpływowy ..żaden męski przyzwoity honorowy mężczyzna nie byłby zdolny do takich zachowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
 

Ja też zostałam bardzo skrzywdzona...facet odebrał mi wszystko przez swoje gierki manipulacje nadużywanie stanowiska...zdrowie,prywatność,radość życia,relacje z ludźmi,siły,zrobili ze mnie wariatkę,kalekę niesamodzielną...ciężko choruje przez Niego i tych którzy uczestniczyli w Jego dzialaniach...długo czułam do Niego nienawiść,teraz tylko smutek...nie życzę Mu źle chociaż nigdy nie odzyskam zdrowia ale też nie chcę mieć z Nim nic do czynienia,w sumie biedny słaby facet chociaż bogaty ,wpływowy ..żaden męski przyzwoity honorowy mężczyzna nie byłby zdolny do takich zachowan

Info linia do tarota...🤣🤣🤣

Spadaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

To znaczy?🤔🙂

No proszę naprawdę muszę to wyjaśniać, wydaje mi się że sama do tego dojdziesz 🙂

przeczytaj to co napisałem jeszcze raz i powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem i czytam

Czesc zesrit:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×