Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kghf

kafe to najlepsze miejsce żeby sie dołować

Polecane posty

Gość kghf

i stracić poczucie wartości, przynajmniej mi spadło czytając posty i tematy że samotnej matki nikt już nie zechce, że facet bez mieszkania i 180 cm wzrostu to przegryw itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
 

i stracić poczucie wartości, przynajmniej mi spadło czytając posty i tematy że samotnej matki nikt już nie zechce, że facet bez mieszkania i 180 cm wzrostu to przegryw itp.

Popieram, te 2 ostatnie też mi sie udziela. A jest tego więcej. Ale nie tylko o tym są tematy. Przecież wśród ludzi realnie też są one poruszane. Ktoś zaczyna przepytywać i jak nie zaczniesz kłamać to będzie jeszcze bardziej drążyć a dlaczego z nikim nie byłeś jak to i się robi nieprzyjemnie. Dla 20 25 latek to zrozumiałe z tym wzrostem bo później zaczęłi się rodzić wysocy faceci i kobiety tak samo. Tu czytasz wszystko jak leci. Nikt tyle spraw nie poruszy na co dzień. Przecież sporo ludzi lubi narzekać. Jak tylko przechodzę obok jakichś starszych pań to zawsze słyszę o chorobach, śmierci, biedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggoscu

A rozejrzyj się wokół czy tak jest? Samodzielne matki mają kolejnych partnerów, nie mówię ze każda po raz kolejny wybrała lepiej. prawie kazdy  nawet ten niski i gruby z dużym nochalem  ma swoją miłość. Nie radzę czytać głupot tymbrsziej osobom nadwrażliwym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz słabą psychike to może lepiej tutaj nie wchodź? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gość Onsam ) Jakich starszych pań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
 

Gość Onsam ) Jakich starszych pań?

ja wiem, 50 parę i więcej,aż uszy cierpną idę i słyszę narzekadło takie, dziś słyszałem że coś się rozwija 7 lat przed 2 godzinami bo spacer sobie zrobiłem do parku, ale tam wiadomo, sanatorium emerytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie wierzy w te biadolenia. Co do hejtu, to ludzie sobie muszą ulżyć i odczuwają przyjemność, że mogą komuś doyebać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ludzie wyszukują sobie najsłabsze ogniwo i czasem dowalają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety
 

i stracić poczucie wartości, przynajmniej mi spadło czytając posty i tematy że samotnej matki nikt już nie zechce, że facet bez mieszkania i 180 cm wzrostu to przegryw itp.

Jak jest ładna, z dobrym charakterem i w przedziale 30-40 lat to taki 45 latek ją na pewno zechce.

Gorzej z tym mieszkaniem dla faceta. Jak go nie stać to rzeczywiście ma przechlapane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Ludzie wyszukują sobie najsłabsze ogniwo i czasem dowalają

Żeby tylko czasem.Jestem typem kobiety "Do serca przytul psa, weź na kolana kota"  Mimo tego dużo tu przerobiłam.

Do serca przytul psa,

Weź na kolana kota,

Weź lupę, popatrz- pchła!

Daj spokój, pchła to też istota.

W jeżyny nura daj

Lub usiądź na mrowisku.

To może nie jest raj,

lecz trwaj tam, trwaj,

w jeżynach trwaj

Wiosna, maj, a ty trwaj! 

A ty trwaj, a ty trwaj!

Bo to jest w końcu- wszystko... 😉  🙂  

Co będziesz po parkach tam chodził. Emerytki i  jeszcze menele. 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Masz jakąś obsesję zakładania smętnych wątków o kafeterii. Który to już użalacz dzisiaj? Przestań tu włazić skoro cię to dołuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×