Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kgh

Czy jak kobieta ma wysokiego faceta to wygrała życie?

Polecane posty

Gość kgh

a jak niskiego to przegrała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O tak

Niskiego można obejść a wysokiego przeskoczyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja wolę wysokiego, przy niskim źle bym się czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety

Śmieszny temat. Wpędzacie niskich facetów w kompleksy. Dopiero czytając forum jedno, drugie zrozumiałem jak muszą się czuć niscy faceci z powodu zbyt małego wzrostu. Zdecydowana większość kobiet jednak wyraźnie zaznacza że ich facet musi być wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam faceta 175 i taki mi odpowiada. Wcześniej spotykałam się z niższym 166 nie za bardzo mi odpowiadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy... Ale mi osobiście nie podobają się niscy faceci. Mężczyzna oprócz atrakcyjnej twarzy, powinien być wysoki i postawny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak, wygrała życie. Ja sobie zawsze w CV w rubryczkę dodatkowe atuty wpisuję "wysoki konkubent".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Nie przesadzajmy... Ale mi osobiście nie podobają się niscy faceci. Mężczyzna oprócz atrakcyjnej twarzy, powinien być wysoki i postawny 🙂

Tylko dla takiej 160, a dla takiej 180 wysoki jest od innego wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Piierdole to mam ryj 10/10 170cm i laski 10/10 mnie podrywaja, zakochuuje się więc nie ma problemu. Wolę ładna twar, i niski wzrost niż gębę bazylia i wysoki wzrost. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematu

Szczerze mówiąc to zawsze podobali mi sie wysocy faceci, nie wiem czemu a mam 162 cm wzrostu czyli jestem niewysoka. Znów znam wielu wysokich facetów którzy lubią niskie kobiety dziwne czemu tak jest. Kiedys podobał mi sie jeden facet bo był przystojny z twarzy ale niestety niski, nawet nie średniego wzrostu i nie moge sie do niego przekonać bo zawsze mam w głowie że to taki kurdupel i że zawsze bede zerkać na tych wyższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Szczerze mówiąc to zawsze podobali mi sie wysocy faceci, nie wiem czemu a mam 162 cm wzrostu czyli jestem niewysoka. Znów znam wielu wysokich facetów którzy lubią niskie kobiety dziwne czemu tak jest. Kiedys podobał mi sie jeden facet bo był przystojny z twarzy ale niestety niski, nawet nie średniego wzrostu i nie moge sie do niego przekonać bo zawsze mam w głowie że to taki kurdupel i że zawsze bede zerkać na tych wyższych.

Pustak mam nadzieję że ciebie ktoś oleje przez nieodpowiedni wzrost, ryj, czy cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ja wolę wysokiego, przy niskim źle bym się czuła

Ja też gustuje w facetach powyżej 175

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Piierdole to mam ryj 10/10 170cm i laski 10/10 mnie podrywaja, zakochuuje się więc nie ma problemu. Wolę ładna twar, i niski wzrost niż gębę bazylia i wysoki wzrost. 

Jako facet wolisz niższe kobiety, ale jakbyś był kobietą to wolałbyś wyższego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki problem
 

Ja też gustuje w facetach powyżej 175

No to obcasik 12 i mu dorównasz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
 

Nie przesadzajmy... Ale mi osobiście nie podobają się niscy faceci. Mężczyzna oprócz atrakcyjnej twarzy, powinien być wysoki i postawny 🙂

Tylko komu podobają się takie jak ty Noxa?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak to kiedyś ktoś powiedział, facet zaczyna się powyżej 180 cm wzrostu 🙂 i w takim się zakochałam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Takie rasistowskie tematy powinny być zgłaszane na policje,  a autorki surowo karane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kshdh

Co mam sie zmuszać do jakiegoś niskiego faceta żeby mu nie było przykro jeśli wolę wysokich? ciekawe czy faceci zmuszają sie do bycia z grubą i brzydką babą chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam 160 a mój narzeczony jest dobrze zbudowany i ma 180 jak on mnie podniesie..... gorąco się robi.... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
 

Co mam sie zmuszać do jakiegoś niskiego faceta żeby mu nie było przykro jeśli wolę wysokich? ciekawe czy faceci zmuszają sie do bycia z grubą i brzydką babą chyba nie.

Jedno z drugim nie ma nic wspólnego tuczniku Podlaski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkdj
 

Jedno z drugim nie ma nic wspólnego tuczniku Podlaski 

jak facet odrzuca babe bo jest gruba to jest wszystko ok i bardzo często ale jak kobieta nie chce niskiego karła to już nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ja mam 160 a mój narzeczony jest dobrze zbudowany i ma 180 jak on mnie podniesie..... gorąco się robi.... :))

Mój też jest dobrze zbudowany i wysoki 184, jak mnie podniesie to ..... jest super 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tylko komu podobają się takie jak ty Noxa?  

Nie wiem człowieku o co Ci chodzi. Jaka Noxa? Poza tym... Taki mam gust i tyle. W czym masz problem? Rozumiem, że jesteś niski i masz z tego tytułu kompleksy, ale nie przelewaj na mnie swojej frustracji za brak powodzenia u płci przeciwnej 🙂 Ja nie mam potrzeby podobania się wszystkim. Wy faceci byście chcieli, żeby każda kobieta Was postrzegała jako adonisa, ale my mamy w nosie opinie nieatrakcyjnych facetów na nasz temat i chcemy się podobać tylko tym, którzy znajdują się w centrum naszego zainteresowania. Ale ktoś taki jak Ty nigdy tego nie pojmie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jako facet wolisz niższe kobiety, ale jakbyś był kobietą to wolałbyś wyższego faceta

Ale dla mojej 155 cm jestem wystarczająco wysoki a poza tym wydaje mi się że kobieta też nie lubi stawać na palcach ny kogoś całować. I w ogóle większość wysokich mam jakieś dziwne sylwetki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Śmieszne że maciory i poczwary śmią wybrzydzać, tak jakby miały jakiś wybór . Granica śmiesznośći została juz dawno przekroczona.  Mizoxelia i nie mniej szpetne koleżanki -Radzę spojrzeć w lustro i przestać bajdurzyć.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdgfhf

Odzywają już sie niskie karły z kompleksami, ja gruba nie jestem a wole wysokich i co poradzę na to że taki jest dla mnie atrakcyjny, poza tym taki wygląda jak prawdziwy mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę że wygrywem jest taka która znajdzie faceta którego kocha 8 który kocha ją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111
 

Ja mam 160 a mój narzeczony jest dobrze zbudowany i ma 180 jak on mnie podniesie..... gorąco się robi.... :))

Nie kochała byś go gdyby miał 170?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ale dla mojej 155 cm jestem wystarczająco wysoki a poza tym wydaje mi się że kobieta też nie lubi stawać na palcach ny kogoś całować. I w ogóle większość wysokich mam jakieś dziwne sylwetki 

Dla takiej 155 to twój wzrost 170 jest ok.

Dlatego ja mając 160 chcę faceta powyżej 175 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgh

żeby się zakochać to druga osoba musi sie podobać, fizycznie a jak kobieta woli wysokich to nie zakocha sie w kurduplu 170 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×