Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Karolka11

Rezygnacja z matury

Polecane posty

Hej

Kiedy mogę zrezygnować z matury? Czy mogę zrezygnować z matury w marcu? Jak muszę to zrobić? Poproszę o szczere odpowiedzi.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałam w lutym jechałam do szkoły z nastawieniem do próbnej bo w tym samym dniu to było a koleżanka coś mówiła że chciała zrezygnować ale jej nie pozwolili ale stwierdziłam że co mi szkodzi spróbować (kilka dni wcześniej podpisałam deklaracje ostateczną że podchodzę) na początku mówili żebym podeszła do próbnej zobaczyła jak to wygląda i wtedy podjęła ostateczną decyzję i że w razie czego można w każdej chwili zrezygnować i już miałam jechać do drugiej szkoły (dwa budynki technikum i zawodówka w jednym liceum w drugim ja się uczę w technikum a podpisywało się w liceum) tylko czekałam na mamę bo poszła do sklepu i zadzwonili z sekretariatu że jeśli nie zmieniłam zdania to żebym przyszła podpisać rezygnację i tak to wyglądało. Tylko że no jestem w technikum jedną kfalfikacje mam zdaną już na wyniki drugiej czekam wiadomo bez matury ciężej o pracę ale do liceum się idzie z zamiarem studiów gdzie matura jest nie zbędna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co? Może akurat zdasz? Matura nie jest trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×