Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ela

Nagły wzrost aktywności płodu

Polecane posty

Gość Ela

Pomocy czy też tak mialyscie. Jestem w 39/40 tydodniu ciąży. Ogólnie wszystko ok, czuję ruchy dziecka na spokojnie, ale dzisiaj mąż bardzo mnie zdenerwował i dziecko od godziny szaleje w brzuchu jak nigdy. Też jestem nerwowa. Czy myślicie że to źle że się tak rusza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jezeli odczuwasz ze ruchy sa zupelnie inne niz byly dotychczas to lepiej to sprawdzic. Jedz na ktg dla swietrgo spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhfh

Ja tam bym nie woziła płodu w sobie i nie generowała dodatkowego stresu (obojga), tylko postarała się wyciszyć.

Kiedyś byłam w takiej sytuacji że dziecko we mnie bardzo reagowało na badanie USG. Lekarka kazała mi dotykać brzucha, mówić uspokajająco. Odczułam to jako bzdurę a po chwili i ku memu zdziwieniu to zadziałało i nawet udało się dokończyć pomyślnie badanie.

Zanim zafundujesz sobie jazdę, czekanie na SOR, stres związany z wizytą i samo badanie, uspokój się, może coś zanuć.

Wiesz, ja dotąd córce nucę gdy np śpi niespokojnie (i psu też), i to daje wyraźny efekt. Zasypiają spokojnie.

 

Nie twierdzę że to zły pomysł z tym KTG ale może nie jest potrzebny.

 

A w ogóle ciąża to dużo zaskakujących zjawisk. 🙂 Zauważyłaś już jak dziecko fika po słodyczach? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×