Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwww

Anioł , Madzia, Kasia

Polecane posty

Gość wwww

Czy Wy nie macie empatii?

Wiem,że te dziewczyny są wkurzające...ale proszę Was,One nie dożyją starości, szczególnie Kaska, która  ma dodatkowo raka,

Czy Bu,która  raz była na Korfu, Kaska nad Bałtykiem i zjadła rybę i marzy o łososiu, to coś złego ?

Kurde, mnie zdrowej osobie, wszystko  można zabrać, ale nie wspomnień, jak pół Świata zwiedziłam  więc  dajcie spokój ,dajcie tym laskom żyć i robić  i pisać co chcą, proszrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Czy Wy nie macie empatii?

Wiem,że te dziewczyny są wkurzające...ale proszę Was,One nie dożyją starości, szczególnie Kaska, która  ma dodatkowo raka,

Czy Bu,która  raz była na Korfu, Kaska nad Bałtykiem i zjadła rybę i marzy o łososiu, to coś złego ?

Kurde, mnie zdrowej osobie, wszystko  można zabrać, ale nie wspomnień, jak pół Świata zwiedziłam  więc  dajcie spokój ,dajcie tym laskom żyć i robić  i pisać co chcą, proszrę

Czyli co? Mogą kłamać, oszukiwać niszczyć ludziom życie, a inni nie mogą słowa o nich powiedzieć bo są niepełnosprawne? Dostały to czego chciały- równego traktowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ale w czym problem. Przecież uważają się za normalne kobiety, więc nie potrzebują taryfy ulgowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mariolka nie świruj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxD
 

Mariolka nie świruj 

pół świata zwiedziła 😂 udostępniając posty na fb chyba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość True

Niektóre posty na temat tych pań są faktycznie obrzydliwe, ale krytyka ich działalności nie ma nic wspólnego z brakiem empatii. Przecież ON zawsze powtarzają, że chcą być traktowani jak "pełnosprawni ludzie". Pełnosprawni się krytykują. To normalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

MAriola pół Koluszek zwiedziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Dokładnie, odwalcie się od Bogumiły... 

Bogusławy jak już. Taka z Ciebie fanka że nawet nie wiesz jak ma na imię... Wstyd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×