Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dream9604

Mam problem

Polecane posty

Hej , mianowicie sytuacja wyglada tak.Byl u mnie chlopak w domu i gdy wyszedl okazalo sie ze zostawil swoj telefon u mnie,wiem że to źle z mojej strony moze, ze nie powinnam  ale zajrzalam do niego. Stwierdzil ze przyjedzie po niego nastepnego dnia  i tak Zaczełam przeglądac na poczatku jego wiadomosci na fb, znalazlam kilka czatow gdzie pisal z dziewczynami , umawial sie tylko i wylacznie seks bez wiekszych zobowiazan bo jak twierdzil nie jest gotowy na staly zwiazek i musi sie wyszalec najpierw. Na snapchacie znalazlam jak wysylal sobie z jakąs dziewczyną na wzajem nudesy dodam ze nie byla to jego dziewczyna ...jestem strasznie zalamana i jest mi przykro ..przykro mi ze seks traktowal jak zabawe , ze nie robil tego z milosci tylko z kim popadnie , ja sama jestem dziewica i nie wyobrazam sobie robic to z kims pierwszym lepszym ...Co prawda kiedys z nim rozmawialam i sam mowil ze od kąd jestesmy razem jest grzeczny ze bardzo go zmienilam ze szukal dlugo "normalnej"dziewczyny do stalego zwiazku ale przedtem nie chcial sie angazowac i mial kilka  ze jestem najlepsza jaka mial i ja to widze ze mnie kocha wierze mu , te konwersacje takze są z przed dwoch lat a jestem z nim od roku , nigdy nie kryl swojego telefonu przede mna wiec nie oszukuje mnie ,jest mi takze  przykro ze esemsy z tymi dziewczynami są duzo bardziej czułe ze mna tak nigdy nie pisal ,czy to mozliwe ze czlowiek sie w ciagu dwoch lat tak zmienil ? Dodam ze z nim jeszcze nie uprawialam seksu powiedzial ze zaczeka na mnie ile trzeba i nie bedzie naciskal bo nie chce bym czula presje Bardzo go kocham jednak boli mnie ten fakt co byscie zrobily ? Czy porozmawiac z nim o tym ze zajrzalam mu do telefonu i to znalazlam. ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie. Odetnij jego przeszłość grubą kreską i żyj z nim szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie się nie zmieniają. Ale nie mów mu o niczym. To było. Przeszłość się nie liczy. To nie ma znaczenia. Jednak ma naturę dzivki, a tego nie przeskoczysz. Ile on ma lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera

Niee. I nie wiem jak można komuś oglądać telefon!! Okropna jesteś i mówię to jako kobieta. Co złego w tym, ze dorosły facet ma przeszłość seksualna, to raczej normalna sprawa i potrzeba. Widocznie ma to coś, jest atrakcyjny i dziewczyny na siłę z nim nie były. Jak ma dużo testosteronu to ma też potrzeby. A seks to w katolickim kraju taki mistyczny rytuał. Jakaś niby czystość. Ja wolę doświadczonego partnera a nie uczyć potem dziecko bo nie wie co i jak. Mało pociągające. Bardziej się boję, czy on będzie z Tobą szczęśliwy i dopasowany pod względem temperamentu bo Ty trzymasz dziewictwo jak by to była co najmniej złota sztaba.. Xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon
 

Ludzie się nie zmieniają. Ale nie mów mu o niczym. To było. Przeszłość się nie liczy. To nie ma znaczenia. Jednak ma naturę dzivki, a tego nie przeskoczysz. Ile on ma lat? 

Chory jesteś, ... bo zdrowy facet się podoba i ma naturalne potrzeby? Zazdroscisz i tyle. Dobrze, że w czasach moich rodziców kiedy rodziło się prawie milion dzieci rocznie nikt nie robił z seksu takiego świętego grala bo by mnie nie było na świecie. Teraz chłopcy wola pograć w pleya dlatego zawsze wybieram starszych, ogarnietych życiowo i w łóżku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena85

Jeśli to są stare wiadomości to nie rób afery. Sama przed sobą się wstydzę, jak czytam stare rozmowy z facetami, przed poznaniem męża... Ludzie dojrzewają. Oczywiście miej oczy szeroko otwarte, ale powiem ci z doświadczenia, że jak trafisz na odpowiedniego faceta, to nie będziesz czuła potrzeby zaglądania mu w tel. Mój eks mnie oszukiwał itd i dowiedziałam się, bo miałam podejrzenia i się one tylko potwierdziły. Telefonu męża nawet nie dotykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1

Widocznie ma w dupie ze mu obca kobieta grzebie bo by nie zostawił telefonu do jutra. Poza tym kto normalny ma telefon bez zabezpieczenia typu kod lub odcisk palca? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1

Widocznie ma w dupie ze mu obca kobieta grzebie bo by nie zostawił telefonu do jutra. Poza tym kto normalny ma telefon bez zabezpieczenia typu kod lub odcisk palca? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×