Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola :(

Mój epizod z prostytucją a stały związek który się zapowiada

Polecane posty

Gość Ola :(

Piszecie żeby nie mówić... nie dam rady. Jestem za bardzo wrażliwa, nie umiem kłamać, czuje jakbym kłamała. Nie chce takiego związku z wyrzutami sumienia od początku dzięki Kermit Żaba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola :(

Piszecie żeby nie mówić... nie dam rady. Jestem za bardzo wrażliwa, nie umiem kłamać, czuje jakbym kłamała. Nie chce takiego związku z wyrzutami sumienia od początku dzięki Kermit Żaba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mogłaś spróbować zbierać złom, puszki. Opiekować starszymi ludźmi. ZostaC sprzątaczka. Ale wybrałaś najgorszy rodzaj pracy. Nie ma litości dla Ciebie. Bo to był twój świadomy wybór. Nikt cie do tego nie zmusił. Milion Ukraińców znalazło prace w Polsce więc Ty jedna tez bys znalazła,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaxxx

Pytanie czy można mu już zaufać jest bardzo dobre 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Mogłaś spróbować zbierać złom, puszki. Opiekować starszymi ludźmi. ZostaC sprzątaczka. Ale wybrałaś najgorszy rodzaj pracy. Nie ma litości dla Ciebie. Bo to był twój świadomy wybór. Nikt cie do tego nie zmusił. Milion Ukraińców znalazło prace w Polsce więc Ty jedna tez bys znalazła,.

Nie ma litości to dla ciebie i takich jak ty,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena85
 

Są różni ludzie. Ja bym taką kobietą ktora zataila swoją przeszłość chyba zatłukł. Z sprzataczką mogę się ożenić. Kobiety ktora miała innego ptaszka 🐦   od mojego w sobie bym nawet nie dotknął. 

Obrzydliwe i skostniałe podejście. Ty też taki "czysty" jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgdhd

Nie oceniam takich osób jak ty, życie jest ciężkie. Nie wiem co mogłabym Ci doradzić na Twoim miejscu, może powinnaś najpierw przepracować to sama u psychologa a potem pomyśleć czy mówić czy nie, gwarancji nie ma że ten facet dobrze to przyjmie. Kiedyś był tu temat dziewczyny która miała bardzo podobny problem i ona też miała wyrzuty sumienia i facet odszedł, nie przyjął tego dobrze co nie znaczy że w Twoim przypadku musi być tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena85
 

Niektórzy i bez otarcia się o prostytucję mają więcej partnerów. Ja  bym przytuliła męża gdyby się okazało, że miał tak ciężko i podjął decyzję o takim dorabianiu. Ale ja jestem dojrzała, wiem co to miłość, w przeciwieństwie do 90 procent użytkowników tego miejsca. Nie miałabym też żalu gdyby mąż to ukrył, bo nie chciałby wracać do tego, to po prostu kompletnie bez znaczenia dla naszego życia. Dzieci że stulejką i maminym mleczkiem pod zadartym noskiem  nie słuchaj,  dzieci mówią różne głupoty. 

I to jest bardzo mądra wypowiedź 👏👏👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przetestuj go najpierw, czy jest dyskretny, nie wyjawia cudzych sekretów, jakie ma podejście do ludzi i do prostututek, czy jest wyrozumiały, rozumie, że ludzie nie są doskonali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doremi
 

Kilka osób pisałoby nie mówić, niektórzy argumentowali, to tym ze faceci robią gorsze rzeczy, jest to typowe zachowanie mające na celu zniesienie z siebie odpowiedzialności. Mechanizm, w jakim tkwią te osoby. Poza tym w mojej ocenie takie, prowadzi do tego, ze można wszystko, a tak nie można, bo równie dobrze można pisać, że można mordować małe dzieci, bo Mao Zedong zabił około 70 milionów ludzi w tym pewnie dzieci.

Jesteś dorosłą osobą, a dorosłe biorą odpowiedzialność za własne czyny, z tej odpowiedzialności zwalnia się dzieci i chorych psychicznie. Myślę, że dlatego powinnaś mu powiedzieć.  Poza tym,  takie coś może mieć dla ciebie dobry wpływ, ściągnąć z ciebie psychiczne  brzemię, jakim jest wstyd za przeszłość, być może bez tego nigdy nie będziesz mogła pójść dalej, a spoglądanie na przeszłość, będzie ciebie coraz bardziej niszczyć.

A w jaki sposób? List to bardzo dobry sposób, nie sposobu je ze słowa utkwią tobie w gardle, łatwiej będzie tobie to wszystko przekazać. Sądzę, ze najlepiej byłoby napisać niemal to samo, co napisałaś tutaj, o swojej przeszłości, sytuacji, motywach i uczuciach, zarówno twoich po tym co zrobiłaś, jak i do niego. Być może cię odrzuci, ale jeśli stanie się inaczej i okaże się bardzo wyrozumiały, zaakceptuje całą ciebie, a nie tylko przyjmie do wiadomości, to będziesz miała okazję zbudować coś niepowtarzalnego. Powodzenia!

Facet musiałby nieprzytomnie ją kochać , albo mieć ,,wyluzowane" podejście do życia, żeby ten jej ,,epizod" przełknąć. No faceci są różni, może się udać🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
 

Są różni ludzie. Ja bym taką kobietą ktora zataila swoją przeszłość chyba zatłukł. Z sprzataczką mogę się ożenić. Kobiety ktora miała innego ptaszka 🐦   od mojego w sobie bym nawet nie dotknął. 

Pieprzysz głupoty😄 Już widzę, jak oświadczasz się sprzątaczce😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
 

Przetestuj go najpierw, czy jest dyskretny, nie wyjawia cudzych sekretów, jakie ma podejście do ludzi i do prostututek, czy jest wyrozumiały, rozumie, że ludzie nie są doskonali 

Dokładnie!😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie

Na jakim etapie jest znajomość ile się znacie? Jesteście para ? Sypialiscie ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie bądź głupia!
 

Kilka osób pisałoby nie mówić, niektórzy argumentowali, to tym ze faceci robią gorsze rzeczy, jest to typowe zachowanie mające na celu zniesienie z siebie odpowiedzialności. Mechanizm, w jakim tkwią te osoby. Poza tym w mojej ocenie takie, prowadzi do tego, ze można wszystko, a tak nie można, bo równie dobrze można pisać, że można mordować małe dzieci, bo Mao Zedong zabił około 70 milionów ludzi w tym pewnie dzieci.

Jesteś dorosłą osobą, a dorosłe biorą odpowiedzialność za własne czyny, z tej odpowiedzialności zwalnia się dzieci i chorych psychicznie. Myślę, że dlatego powinnaś mu powiedzieć.  Poza tym,  takie coś może mieć dla ciebie dobry wpływ, ściągnąć z ciebie psychiczne  brzemię, jakim jest wstyd za przeszłość, być może bez tego nigdy nie będziesz mogła pójść dalej, a spoglądanie na przeszłość, będzie ciebie coraz bardziej niszczyć.

A w jaki sposób? List to bardzo dobry sposób, nie sposobu je ze słowa utkwią tobie w gardle, łatwiej będzie tobie to wszystko przekazać. Sądzę, ze najlepiej byłoby napisać niemal to samo, co napisałaś tutaj, o swojej przeszłości, sytuacji, motywach i uczuciach, zarówno twoich po tym co zrobiłaś, jak i do niego. Być może cię odrzuci, ale jeśli stanie się inaczej i okaże się bardzo wyrozumiały, zaakceptuje całą ciebie, a nie tylko przyjmie do wiadomości, to będziesz miała okazję zbudować coś niepowtarzalnego. Powodzenia!

Taa nawet jesli to zaakceptuje to jeśli kiedyś się rozstana to pewnie rozpowie o tym innym, swoim.kumplom itp. Fama się o niej rozniesie,ludzie zaczną gadać a ona na to nie zasługuje bo nie robiła tego żeby mieć wielce luksusy tylko żeby mieć za co żyć, utrzymywać się! Albo w kłótniach będzie jej to wypominał. Nie bądź glupia i nic mu nie mow!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdgdhd

Chyba najrozsądniej jednak nie mówić tak jak piszą wyżej, kobiety gorsze rzeczy robią a nie są zawodowymi prostytutkami i o niczym swoim facetom nie mówią, nie spowiadają się. Faceci na pewno też nie mówią wszystkiego. Każdy tylko udaje świetego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola :(

Znamy się pół roku, seksu nie było znajomość rozwijała się raczej powoli. Na sylwestra pierwszy raz się calowalismy. Kiedyś zapytałam teoretycznie, rozmawialiśmy o kinie, ulubionych filmach, użyłam tej okazji i zapytałam o pretty woman i co on by zrobił w takiej sytuacji. Powiedział że nie jest w stanie odpowiedzieć teoretycznie, musiałby mieć konkretny przykład, nawiązał do tego że tyle wiemy o sobie ile nas sprawdzono i że nigdy nie kusi żeby odpowiadać A ja bym.... Nie drazylam. Nie zauważyłam żeby zdradzal tajemnice 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola :(

Ufam mu i jednak postanowiłam że napiszę ten list i mu dam. Ma prawo wiedzieć. Zobaczymy co będzie... Nie sądzę żeby to rozpowiadal.  Z tego co go poznałam to dojrzały facet.  Być może zrezygnuje że znajomości, trudno. Może robię błąd, może nie inaczej nie potrafię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki

Nie wiem po co to robisz, to minelo, jestes teraz inna osoba. To nie wroci, nie wyda sie nigdy na 99%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W żadnym wypadku nie mów , mało który facet potrafi coś takiego wybaczyć , a już na pewno nigdy nie zapomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Za nic mu tego nie mów. Związek się rozpadnie, chłopak zrezygnuje i jeszcze zepsuje Ci opinie. Zapomnij, było minęło i jesteś usprawiedliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Taa nawet jesli to zaakceptuje to jeśli kiedyś się rozstana to pewnie rozpowie o tym innym, swoim.kumplom itp. Fama się o niej rozniesie,ludzie zaczną gadać a ona na to nie zasługuje bo nie robiła tego żeby mieć wielce luksusy tylko żeby mieć za co żyć, utrzymywać się! Albo w kłótniach będzie jej to wypominał. Nie bądź glupia i nic mu nie mow!  

Właśnie ze robiła to dla luksusu .żeby mieć za co żyć to by poszła na sprzątaczka. Na produkcję. Czy na kasę. Nie rób z ludzi ...ow. Miała wyjścia. Około miliona wyjść na inną pracę. Bo tyłu Ukraińców ją znalazło i nie była to prostytucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Może jest porostu zwykłym pustakiem. I dlatego innej opcji na życie nie znalazła. Teraz struga wariata zasłaniając sie oaza w kościele. Wielce nawrócona i czysta niczym dziewica. Brawa sie należą dziewczyną w trudnej sytuacji zyciowej ktore poradziły sobie jako sprzątaczki itp. Ona czuje teraz sukces życiowy Ale śmierdzi on. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam sponsora

Nie mów...ja jednemu zaufałam,powiedziałam chociaż minęło od tego czasu ponad 20 lat...powiedział innym osobom,złamał mi serce a sam okazal się kłamcą,manipulantem...ja Go kochałam,chciałam być uczciwa,nie potrafiłam Go oszukiwać,nie chciałam znajomości zaczynać od kłamstw,przyplacilam to straszna depresją...ogólnie mówię kobietom żeby były uczciwe ale w tej kwestii nic nikomu nigdy nie mówcie...mi Bóg wybaczył w sakramencie spowiedzi,jestem innym człowiekiem niż wtedy ale ten facet nigdy o tym nie zapomni,dla Niego zawsze chyba będę dzi...ką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak facet ją całuje to ma prawo wiedzieć czy flora bakteryjne jej gardła nie została zmieniona przez seks oralny. To samo dotyczy  jej pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wymiana płynów ustrojowych może przekazać jakieś pozostałości po jej klientach nowemu facetowi. Niekoniecznie musza być chorobotworcze bakterie,wirusy,grzyby. Ale może być jakas tam pamiątek do zbadania tylko pod mikroskopem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukryj prawde

nie mów,dla twojego dobra,to przeszłość,nikt nie ma prawa cię osądzać,dużo dziewczyn cały czas ma sponsorów,klientów,pracują w agencjach i mają mężów,partnerów,nie widzą w tym nic złego,ty cierpisz,swoje odpokutowalas,mimo pokusy dużych łatwych pieniędzy zerwalas z tym chociaż mogłaś się na tym dorobić niezłej kasy,każdy ma prawo robić ze swoim ciałem i życiem co chce,każdy ma prawo popełniać błędy,są mężczyźni którzy akceptują przeszłość partnerek i tacy którzy by Ciebie nie dotknęli...nie ryzykuje,nie ma żadnych dowodów zresztą a facet jeśli okaże się niedyskretny może ci zniszczyć zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak Bóg Ci wybaczyl  z Nim sie wymieniaj plynami ustrojowymi. Niewinnych facetów zostaw w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khffhyyy76555

ja powiedziałam mimo że było to bardzo dawno i jestem zdrowa,facet okazał się draniem,dlatego radzę wszystkim dziewczynom nie przyznawajcie się do swojej przeszłości i ilości partnerów,teraz jestem z kimś kto wie o wszystkim i nie robi halo bo sam miał dużo kobiet ,ja tylko czterech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khffhyyy76555

ja powiedziałam mimo że było to bardzo dawno i jestem zdrowa,facet okazał się draniem,dlatego radzę wszystkim dziewczynom nie przyznawajcie się do swojej przeszłości i ilości partnerów,teraz jestem z kimś kto wie o wszystkim i nie robi halo bo sam miał dużo kobiet ,ja tylko czterech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Co się stanie, gdy mu to powiesz? 

A) Odejdzie, rozpowie, osmieszy i zniszczy Cie

B) Zostanie, nie wybaczy czy ci, będzie wypominal przy każdej kłótni i straci do ciebie szacunek

C) Zostanie, wybaczy, ale skrzywdzisz go niesamowicie mocno i nie będzie w stanie ani odejść, ani spojrzeć na Ciebie jak dawniej

Ty byłaś w bardzo ciężkiej sytuacji, zrozum sama siebie, wybacz sobie, zaakceptuj, że to się stało i że czas zacząć nowe życie. 

A dla swojego dobra nigdy więcej o tym nikomu nie mów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×