Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

W szkolach powinni wbijac do glowy, ze aktywosc fizyczna i dbanie o wlasne zdrowie i cialo sa mega wazne

Polecane posty

Gość gosc

powinni wbijac do glowy, ze uzyskanie wyrzezbionego ciala jest mozliwe i ze to zaprocentuje w zyciu

 

bo jak ktos koczy studia i sie zywi kebabami i lodami, to potem jego zdrowie podupada i wyglad tez

i jak ma nadage 10 lat to nawet jak schudnie, nie zrobi rzezby sobie

dlaczemu w szkole o tym nie mowia?

powinni to wbijac do glowy !

powinny byc kampanie spoleczne

powinno byc glosno mwione, ze zdrowie ma sie jedno, ze czas szybko plynie i ze wyglad jest wazny dla kobiet i mezczyzn

bo potem ludzie powielaja wzorce ze swoich rodzin, gdzie otyly wujek seidzi na kanapie, oglada TVP, a zona mu usluguje

i ludzie sobie mysla, ze jak on ma zone, to ja tez bede mial, bo wygladam troche lepiej od niego

a czasy sie zmienily, nikt o tym nie mowi glosno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Oczywiście ja idę zaraz poćwiczyć bo ostatni miesiąc się zapuscilem. Dzisiaj tylko pompki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

powinni wbijac do glowy, ze uzyskanie wyrzezbionego ciala jest mozliwe i ze to zaprocentuje w zyciu

 

bo jak ktos koczy studia i sie zywi kebabami i lodami, to potem jego zdrowie podupada i wyglad tez

i jak ma nadage 10 lat to nawet jak schudnie, nie zrobi rzezby sobie

dlaczemu w szkole o tym nie mowia?

powinni to wbijac do glowy !

powinny byc kampanie spoleczne

powinno byc glosno mwione, ze zdrowie ma sie jedno, ze czas szybko plynie i ze wyglad jest wazny dla kobiet i mezczyzn

bo potem ludzie powielaja wzorce ze swoich rodzin, gdzie otyly wujek seidzi na kanapie, oglada TVP, a zona mu usluguje

i ludzie sobie mysla, ze jak on ma zone, to ja tez bede mial, bo wygladam troche lepiej od niego

a czasy sie zmienily, nikt o tym nie mowi glosno

ale przeciez w szkole jest wf....nauczyciele tam mowią cały czas że aktywność jest wazna.

Widac że nie tylko przespałeś mlodość (inaczej byś chodził z kolegami na siłkę) ale i w szkole malo byłeś co świadczy o tym wpisie...

Tak,jest ważna. Jak się zapuscisz to wkoncu nabierasz chorób...przeciez każdy normalny w którymś wieku wie że opychanie się fast foodami jest niezdrowe...co za głupi cieć -.-

Jestem wdzięczna że znam i  że w ogóle są normalni faceci,bo jakby byli tacy jak ty,to bym zwariowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Miałem niedowage i kazali mi ćwiczyć zacząłem siłownie na masę i kazali mi biegać czy rowerek zamiast ćwiczyć a każde 2kg gainera który wchodził wtedy 1:1 kosztowało mnie 59zł więc zacząłem tracić pieniądze przez wf. Jedno dziecko waży 100 drugie 50 i obu ma ćwiczyć to samo? 😮 grubasek przyjdzie do domu i zje cztery bułki słodkie a 50kg chłopak dwa jajka sadzone i usłyszy ty s...ysynu miało być na kolacje. Jako że poziom wagi i tłuszczu mięśni w organizmie jest różny i są wariacje materialne tych wszystkich uczniów jestem na nie. Jeden potrzebuje obiadów w szkole drugi wfu. Zresztą obejrzyj sobie jakiś fragment serialu o szkole. Teraz jest dopiero wege ... 💩 za moich czasów niedowaga lepiej wyglądała.

Lepiej być niedowazonym szkieletorem niż niezdarnym prosięciem, takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×