Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakochany w niej

Jest między nami chemia, zauroczenie i jeden problem

Polecane posty

Gość Zakochany w niej

Dziewczyna jest zajęta. Nie należy do łatwych, dobrze wychowana, po katolicku. Facet nie jest mężem, i chce ją przekabacić na swoją stronę i tez przy tym nie ucierpieć. Mam pewność co do jej uczuć, lecz ona chyba nie ma co do moich. Pytanie jak się o nią postarać, pokazać, że jestem dla niej i powinna się uwolnić że związku bez milosci. Znamy się 1,5 roku i od razu było to " coś ". Myślę że możemy być szczęśliwi, jest ciut starsza (mniej niż 5 lat) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najpierw to niech ona się rozstanie z facetem. A dopiero potem można coś działać. Podbijanie do zajętej osoby to buractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Najpierw to niech ona się rozstanie z facetem. A dopiero potem można coś działać. Podbijanie do zajętej osoby to buractwo.

Czasami jak do takiej osoby ktoś podbije ta osoba się motywuje aby opuścić tą inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez prawda
 

Czasami jak do takiej osoby ktoś podbije ta osoba się motywuje aby opuścić tą inną

o ile Jej  zle z Nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Litosci

Znamy się 1,5 roku i od razu było to " coś ". Myślę że możemy być szczęśliwi, jest ciut starsza (mniej niż 5 lat) 

Takie " coś " ze Ty sie produkujesz na kafetere a ona sie parzy z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajęta nieszczesliwa

A może Ona nie jest pewna Ciebie?może się boi iść w niepewne?tylko nie piszcie złośliwcy o małpie i gałęzi której się nie puści ....zadeklarowales się że chcesz z Nią być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Znamy się 1,5 roku i od razu było to " coś ". Myślę że możemy być szczęśliwi, jest ciut starsza (mniej niż 5 lat) 

Takie " coś " ze Ty sie produkujesz na kafetere a ona sie parzy z innym.

Może czuje odraze gdy to robi, albo się zmusza, albo wcale tego nie robi. Nie wiesz to nie gadaj jak wróżka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×