Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc epm. W

Czy naprawdę źle zrobiłam?

Polecane posty

Gość Gosc epm. W

Jestem na etapie '' kręcenia " z 2 chłopakami jednocześnie. Znamy się dopiero około tygodnia więc to są początki. Z żadnym nie byłam w łóżku, ale z jednym wymienilam się nudesami. 

Ten 2 przypadkiem się dowiedział... Wpadł w szal. A on też ma kontakt z innymi i sam mi powiedział że wahał się czy nie umówić się na sex z jedną bo go tak podniecila gadka. To było przed tym co ja zrobiłam dlatego nie pokladam w nim uczuć. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114

Co to znaczy “wymienic sie nudesami “? A tak w ogole to tego nr 2 pusc w trabke 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc epm. W

Wysłaliśmy sobie wzajemnie nagie fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Wysłaliśmy sobie wzajemnie nagie fotki.

To teraz tak dzieci się poznają w internecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc epm. W

Ja nie wiem ile masz lat, ale teraz każdy tak robi a dziećmi nie jesteśmy. Mamy po 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati
 

Jestem na etapie '' kręcenia " z 2 chłopakami jednocześnie. Znamy się dopiero około tygodnia więc to są początki. Z żadnym nie byłam w łóżku, ale z jednym wymienilam się nudesami. 

Ten 2 przypadkiem się dowiedział... Wpadł w szal. A on też ma kontakt z innymi i sam mi powiedział że wahał się czy nie umówić się na sex z jedną bo go tak podniecila gadka. To było przed tym co ja zrobiłam dlatego nie pokladam w nim uczuć. 

 

Oboje głupio zrobiliście, jesteście dziecinnibi nieodpowiedzialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ja nie wiem ile masz lat, ale teraz każdy tak robi a dziećmi nie jesteśmy. Mamy po 26

Aha. Dobrze wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna

O matko. To "krecenie" to raczej w zadnym wypadku do zwiazku, tylko na seks, to po co te twoje "wyrzuty" sumienia? Ten kolo, ktory sie tak obruszyl, tez nie lepszy... Ehhhh. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieee
 

Ja nie wiem ile masz lat, ale teraz każdy tak robi a dziećmi nie jesteśmy. Mamy po 26

tak ci sie wydaje ze kazdy tak robi glupia pin.deczko:) jestes po prostu w puli id.iotek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Aha. Dobrze wiedzieć.

Tak wygląda to nowe pokolenie. Nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×