Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja

Dlaczego kobiety wstydzą się prostytucji, a nie wstydzą się sypiania z nieznajomymi?

Polecane posty

Gość Gość
 

Nie rozumiem dlaczego życie innych kobiet tak bardzo innych interesuje i podnieca, mnie jest absolutnie obojętne to z kim i jak często śpi czy to kobieta czy mężczyzna. Mam rade do autora żyj swoim życiem i nie wyrącaj się do życia innych.

10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skskd

Też tak uważam, śmieszne są angażowania w seksy

Ja mam sponsora, hajs, ubrania, biżuterię, a wszyscy wokół uważają mnie za porządna dziewczynę, bo się mnie nie widuja z facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
 

Brzydzą mnie tacy faceci, którzy to robią. To niemoralne.To jest brak wychowania w wierze bez zasad moralnych. Śmieci, nie mężczyźni.

Zgadzam się. Ja nie potrafiłbym uprawiać seksu z kimś, kogo nie kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Zgadzam się. Ja nie potrafiłbym uprawiać seksu z kimś, kogo nie kocham.

tak cipciu tak tak cipciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitakura
 

Też tak uważam, śmieszne są angażowania w seksy

Ja mam sponsora, hajs, ubrania, biżuterię, a wszyscy wokół uważają mnie za porządna dziewczynę, bo się mnie nie widuja z facetami

Jak tak możesz??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten tego
 

Nie nazywaj mnie szmato prostytutka!!Ja nie cudzołoze i wierze w Boga ale co ty mozesz o tym wiedziec niemoralna szmato puszczalska!Fuj !brzydzisz mnie!! Ja spalam tylko z jednym w zyciu ktory jest moim mezem ,ty robisz to bez zastanowienia i z byle kim.Lubisz zbierac syfy jak widac.Bleeee.Nie rozumiem jak mozna myslec tylko w kołko o koorestwie.Rzyg!

Za to twój stary wtyka gdzie popadnie . Więc nie bardzo masz się czym szczycić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Tego się nie spodziewałam xD

A pomyślałaś, że po prostu chce zachęcić inne kobiety, żeby nie robiły tego za darmo, bo nie mogę patrzeć na tych cwaniaczkow, co się cieszą jak im ktoras wylizywala w kiblu? Albo jak wyliczaja z iloma to nie spali nazywając wszystkie wyliczane puszczalskimi? 

 

prowadzis burdel i naganiasz sobie pracownice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Brzydzą mnie tacy faceci, którzy to robią. To niemoralne.To jest brak wychowania w wierze bez zasad moralnych. Śmieci, nie mężczyźni.

o to jest wiara bez zasad moralnych? Bo zwykle jak wiara to jakies zasady ma i wymaga ich przestrzebania. A tu wiara bez zasad moralnych... czyżby katolicyzm?Względnie głupia nie rozumiesz co piszesz, tylko tak wyrzucasz bezmyslnie słowa z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Bo seks jest super. Swoją drogą jesteś ciekawą mieszanką kłody i kobiety o mentalności prostytutki - bo ty musisz coś "mieć" z seksu oprócz przyjemności. 

Nie używaj słów, których nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Autor jest niedouczony i nie rozróżnia dwa pojęcia, prostytutka uprawia seks za kasę, natomiast osoba która często zmienia partnerów prostytutką nie jest.

Ten od kłody też, tłumok nie zgłębił znaczenia pojęcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Nie autor, tylko autorka, kolejna polska kłoda.

Kłoda to cię w łeb zdzieliła i przestałeś przyswajać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Tu autorka postu. Nie jestem klodą, staranie się sprawia mnie przyjemnosc, gdy jestem w relacji z facetem, z którym mnie coś łączy. Ty natomiast starasz się dla obcego, cudzego faceta, który w twarz nie nazwie cię puszczalska, ale nazwie cię tak do twoich koleżanek, znajomych, potencjalnych partnerów. Każdy może wejść ci do łóżka i porównać sobie z innym czy faktycznie było tak lekko i fajnie cię wziąć. Czy jemu też tak ostro ciągnęłas druta. A Ty powinnaś zastanowić się czy warto stawać się za darmo posmiewiskiem, dlatego, że ktoś chce się spuscic w tobie, uciec od kłótni z żoną lub jest znudzony i zdesperowany.

Co za słownictwo, wstydź się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Tu autorka postu. Nie jestem klodą, staranie się sprawia mnie przyjemnosc, gdy jestem w relacji z facetem, z którym mnie coś łączy. Ty natomiast starasz się dla obcego, cudzego faceta, który w twarz nie nazwie cię puszczalska, ale nazwie cię tak do twoich koleżanek, znajomych, potencjalnych partnerów. Każdy może wejść ci do łóżka i porównać sobie z innym czy faktycznie było tak lekko i fajnie cię wziąć. Czy jemu też tak ostro ciągnęłas druta. A Ty powinnaś zastanowić się czy warto stawać się za darmo posmiewiskiem, dlatego, że ktoś chce się spuscic w tobie, uciec od kłótni z żoną lub jest znudzony i zdesperowany.

Co za słownictwo, wstydź się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Tu autorka postu. Nie jestem klodą, staranie się sprawia mnie przyjemnosc, gdy jestem w relacji z facetem, z którym mnie coś łączy. Ty natomiast starasz się dla obcego, cudzego faceta, który w twarz nie nazwie cię puszczalska, ale nazwie cię tak do twoich koleżanek, znajomych, potencjalnych partnerów. Każdy może wejść ci do łóżka i porównać sobie z innym czy faktycznie było tak lekko i fajnie cię wziąć. Czy jemu też tak ostro ciągnęłas druta. A Ty powinnaś zastanowić się czy warto stawać się za darmo posmiewiskiem, dlatego, że ktoś chce się spuscic w tobie, uciec od kłótni z żoną lub jest znudzony i zdesperowany.

Co za rynsztokowe słownictwo, wstydź się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo w naszej kulturze rozwijany i pielęgnowany jest wstyd zarówno spowodowany zarabianiem pieniedzy, jak i odczuwaniem przyjemności. Teoretycznie więc nie powinno być różnicy stopnia zażenowania. Niemniej jednak, zawód prostytutki, choć potrzebny, jest bardzo mało szanowany(również przez mężczyzn, którzy raczą korzystać z ich usług), więc nic dziwnego, że osoby parające się taka pracą, skrzętnie to ukrywają. Na tym tle, zaliczanie anonimowych osób dla przyjemności, jawi się jako niewinna rozrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

o to jest wiara bez zasad moralnych? Bo zwykle jak wiara to jakies zasady ma i wymaga ich przestrzebania. A tu wiara bez zasad moralnych... czyżby katolicyzm?Względnie głupia nie rozumiesz co piszesz, tylko tak wyrzucasz bezmyslnie słowa z siebie

Głupia to cię urodziła i przy okazji usiadła ci na głowę. To cytat- parafraza wcześniejszego posta, ale żeby to zauważyć, trzeba mieć mózg, a nie pulpę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Tu autorka postu. Nie jestem klodą, staranie się sprawia mnie przyjemnosc, gdy jestem w relacji z facetem, z którym mnie coś łączy. Ty natomiast starasz się dla obcego, cudzego faceta, który w twarz nie nazwie cię puszczalska, ale nazwie cię tak do twoich koleżanek, znajomych, potencjalnych partnerów. Każdy może wejść ci do łóżka i porównać sobie z innym czy faktycznie było tak lekko i fajnie cię wziąć. Czy jemu też tak ostro ciągnęłas druta. A Ty powinnaś zastanowić się czy warto stawać się za darmo posmiewiskiem, dlatego, że ktoś chce się spuscic w tobie, uciec od kłótni z żoną lub jest znudzony i zdesperowany.

Co za rynsztokowe słownictwo, wstydź się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

To że autor pisze w rodzaju żeńskim kobietą nie jest gdyż kobiecie jest zupełnie wszystko jedno z kim i jak często sypia inna kobieta, autor to zakompleksiony prawniczek który wstydzi się że nie ma żadnego doświadczenia w tych sprawach.

 

Etatowy jęczybuła wypisujący tu stale to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o wstydzie z powodu pieniędzy i wstydzie z powodu odczuwanis przyjemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Głupia to cię urodziła i przy okazji usiadła ci na głowę. To cytat- parafraza wcześniejszego posta, ale żeby to zauważyć, trzeba mieć mózg

Uuu, jaką agresja... To co tam Ci w życiu nie wyszło frustratko?  Mało seksu i nerwy wysiadaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
 

A co sądzicie o wstydzie z powodu pieniędzy i wstydzie z powodu odczuwanis przyjemności?

 

Być może prostytucja jest tak znienawidzona, bo może dać i to, i to. A ludzie ociekają z zazdrości i wymyślają powody, żeby ubliżyć osobom, które się na to zdecydowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×