Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dlaczego dzisiejszy młodzi faceci to ...y

Polecane posty

Gość Gość

I żeby nie było, też jestem mężczyzna ale to co widzę mnie przeraża.  Tydzień temu wysłałem z mieszkania 23 letniego chłopaka, który nie pracował tylko całe dnie grał. Podobno z tego się utrzymywał. Siedział w mieszkaniu po 22 godziny na dobę, zero życia poza netem. Tak niby zarabiał na tym graniu że aż przestał płacić za wynajem. W listopadzie opóźnienie, w grudniu na raty a w styczniu wogole nie zapłacił.  Młody zdrowy chłopak gdzie roboty jest w brud w Polsce. To pierwszy przykład.

Drugi. Dałem ogłoszenie że wynajmę te mieszkanie i pisze do mnie ktoś smsa. Już sam fakt że nie zadzwoniła tylko pisze był dziwny. Osoba ta pisała w taki uprzejmy sposób, zwroty typu "dziekuje przepieknie" "och to wspaniale". Myślałem że to dziewczyna a to był facet. Oczywiście z wyglądu też lekko gejowaty, nie tylko z smsów.  Na pytanie gdzie pracuje odpowiedział że w takim sklepie z ciuszkami. Porażka. 

Kolejny umowil się na 7 rano ale przyjechał o 8.15 bo zanim się wyszykowal....  

Co się dzieje z tymi chłopakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No musiał się wyszykowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowa

Dlatego mam faceta o 14 lat starszego, cały czas coś robimy, zwiedzamy, kochamy się. Moi koledzy rówieśnicy w tym czasie przechodzą kolejny etap na Playu i podkradaja ojcu piwo z lodówki. Masakra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Do tego doprowadziło lewactwo i feminizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Dlatego mam faceta o 14 lat starszego, cały czas coś robimy, zwiedzamy, kochamy się. Moi koledzy rówieśnicy w tym czasie przechodzą kolejny etap na Playu i podkradaja ojcu piwo z lodówki. Masakra 

Nie oceniaj wszystkich jedna miarą. Mam 27 lat lat, od 20 roku życia sam na siebie zarabiam a pleye mi wyleciało z głowy w wieku 17 lat.  A że hej chciał wynająć od autora to co w tym dziwnego, geja nie widziałeś? To nie znaczy że każdy młody nim jest. Porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawacki nieudaczniku
 

Do tego doprowadziło lewactwo i feminizm.

Poyebany pravik incel dał znowu głos😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
 

Poyebany pravik incel dał znowu głos😂

Poznasz głupiego po śmiechu jego.

Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to się nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyyx

Bo facetom jest teraz za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Poznasz głupiego po śmiechu jego.

Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to się nie wypowiadaj.

Jak lewactwo wpłynęło na twoje spiierdole nie? Opowiedz o tym. A może twoja stara że starym nie umieli wychować i wyhodowali zjeeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Poznasz głupiego po śmiechu jego.

Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to się nie wypowiadaj.

I vice versa, sfrustrowany oszołomie.

 

Jak lewactwo wpłynęło na twoje spiierdole nie? Opowiedz o tym. A może twoja stara że starym nie umieli wychować i wyhodowali zjeeba

Po prostu jego stary spartolił sprawę gdy go robił na raty, stąd zjeebbanie umysłowe. 

A lewacy? Prawactwo wymyśliło ich, żeby mieć na kogo zrzucać winę za swoje nieudacznictwo życiowe i spieerddolenie psychiczne. Większość prawiczków kafeteryjnych to nieudaczne prawactwo, wielbiące wąsacza z muchą bądź pokurcza na kaczych łapach. Ktoś kiedyś mądrze tutaj zauważył, że wszelkie skrajne poglądy biorą się z frustracji seksualnej. Miał rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Ktoś kiedyś mądrze tutaj zauważył, że wszelkie skrajne poglądy biorą się z frustracji seksualnej. Miał rację.

Dokładnie, popatrzcie na taką broken, wieczną rzekomo aseksualną dziewicę - zdziecinniałą fanatyczkę korwina, albo na tego chorego psychicznie o nicku "konfederacja.win", który jest impotentem. Czub wyzywa wszystkich od Żydów, szmat, bredzi coś o "holokale". Odrażająca kreatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
 

Jak lewactwo wpłynęło na twoje spiierdole nie? Opowiedz o tym. A może twoja stara że starym nie umieli wychować i wyhodowali zjeeba

Nie wpłynęło, bo nie jestem spyerdolony. Zresztą temat nie jest o mnie.

 

I vice versa, sfrustrowany oszołomie.

Ani ja sfrustrowany, ani oszołom. I ja akurat się stosuję do tej zasady.

 

A lewacy? Prawactwo wymyśliło ich, żeby mieć na kogo zrzucać winę za swoje nieudacznictwo życiowe i spieerddolenie psychiczne.

Bzdura.

 

Większość prawiczków kafeteryjnych to nieudaczne prawactwo, wielbiące pokurcza na kaczych łapach.

Kaczyński i prawica xDD

 

Ktoś kiedyś mądrze tutaj zauważył, że wszelkie skrajne poglądy biorą się z frustracji seksualnej.

Zgadza się. Najlepszym przykładem jest współczesny feminizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Teraz już wiem dlaczego ten cymbał wyżej jest tak zjëbany. To pravik korwinista. I wszystko jasne😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
 

Teraz już wiem dlaczego ten cymbał wyżej jest tak zjëbany. To pravik korwinista. I wszystko jasne😁

A jakieś merytoryczne komentarze potrafisz pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pełno teraz takich ...usi co wyglądają jak dziewczynki. Niektórzy nawet warkoczyki noszą i różowe adidasy oraz inne części garderoby. Pamiętam lata 90te to faceci jakoś tacy inni byli ale przede wszystkim było obowiązkowe WOJSKO które z ...usi robiło mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 Chłopcy wychowywani przez matki rozwodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Panowie dyskutanci, szanowni prawdziwi mężczyźni. Dzięki temu, że wśród młodych mężczyzn jest coraz więcej gejowatych piz.dusiow, to Wy o prawdziwie męscy maczo, możecie błyszczeć niczym brylanty na tle szarej masy. Im wiecej gejusiow, tym wiecej dla Was kobiet do podziału. Lewactwo i feminizm szanowny Panie Obrazie Wasz, dało to, że możesz Pan czuć się lepszy od tych ped.ałków, możesz żyć w świadomości, że tylko Ty jesteś Pan prawdziwym samcem. Nawet zaawansowany wiek tutaj działa na korzyść prawdziwych mężczyzn, bo niegdyś taka dwudziestoletnia modelka chciala rówieśnika, a teraz... teraz wie, że rówieśnik najpewniej ma więcej kosmetyków w łazience niż ona, zatem weźmie konserwatywnego prawdziwego mena starej daty...😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pierwszy mądry wpis Onkosfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×