Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy gdy dziecko jest bardzo spokojne w brzuchu po urodzeniu tez takie jest?

Polecane posty

Gość Gość

A ruchliwe dziecko po urodzeniu daje popalić? Czy to nie ma wpływu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam dwie córki i póki co jest na odwrót, ta, która bardziej szalała w brzuchu, teraz jest spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moi dwaj w brzuchu spokojni. Pierwszy szatan drugi spokojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Moje dzieci byly bardzo spokojne w zyciu plodowym. Teraz to diably wcielone.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prędzej na odwrót 😉 u mnie w brzuchu bardzo spokojna, a teraz daje porządnie do wiwatu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ja mam dwie córki i póki co jest na odwrót, ta, która bardziej szalała w brzuchu, teraz jest spokojniejsza.

Szalała masz na myśli dużo kopała i ruszała sie? Od którego tyg c była taka aktywna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oja

Syn kopal jak szalony pod koneic ciazy, potem byl spokojniejszy,zniz corka, ktora bardzo malo kopała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili

Moje dziecko jest baaardzo spokojne, często się martwię czy wszystko w porządku... Koleżanka miała tak samo w ciąży i teraz jej córka jest bardzo grzeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Moje dziecko jest baaardzo spokojne, często się martwię czy wszystko w porządku... Koleżanka miała tak samo w ciąży i teraz jej córka jest bardzo grzeczna.

Nie masz powodu. Na pewno jesteś pod opieką lekarza. Miałaś robione USG. Moja córka też była bardzo spokojna. Urodziła się zdrowa jak ryba i śliczna jak z obrazka. Nigdy nie miałam z nią żadnych poważnych problemów zdrowotnych (jedynie katar, choroby wieku dziecięcego), ani wychowawczych. Jako noworodek i niemowlę mało płakała. Jest już dorosłą, fajną kobietą. Nigdy nie słyszę, żeby narzekała. Pozdrawiam 💚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Moje dziecko jest baaardzo spokojne, często się martwię czy wszystko w porządku... Koleżanka miała tak samo w ciąży i teraz jej córka jest bardzo grzeczna.

Nie masz powodu. Na pewno jesteś pod opieką lekarza. Miałaś robione USG. Moja córka też była bardzo spokojna. Urodziła się zdrowa jak ryba i śliczna jak z obrazka. Nigdy nie miałam z nią żadnych poważnych problemów zdrowotnych (jedynie katar, choroby wieku dziecięcego), ani wychowawczych. Jako noworodek i niemowlę mało płakała. Jest już dorosłą, fajną kobietą. Nigdy nie słyszę, żeby narzekała. Pozdrawiam 💚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Mój synek duzo sie ruszał w brzuchu dopiero pod koniec ciazy. Ale bywaly takie dni, kiedy prawie jechałam do szpitala ze strachem, bo nie ruszal sie przez cały dzien i dopiero wieczorem cos tam kopnał. Jako niemowlak rusza sie nieustannie, doslownie jakby tańczył flamenco. Do tego krzyczy, piszczy i glosno placze. Wiec nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak dziecko ma ciasno, to masz wrażenie, że bardziej "kopie", bo czujesz każdy jego ruch. Dziecko się przeciąga, układa itd. Moja druga córka wręcz łaziła po całym brzuchu, a potem po urodzeniu spała w pozycji rozgwiazdy. Widocznie miała za ciasno i było jej niewygodnie skoro przewracała się z jednego końca brzucha na drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jak dziecko ma ciasno, to masz wrażenie, że bardziej "kopie", bo czujesz każdy jego ruch. Dziecko się przeciąga, układa itd. Moja druga córka wręcz łaziła po całym brzuchu, a potem po urodzeniu spała w pozycji rozgwiazdy. Widocznie miała za ciasno i było jej niewygodnie skoro przewracała się z jednego końca brzucha na drugi.

Od którego tyg c czułaś kopnięcia a nie tylko "motylki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfkj

w przypadkach moim, mojej siostry i mojej córki było dokładnie przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfkj

w przypadkach moim, mojej siostry i mojej córki było dokładnie przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×