Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nikola33

Czy możliwe jest zajście w ciążę...

Polecane posty

Musze sie z kimś tym podzielić proszę nie oceniajcie z góry, chce tylko pomocy co mogę teraz zrobić... Mam 15 lat, jestem z Katowic, w piątek byłam na imprezie u kolegi i trochę wypiłam ale nie straciłam całkowicie świadomości, potem pamiętam że poszlam z nim do jego pokoju i zaczął mnie rozbierać od razu mówię że nie chciałam uprawiać sexu.. Potem położył mnie na brzuchu i nie wiem czy on mi zrobil placówkę czy włożył... ale strasznie bolało i mówilam ze boli i ze nie chce, ale nie miałam siły nawet protestować.. to moja wina bo moglam z nim nie iść na górę ale potem (+- 10 min po tym) zaczęłam krwawic i to bardzo, naprawdę dużo krwi stracilam czulam sie mega słaba i czy on mnie rozdziewiczył? Nie zakładał prezerwatywy i boje się że mogę zajść w ciążę co zrobic? Może wezmę jakies tabletki na przeczyszczenie chociaz nie wiem czy to coś da.. Nie mogę powiedzieć tego rodzica bo bym miała naprawde potem ciężko w domu... Jakie są sposoby żeby usunąć płód w ostateczności? za tydzien zrobie test ciążowy ale strasznie sie boje.. na dodatek mnie jeszcze boli. On powiedział mi potem ze do niczego nie doszło i mam nadzieję że to była tylko placówka ale nie mam pewności czy mowi prawdę.. Cos wspomniał potem o tabletkach antykoncepctjnych czyli musialo cos jednak byc.. A to krwawienie to nie mógł być okres bo mi wypada dopiero za 15 dni a mam w miarę regularne.. Proszę napiszcie jakie leki moge wziasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kixi

Masakra, jak można być aż tak nieodpowiedzialnym? Pewnie faktycznie przerwał ci błonę dziewiczą i ogólnie poranił w środku palcami i dlatego krwawisz, ale pewności nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielonezielsko

Wiem ze to wstydliwy temat ale moglabys powiedziec w sekrecie zaufanej doroslej osobie. Bylas pijana- on to wykorzystal 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, polecam dwiekreski.pl, jeżeli chcesz pogadać. To pomoc dla kobiet w nieplanowanej ciąży. Bez oceniania i pełna dyskrecja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna

No to na następny raz wiesz, że trzeba się zabezpieczać. Nie można zdrowego rozsądku po alkoholu tracić. Wejdź sobie na portal naturalnaplodnosc_pl tam coś znajdziesz. A teraz się uspokój i z takimi ...ami nie zadawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×