Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lid

Jak długo dziecko uczy się chodzic

Polecane posty

Gość Lid

Dziecko ma 13 miesięcy, chodzi samodzielnie od miesiąca najpierw po kroczku, dwoch, od tygodnia po całym domu ale kilka razy ma dzień wywraca się na kolanka, chodzę cały dzień za dzieckiem i łapie jak leci do tyłu, kilka razy na dzień mam zawał jak widzę jak to ciałko się chwieje na wszystkie strony ledwo utrzymując rownowage. Jak długo wasze dzieci uczyły się chodzić tak żeby się nie wywracały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To indywidualna sprawa. Jedna córka w wieku 7miesiecy podniosła się na nóżki i poszła druga w wieku 12 miesięcy jeszcze raczkowała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Córka mojej koleżanki zaczęła chodzić jak miała 12 miesięcy. Przez 3 miesiące się chwiała i często przewracała zanim idealnie zaczęła utrzymywać równowagę.

Moja córka zrobiła pierwsze kroki jak miała 15 miesięcy. 4 DNI później już biegała...

Jak to napisał ktoś wyżej jest to sprawa indywidualna u każdego dziecka i ciężko przewidzieć jak będzie u Twojego malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k3k

Syn do trzynastego miesiąca raczkował i nie chciał robić żadnych kroków. Gdy go chciałam prowadzać trzymając pod pachy to podkurczał nogi i było po zabawie. W trzynastym miesiącu zaczął chodzić, nigdy się nie przewracał, a po tygodniu pewnie biegał po całym mieszkaniu. Każde dziecko to ma inaczej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k3k

Syn do trzynastego miesiąca raczkował i nie chciał robić żadnych kroków. Gdy go chciałam prowadzać trzymając pod pachy to podkurczał nogi i było po zabawie. W trzynastym miesiącu zaczął chodzić, nigdy się nie przewracał, a po tygodniu pewnie biegał po całym mieszkaniu. Każde dziecko to ma inaczej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×