Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ani27

Zostawił mnie w ciąży co robic

Polecane posty

Gość Ani27

Rozstaliśmy się na 3 tygodnie , po czym okazało się ze jestem w ciąży w 8 tyg - powiedziałam mu się cieszył, płakał, bardzo mnie przytulał mówił o przyszłości ze musimy wrócić do siebie (byliśmy rok ale się wypaliło z jego strony ) . Mam 27 on 28 lat mamy już poukładane życie , on jest porządnym facetem z dobrej rodziny . I wiecie co?

po kilku dniach odezwał się do mnie ze będzie mi pomagał z dzieckiem ale Nie chce dać sobie szanse ze jak raz nie wyszło to znów nie wyjdzie i żebro siebie nie pasujemy , a poza tym  poinformował mnie ze od 3 tygodni spotyka się z niwa dziewczyna - i chce zobaczyć jak to wyjdzie .

 

a teraz nawet się nie odzywa, nie pyta co z dzieckiem , ze mna- to nie on, zawsze się troszczył był kochający , dbał, marzył o dziecku. Myślicie ze to ucieczka bo się wystraszył, miota się ? Czy racjonalna decyzja ?? 

 

Nie wiem co robić myślałam może poinformować jego rodziców , jest z bardzo porządnej rodziny , nie pozwoliliby mu na takie zachowanie . Nie mam pewności czy oni wiedza . Co robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przecież to już było ze trzy dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×