Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hubertopo

Pytanie do dziewczyn 18 23 lat poznajecie faceta który wam się podoba do tego dobrze wam się rozmawia i jest chemia nagle okazuje się że

Polecane posty

Gość Hubertopo

ma 35 lat. Jak reagujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gonie starego dziada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

w wieku 18 lat na 100% dałabym spokój...w wieku 23 w sumie też. Za duża różnica wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubertopo
 

w wieku 18 lat na 100% dałabym spokój...w wieku 23 w sumie też. Za duża różnica wieku

A dlaczego uważasz ze jest to problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

A dlaczego uważasz ze jest to problem ?

Już jako 18 latka rozumiałam, że z facetami którzy po 30 uganiają się za nastolatkami jest coś nie tak. Jak miałam 17-18 lat to kręcił się przy mnie 10 lat starszy facet. Wtedy wydawał mi się trochę dziwny, teraz wiem, że facet był po prostu infantylny, niepoważny i zdesperowany żeby przespać się z młodą, atrakcyjną dziewczyną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubertopo
 

Już jako 18 latka rozumiałam, że z facetami którzy po 30 uganiają się za nastolatkami jest coś nie tak. Jak miałam 17-18 lat to kręcił się przy mnie 10 lat starszy facet. Wtedy wydawał mi się trochę dziwny, teraz wiem, że facet był po prostu infantylny, niepoważny i zdesperowany żeby przespać się z młodą, atrakcyjną dziewczyną. 

Dlatego w temacie założyłem ze z facetem się fajnie rozmawia i jest chemia, to ze nie chciałbyś desperata to oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Już jako 18 latka rozumiałam, że z facetami którzy po 30 uganiają się za nastolatkami jest coś nie tak. Jak miałam 17-18 lat to kręcił się przy mnie 10 lat starszy facet. Wtedy wydawał mi się trochę dziwny, teraz wiem, że facet był po prostu infantylny, niepoważny i zdesperowany żeby przespać się z młodą, atrakcyjną dziewczyną. 

ja tak samo, to zawsze ma  w sobie coś niezdrowego, albo Pigmalion, albo niedojrzały mentalnie, albo szuka trofeum i młoda mu podnosi ego, alebo chę dziewciće, którą sobie wychowa pod siebie u uzalezni. No chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dret

A ta dziewczyna jest niewidoma, że nagle okazuje się że gościu ma 35 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

Dlatego w temacie założyłem ze z facetem się fajnie rozmawia i jest chemia, to ze nie chciałbyś desperata to oczywiste.

były już te tematy do porzygu. Jakby była chemia i fajnie by sie rozmawiało to ta osoba cie zechce...jezu...każda zachowałaby sie inaczej. Ja bym nie chciała mimo wszystko i tak 35 latka,ale u ciebie może być tak że się zgodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rrr

Ja mam 24 lata a mój mąż 33. Pobraliśmy się 3 lata temu, jesteśmy szczęśliwym małżeństwem. Nie wiem czy te kilka lat więcej coś by zmieniło, jak dla mnie jest prawie idealnie. Prawie, bo nie ma związków całkowicie  idealnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

A ta dziewczyna jest niewidoma, że nagle okazuje się że gościu ma 35 lat?

A nie zauważyłaś że 30 paroletni aktorzy graja czasami licealistów albo studentów w filmach i serialach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

ja tak samo, to zawsze ma  w sobie coś niezdrowego, albo Pigmalion, albo niedojrzały mentalnie, albo szuka trofeum i młoda mu podnosi ego, albo chce dziewicę, którą sobie wychowa pod siebie u uzalezni. No chore

co do fajnych rozmów i chemii, no fajnie, wiele dziewczyn się  przez jakiś moment w zyciu może zauroczyć w starszym facecie jak fajny, ale coz tym dalej robic- można się  z nim przespać, nawet mieć dłuzszy romans, niech nauczy seksu, za darmo, albo za prezenty itpatrakcje, jak tam panna woli, jak ciekawy to może nauczyć czegoś o zyciu  bo ma doświadczenie, ciekawą pracę, podróżuje, możę sponsorować, możę dziewczyna ma braki emocjonalne i chwilowo jej da poczucie bezpieczeństwa zamiast ojca, możę ona się pochwali ze zaliczyła starego i tak za nią szalał. Ale po pierwsze większość sie od razu a nie potem zorientuje ze facet nie ma 25 lat , tylko jest starszy, po drugie wiekszosć ludzi z wiekiem dojrzewa i  będzie się po chwili emancypować od partnera tatusio- nauczyciela, a taką znajomość potraktuje jako epizod i wróci do grona rówieśników, bo to naturalne. Po drugie rozejda sie ich drogi i oczekiwania, bo są na innych etapach, po trzecie i tak zawsze z facetem jest coś nie halo, bo on jako starszy nawet zauroczony powinien wiedzieć ze układ z gruntu jest niezdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ten 35 latek musiałby być strasznie infantylny, niedojrzały, żeby któraś 18-23 latka się nie zorientowała od razu że jest dużo starszy.

Autorze z tobą musi być coś nie tak, że chciałbyś umawiać się z 18 latkami, zachowujesz się obleśnie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

A nie zauważyłaś że 30 paroletni aktorzy graja czasami licealistów albo studentów w filmach i serialach ?

 

A nie zauważyłaś że 30 paroletni aktorzy graja czasami licealistów albo studentów w filmach i serialach ?

ale nie zauważyłeś, ze jest to taka umowność sceniczno filmowa i każdy udaje ze tego nie widzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorze, a nie możesz spróbować poznać kobiety 25+, choć po twoim dziwnym zachowaniu to proponuję 30+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka
 

A dlaczego uważasz ze jest to problem ?

Ja jako 18 latka nie chciałam się spotykać z kolesiem 24 letnim, co więcej spotykalam się z takim co miał 21 lat i był dla mnie za stary zbyt poważny. Także tego, pogoniłam go szybko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×