Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Co byście myśleli o rodzicu który nie ma matury

Polecane posty

Gość Gość

Pytanie jak wyżej. Teoretycznie mówi się, że to nie ma znaczenia, że przecież nie każdy musi mieć maturę, ale szczerze to mi by było trochę wstyd za taką mamę czy tatę. To by oznaczało, że albo byli tak mało inteligentni by ją w ogóle zdać, albo po prostu nie mieli ambicji. W tych czasach matura trudna nie jest, ale jednak trochę czasu i wysiłku trzeba na nią poświęcić. Dziwię się ludziom którzy nie są w stanie tego zrobić. Mam w rodzinie dziewczynę która chodzi do technikum, w tym roku kończy i nawet nie podchodzi do matury. Przy tym wcale się nie zabrała za szukanie jakiejś konkretnej, nie jest bardzo zdecydowana co chce robić a mimo tego nie podchodzi a ma możliwość bo rodzice są w porządku i spokojnie by mogła ją zdać, nawet jakby chciała to i na studia by poszła z ich pomocą, ale nie o tym temat. O studiach nic nie mówię bo to już każdego decyzja, ale matura uważam, że to podstawa dla w miarę rozgarniętego człowieka. A wy, co uważacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nic nie myślę, spotkałam w życiu inteligentnych ludzi beż matury i przygłupów z dyplomem, więc nie jest to dla mnie kryterium oceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili

Uważam, że ważniejsze kto jest jakim człowiekiem, a nie jaki papierek posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×