Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dlaczego kobiety wmawiają sobie ze w ciąży wyglądają ładnie i kwitnąco?

Polecane posty

Gość Gość

Często się spotykam z tym że kobieta sama się przechwala jak to pięknie wyglądała w ciąży i jaki miała ładny brzuch w przeciwieństwie do innych. A ja te kobiety pamiętam i bez urazy ale jak dla mnie mijają się z prawdą. Czy one chcą się pocieszyć? Prawda jest taka że każda w pewnym momencie wygląda fatalnie. Ciąża jest ładna póki brzuch jest mały i okrągły ale z czasem jest coraz gorzej. Wielki brzuch, powolny chód, narzekanie. Żeby nie było sama byłam w ciąży 2 razy. Niby brzuch nie był wielki ale dla mnie każda w ciąży staje się taka wielka i ulana. Znam tylko jedna kobietę która w ciąży wyglądała rewelacyjnie. To dlaczego 90 % sobie wmawia że one wyglądały tak pięknie. Czasem mam ochotę im powiedzieć że chyba lustra nie miały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moj brzuch wygladal fantastycznie.  W ...enkach dopiero w 7-mym miesiacu ludzie zaczeli mnie pytac czy jestem w ciazy.  Zadnych rozstepow.  Na tym koncza sie jednak rewelacje.  O ile brzuch wygladal nie tylko ladnie, ale idealnie (bez zadnych kresek rowniez) o tyle moja twarz i wlosy wygladaly jakby cale zycie bylo z nich wyssane.  Dwa tygodnie po porodzie juz normalnie chodzilam w swoich dzinsach i od razu twarz zaczela lepiej wygladac po odejsciu tej calej wody z ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A dlaczego stare sypiace się mumie wmawiają sobie że wyglądają na 20 lat ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zmiany hormonalne zmieniające im mózgi. Ubywa substancji szarej w mózgu i mają zburzony ogląd rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

3.II - Imieniny: Uniesławy, Unisławy, Uniemysła

Co za jakiś śmieć ludzki zaasrywa tym wszystkie tematy??? 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ile rzeczy wmawiają sobie baby! I nawet w to wierzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Dokładnie macie rację. 40 latki wmawiające sobie ze wyglądają jak 20 latki to podobna sytuacja. Ja mam 31 lat i nigdy bym siebie do 20 latki nie porwnala. Może wyglądam ładnie póki jestem sama ale jak stanę przy 20 to dopiero widzę jakie one są ładne. Nic tego nie podrobi. Więc po co kobiety się oszukują? 40 latki może są już inne ale nadal mogą być piękne. Po co na siłę wmawiać sobie ze ma sie 25 lat... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To straszne uproszczenie, że wszystkie wyglądają kwitnąco albo wszystkie wyglądają jak wieloryb. Każda ciąża inna i każda kobieta znosi ją inaczej. Ciężko wyglądać kwitnąco jak np wymiotujesz nonstop przez 2-3 miesiące. Ja np początek ciąży miałam kiepski jeśli chodzi o wygląd jak i samopoczucie, od 4 miesiąca czułam się dobrze, może nie wyglądałam "kwitnąco" ale poprawiła mi się bardzo cera, włosy (pewnie przez hormony), a jak czułam się dobrze to i lepiej wyglądałam. Za to końcówka ciąży to był koszmar czułam się i wyglądałam fatalnie. Może niektóre kobiety w swej próżności potrzebują sobie wmawiać, że wyglądają cudownie? Nie wiem ale jak słyszę, że "ciąża to taki piękny czas" to mi słabo. No ale takie teksty sadzą osoby, które w ciąży nigdy nie byly. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Ile rzeczy wmawiają sobie baby! I nawet w to wierzą.

ale trzeba byc zalosnym przegrywem zeby wchodzic na portale dla kobiet 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkgosc

Ja akurat w ciąży wyglądałam lepiej na twarzy, poprawiła mi się cera i włosy, natomiast cialo, hmm. Mimo, że przytyłam 13 kg to czułam się jak wieloryb, wszystkie kg poszły mi boczki i brzuch, zostały chude nóżki i ramiona. Komicznie wyglądałam 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oprócz rosnącego brzucha nie miałam żadnych objawow ciążu, na nic nie narzekałam. Włosy, cera - nigdy nie wyglądały tak dobrze. Dużo się ruszałam, do samego końca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

ale trzeba byc zalosnym przegrywem zeby wchodzic na portale dla kobiet 🙂 

Jeśli tak uważasz, to po co tu wchodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

ale trzeba byc zalosnym przegrywem zeby wchodzic na portale dla kobiet 🙂 

Jeśli tak uważasz, to po co tu wchodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Jeśli tak uważasz, to po co tu wchodzisz?

ja jestem w grupie docelowej 😙  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

ja jestem w grupie docelowej 😙  

Żałosnych przegrywow? Bo tacy wchodzą na portale dla kobiet, jak napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Żałosnych przegrywow? Bo tacy wchodzą na portale dla kobiet, jak napisałaś.

no to chyba az tak zalosnych ze nierozumnych 🤩 spiesze z odpowiedza: przegrywy, czyli osoby inne niz z grupy docelowej, w tym wypadku ty ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po prostu głaszczą się po główce wzajemnie, żeby było miło, żeby czuły się atrakcyjnie. To normalne i wszyscy tak robią. Jak się ma 20 lat to się pociesza, że wygląda jak nastolatka, jak 30, że wygląda na 20 itd. Ja też gdy byłam w ciąży słyszałam ciągle, że mam piękny, malutki brzuszek, że cudnie wyglądam. Fajnie było tego posłuchać, ale nie jestem na tyle durna, żeby wierzyć w te bzdury. Brzuch jak brzuch, byłam ciągle zmęczona. Cera nieco się poprawiła, ale bez przesady z tymi epitetami. To są po prostu takie zwyczajne gadki szmatki, komentarze, żeby było miło i żeby jakoś rozmowę poprowadzić. Tak samo jak kobiety na ślubie niby zachwycają się suknią panny młodej, albo jej urodą "o jeju jak ty przepięknie wyglądasz! "piękna suknia!" "cudownie razem wyglądacie sraty taty. Suknia jak milion innych ...en, fryzura ta sama jak sto innych panien młodych. Po prostu wypada powiedzieć coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ludzie są bezkrytyczni wobec samych siebie. Zapytaj się tutaj która jest piękna to zaraz zasypia cię setki odpowiedzi jakie to piękności i jak to je wszyscy na ulicy zaczepiają i pytają czy są modelkami. A w innych widza same wady. To chyba taki mechanizm obronny aby nie stracić pewności siebie. I pewnie ciezarne robia to samo. Miały potrzebę rozrodu wiec się widziały jako piękne z wielkimi brzuchami i brodawkami na pół piersi. A dla innych ta kobieta może wyglądać jak cielna krowa. Ale nikt nie jest taki niemiły żeby im to mówić prosti w twarz wiec żyją w przekonaniu ze są piękne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo polki to ogólnie mistrzynie w chwaleniu samych siebie , kazda ma się za bóstwo a polki nie znajdują się w żadnych rankingach najpiękniejszych kobiet w przeciwieństwie do ukrainek rosjanek rumunek, jak się popatrzy na ukrainki na instagramie to są słodkie drobne kształtne, polki to zazwyczaj brzydkie twarze słabe figury duże stopy , czas się pogodzić że te wielkie krytykantki są brzydkie bo ogólnie Polacy jako naród nie są zbyt urodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Bo polki to ogólnie mistrzynie w chwaleniu samych siebie , kazda ma się za bóstwo a polki nie znajdują się w żadnych rankingach najpiękniejszych kobiet w przeciwieństwie do ukrainek rosjanek rumunek, jak się popatrzy na ukrainki na instagramie to są słodkie drobne kształtne, polki to zazwyczaj brzydkie twarze słabe figury duże stopy , czas się pogodzić że te wielkie krytykantki są brzydkie bo ogólnie Polacy jako naród nie są zbyt urodzin

I zaraz się pojawia komentarze "Ale ja jestem tym ładnym wyjątkiem " goffno prawda spotkać naprawdę piękna  polke na Facebooku to 1 na 3000, gdzie w Rosji jest zapsyp kobiet o twarzy bogiń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kazda sroczka swój ogonek chwali i to poprostu normalna cecha ludzka , nawet jeśli te pochwały są spoooro na wyrost 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Feminizm ogólnie zniszczył polki bo się robią coraz brzydsze A coraz pewniejsze siebie , gdzie są kobiety w Polsce o urodzie poli raksy, czy młodej Anny dymnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sypiaca sie mumia
 

I zaraz się pojawia komentarze "Ale ja jestem tym ładnym wyjątkiem " goffno prawda spotkać naprawdę piękna  polke na Facebooku to 1 na 3000, gdzie w Rosji jest zapsyp kobiet o twarzy bogiń

Mozesz powiedziec jesli byles w Rosji, nie przez fejsa ani ogolnie internet.Ja bym powiedziala z obserwacji na zywo ze my Polki uroda nie powalamy, Niemki wcale nie sa brzydkie, Angielki sa rzeczywiscie oblesne, Szwedki troche przereklamowane bo malo kobiece takie wysokie wytrenowane chlopczyce, Finki i Estonki sliczne w mlodosci a wiele i w pozniejszym wieku, o ile sie nie roztyja

Nie znam babek, ktore twierdza ze wygladaja mlodziej, raczej narzekaja ze czas leci.Ja mam pod 40 i wygladam na wiecej bo mam zmarchy na szyi i wokol oczu, czesto osoby 5 lat starsze wygladaja przy mnie jak goowniarze i tak bym ich traktowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

4.II - Imieniny: Witosławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Trzeba się jakoś pocieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co, lepiej zeby sie dolowaly? Mi np w ciazy bardzo poprawila sie cera, ale zdaje sobie sprawe z tego, ze duzy brzuch wcale nie jest atrakcyjny, ani nic pieknego w kobiecie, ktora nawet sie schylic nie moze 🙂 nie wkrecam sobie, ze wygladam pieknie, ale taka kolej rzeczy, decydujac sie na ciąże zdawalam sobie sprawe ze zmian jakie zajda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsk
 

gdzie są kobiety w Polsce o urodzie poli raksy, czy młodej Anny dymnej

istnieją tu urodziwe w PL (niekoniecznie akurat podobne do tych aktorek), ale jeżeli urodziwa nie chce iść do łóżka na pierwszej randce, to taką nikt nie jest zainteresowany, więc nie gadajcie bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W pierwszej ciąży na początku też wyglądałam super, bo cera zrobiła mi się idealna bez żadnego pryszcza itd, włosy tak samo piękne, geste. I dlatego poznałam że jestem w ciąży. Lecz to wszystko trwało gdzieś do 3 miesiąca. Potem dalej miałam cerę i włosy super ale jednak już twarz się zmieniała i ogólnie figura. 

A w drugiej ciąży to od początku problemy z cerą i włosami. I ogólnie nie przytyłam dużo lecz później zaczęłam puchnąć bo nadciśnienie miałam i źle to wyglądało. Wróciłam do normy dopiero miesiąc po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×