Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość klementynka32.

Schudnę w 2020

Polecane posty

Gość klementynka32.

Hej. Czy ktoś ma ochotę przyłączyć się do wspólnego odchudzania? Wiem sama po sobie, że pisząc w grupie jest łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już jest taki wątek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALICJA

Ja mogę dołączyć 🙂 Napisz coś o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi

Jeśli można dołączę i ja. Mam 33 lata jestem szczęśliwa żona i mamą. Odchudzam się od 4 tygodni . Startowałam z waga 78 kg, a przy ostatnim wazeniu w sobotę miałam 73 kg. Stosuje dietę mz, staram się nie jeść po 17 i nie przekraczać 1500 kcal dziennie. Jem to samo co domownicy, próbuje pić 2 l wody chodź z tym to różnie bywa. Zaczęłam pisać na podobnym temacie tylko , że tam okropna cisza od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALICJA

Miło cię poznać 🙂 Ja mam 30 lat też jestem żoną i mamą.  Staram się jeść więcej tych zdrowych rzeczy, pić dużo wody i więcej się ruszać. U mnie na liczniku o wiele więcej bo, aż 90kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi

Alicja w grupie raźniej. Razem damy radę 🙂 powiedz mi czy ćwiczysz coś? Ja coś tam próbuje z Kolakowska i z Mel B. Ale kondycja u mnie licha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi

Dziewczyny co dziś gotowałyście na obiad ? Ja miałam krupnik, a na drugie filet w panierce z ziemniakami i surówką. Oczywiście zjadlam rozsądna porcję jednego i drugiego.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALICJA

Kondycja u mnie też słaba niestety. Ściągnęłam sobie aplikację do ćwiczeń i od jutra zaczynam, a poza tym to spacer z dziećmi albo dwa trzy razy w tygodniu wychodzę sobie na siłownię plenerową jak pogada pozwoli.

Na obiad były frytki z piekarnika, kurczak i surówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

:classic_ninja: Czy ten wątek jeszcze żyje? 🙂 

Edytowano przez EmkA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam u angelika33p@pm.me tabletki które hamują apetyt i dzięki temu w ciągu miesiąca schudłam 5 kg, dziewczyny zamawiajcie,bo naprawdę warto.. Ja osobiście jestem mega zadowolona próbowałam wielu rzeczy ale trafiłam na te tabletki i nie wyobrażam sobie niczego innego. Jak macie więcej pytań to zapraszam chętnie odpowiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi

a myślę że już nic innego nie będziecie stosować.

Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo.

Z autopsji bardzo polecam zioła Tybetańskie na odchudzanie.

Sprawdzone. Kupuję na odchudzanieziolatybetanskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie niczego od angelika33p@pm.me!! To oszust/oszutka! W najlepszym wypadku dostaniecie coś neutralnego, w najgorszym zatrujecie się! Wyśle Wam zdjęcie leku z sieci, a jak są na nim pokazane tabletki to przytnie to zdjęcie żeby nie było ich widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja znam tajny sposób na odchudzanie, jedyny skuteczny i zdrowy. Nie uwierzycie co to jest!? To dieta i treningi. I nawet nie trzeba nikomu za nic płacić.. serio. Ale jak musicie komuś zapłacić to dam numer konta

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2020 o 09:46, aga1984 napisał:

Dokładnie angelika33p@pm.me to oszustka

Napisalam do Pani wiadomość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2020 o 09:46, aga1984 napisał:

Dokładnie angelika33p@pm.me to oszustka

Mogłaby Pani podać wiecej informacji? Dlaczego oszustka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ◾Mefisto

 

Edytowano przez ◾Mefisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ◾Mefisto

Edytowano przez ◾Mefisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2020 o 12:14, horv30 napisał:

Nie kupujcie niczego od angelika33p@pm.me!! To oszust/oszutka! W najlepszym wypadku dostaniecie coś neutralnego, w najgorszym zatrujecie się! Wyśle Wam zdjęcie leku z sieci, a jak są na nim pokazane tabletki to przytnie to zdjęcie żeby nie było ich widać.

Potwierdzam !!!! angelika33p@pm.me nic u niej nie kupijcie. Sprawa tylko do zgłoszenia na policję za nielegalną działaność i oszustwa! Szukam osób oszukanych żeby złożyć zbiorowy pozew!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też potwierdzam że angelika33p@pm.me to oszust, właśnie odebrałam "paczkę za pobraniem" , zamówiłam Nasen za 180 zeta, zwykła kreda! na kopercie żadnych danych tej osoby, swoją drogą nie wiedziałam, że poczta przyjmuje paczki bez danych nadawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.02.2020 o 12:26, Gość klementynka32. napisał:

Hej. Czy ktoś ma ochotę przyłączyć się do wspólnego odchudzania? Wiem sama po sobie, że pisząc w grupie jest łatwiej

Ja zdecydowanie. Juz mam nawet pierwsze sukcesy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×