Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

To w temacie o tesciowych, moja oczekuje ze bede sie nia zajmowala bo dala pieniadze na wesele i mieszkanie a jej syn zmarł i teraz niby ja mam jej pomagac

Polecane posty

Gość gość

Nienawidze jej po prostu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000

Jeśli mieszkasz w tym mieszkaniu które ona sfinansowała dajesz jej podstawę do wysnuwania roszczeń. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a na kogo jest mieszkanie?

może jeszcze cofnąć darowiznę?

mieszkacie razem czy jak?

ogólnie to uznaje, że obcej babie chyba odbiło.

dała pieniądze na start swojemu dziecku aby miało lżej. a skoro dziecko zmarło to do tego czasu skorzystało z jej środków a po śmierci umowa przestaje obowiązywać i to wszystko, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Jeśli mieszkasz w tym mieszkaniu które ona sfinansowała dajesz jej podstawę do wysnuwania roszczeń. Proste.

jedynie pod warunkiem, że figuruje w akcie notarialnym jako spadkobiorca. inaczej to nawet sąd ją wyśmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To trzeba bylo nie brać, to byś teraz nie miała problemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz1
 

a na kogo jest mieszkanie?

może jeszcze cofnąć darowiznę?

mieszkacie razem czy jak?

ogólnie to uznaje, że obcej babie chyba odbiło.

dała pieniądze na start swojemu dziecku aby miało lżej. a skoro dziecko zmarło to do tego czasu skorzystało z jej środków a po śmierci umowa przestaje obowiązywać i to wszystko, proste.

Wszystko zależy od tego co jest w akcie notarialnym oraz czy minęło 10 lat. Jeśli matka dała pieniądze dla syna a ten nie zgłosił darowizny w US to teściowa może nieźle dowalić dla synowej, tak samo jak nie minęło 10 lat to darowiznę może cofnąć bardzo łatwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×