Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angela231

pomocy

Polecane posty

moj sex jest fatalny wedlug mnie. Chlopak z ktorym sie spotykam pisze do mnie tylko wtedy kiedy chce sie r.chac  pozatym zero kontaktu kiedy juz dochodzi do sexu to on mnie nawet : nie dotyka: ani piersi ani nawet tam na dolne nie wiem co mam z tym zrobic powiedziec mu o tym czy poprostu zerwac kontakt... :(((

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może też zacznij dzwonić do niego kiedy chce ci sie r.chać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

On cię wykorzystuje zwyczajnie ja bym zerwała to nie chłopak i nie facet tylko egoista i dupek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Tpo

Wiesz moim zdaniem powinnaś z nim porozmawiać. A jeśli rozmowa nic nie wniesie to zerwij z nim.

Wiesz nie wyobrażam dobie jak można nie dbać o swoją kobietę!! Zadbać o dobry nastrój samopoczucie tak na co dzień Nie wspominając już o współżyciu.

Facet powinien znać potrzeby swojej partnerki. Mapę jej ciała  Sam dotyk kobiecego ciała np mnie sprawia dużą przyjemność A co dopiero całowanie kobiecych piersi pośladków ud czy muszelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA
 

moj sex jest fatalny wedlug mnie. Chlopak z ktorym sie spotykam pisze do mnie tylko wtedy kiedy chce sie r.chac  pozatym zero kontaktu kiedy juz dochodzi do sexu to on mnie nawet : nie dotyka: ani piersi ani nawet tam na dolne nie wiem co mam z tym zrobic powiedziec mu o tym czy poprostu zerwac kontakt... :(((

 

 

 

Rzuć go. Poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest chłopak czy jakiś odrzut produkcyjny? Pisze tak, bo aż nieprawdopodobne, że mogą być takie ofiary nie dbające o swoje kobiety. Że też wstydu nie odczuwa.... Najpierw rozmowa, później natychmiastowa reakcja w przypadku braku zmian. Przez takich typów niektóre myślą, że każdy tak ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Faceci to podle s.... e, myślą, że kobiety to rzeczy do zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

On z ciebie zrobil darmową prostytutek. Zmień chama bo inaczej nie można to nazwać! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×