Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kara

Gdzie po używany samochód?

Polecane posty

Gość Kara

Chcę zmienić samochód na nowszy model. Podpowiecie mi, gdzie warto się rozejrzeć? Stawiam raczej na firmy, niż sprzedawców prywatnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa

Dobre podejście z tymi unikaniem ogłoszeń prywatnych. My nadzialiśmy się na takiego kanciarza w ubiegłym roku, to kilka miesięcy walczyliśmy, aby zwrócić mu samochód. Od tamtej pory kupujemy samochody tylko od firm i to najlepiej takie, które wcześniej były leasingowane, bo one są zazwyczaj serwisowane w ASO i pochodzą z polskich salonów, a to bardzo ułatwia sprawdzenie ich historii. My w końcu kupiliśmy samochód z Master1. Sprawdź sobie ich ofertę w wolnej chwili, bo mają spory wybór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

Ja też mogę polecić Master1 jako dobrą firmę, w której można kupić dobre, używane auto. Moja siostra kupowała u nich Octavię w ubiegłym roku i mówiła, że auto bardzo zadbane, miła obsługa i dostali wszystkie dokumenty z naprawami serwisowymi jakie były w nim robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

No to i ja się dołączę. Nie znam co prawda tej firmy Master1, ale weszłam sobie na ich stronę i znalazłem taki cudny miętowy Fiat 500 - od razu się zakochałem. 😉 Poza tym, mają bardzo duży wybór, mega mnie to zaskoczyło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×