Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inaczej się nie da

Polka zadająca się z ciapatym musi byc upośledzona umyslowo lub fizycznie

Polecane posty

Gość inaczej się nie da

wiadomo, czarnemu, śniademu itp. Polka potrzebna jest do seksu lub wizy, paszportu, dlatego się "zako...ą", ale porządna i inteligentna na takiego nie spojrzy, musi być upośledzona i to widać po nich na ulicach miast, bo albo grube maszkarony lub psychiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12

Znam jedną taką, która wyszła za mąż za Algierczyka. Miała wtedy ok.20 lat. Widywałem ich później na spacerze z trójką dzieci. Jej mąż prawie zawsze wydzierał się na nią i na dzieciaki. Potem dowiedziałem się, że zdradzał ją z młodymi dziewczynami. Całe szczęście dla niej, że oni mieszkali w Polsce, a nie w Algierii. Tam miałaby jeszcze gorzej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To prawda.Nigdy nie związała bym się z ciapatymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka

Ja też tego nie rozumiem. A potem jeszcze problemy, jak się rozstają to jeszcze gość dziecko porywa i do arabskich krajów wywozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja też tego nie rozumiem. A potem jeszcze problemy, jak się rozstają to jeszcze gość dziecko porywa i do arabskich krajów wywozi

Dlatego z Arabami dzieci robić nie należy. Co innego z czarnymi, oni porzucają cały komplet i matkę i dziecko. Można sobie żyć w spokoju z bombelkiem, tylko trochę trudno wyegzekwować alimenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×