Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawe

Kto wytłumaczy fenomen CODZIENNEGO przebywania tu po kilka godzin "bezdzietnych z wyboru"? Jak na hejterow rodzicielstwa, to drzemie w nich jakaś niezdrowa ciekawość w temacie dzieci

Polecane posty

Gość Ciekawe

Ciekawe zjawisko. Te rozszczekane dwudziestokilkutlstki siedzące tu całymi dniami najbardziej mnie frapują. Po kija się ty udzielać, moralizować matki jak się nie ma zielonego pojęcia o byciu takową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg

te to jeszcze, moze inne babskie tematy je interesuja, ale co te piwniczaki meskie tu robia to nie mam pojecia hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

te to jeszcze, moze inne babskie tematy je interesuja, ale co te piwniczaki meskie tu robia to nie mam pojecia hahaha

No, to już trzeba być zyebem. Ale wracając do tych młodych to nie rozumiem tego kompletnie. Chwalą się że e porównaniu do matek są wygrywami życiowymi, mają super pracę etc.a to ich ciągle bytowanie na tym forum i wylewanie jadu zupełnie przeczy temu ich rzekomemu spelnieniu. Pomijam już fakt że nie wiem co to za praca w czasie której ma się czas na parę h kafeterii, ale to że się siedzi za biurkiem i tylko to ma się do roboty musi być mega frustrujące. Może stąd ten jad. Albo w środku toczą walkę pomiędzy "nie chce burzyć swojej wygody i mieć dzieci" a "w sumie chyba chce mieć dziecko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale wiecie że "gość" to nie jest jedna osoba? 😄

skad możecie wiedzieć ile kto tu przesiaduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wiesz co, to może być tak, że wszystko się może mieszać, gdyż ogół smarkatek bezdzietnych od lat powtarza banalne i proste do obalenia "argumenty" stąd wrażenie, że produkuje je ledwie kilka osób a w rzeczywistości powiela j chyba kilkadziesiąt jak nie lepiej. wystarczy wejść na inne fora i retoryka ta sama u kilkudziesięciu nicków toczka w toczke te same wywody a osoby całkowicie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To jeszcze nic, ja zauważyłam, że niechże tylko któraś się sprzeciwi posyłaniu dziecka do żłobka, chce wykorzystać wychowawczy to zaraz się odzywa nawiedzona z pasywno agresywnym komentarzem "res pisz spod swojego nicka". Czy też to odnotowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

wiesz co, to może być tak, że wszystko się może mieszać, gdyż ogół smarkatek bezdzietnych od lat powtarza banalne i proste do obalenia "argumenty" stąd wrażenie, że produkuje je ledwie kilka osób a w rzeczywistości powiela j chyba kilkadziesiąt jak nie lepiej. wystarczy wejść na inne fora i retoryka ta sama u kilkudziesięciu nicków toczka w toczke te same wywody a osoby całkowicie inne.

Tak samo tutaj co chwilę zakładane są tematy pt co bezdzietne robią na forum. I wkolo Macieju ta sama retoryka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam 23 lata a nikogo nie krytykuje czasem czytam o czym sobie piszą dzieciate, w sumie dziwne że ktoś wschodzi na forum dla matek i hejtuje że ktoś na forum o takiej tematyce pisze o dzieciach, to podchodzi pod chorobę psychiczną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

wiesz co, to może być tak, że wszystko się może mieszać, gdyż ogół smarkatek bezdzietnych od lat powtarza banalne i proste do obalenia "argumenty" stąd wrażenie, że produkuje je ledwie kilka osób a w rzeczywistości powiela j chyba kilkadziesiąt jak nie lepiej. wystarczy wejść na inne fora i retoryka ta sama u kilkudziesięciu nicków toczka w toczke te same wywody a osoby całkowicie inne.

to wy chyba jednak nie jesteście takie zarobione przy tych dzieciach, jak macie czas analizować zawartość różnych forów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kogoś obchodzi zdanie jakichś niedowartoscuowanych wiedzm? Pewnie same chcą a nie moga i plują na te co mają z zazdrości, gdyby serio nie chciały mieć dzieci to by na to forum nie wchodziły bo by je to poprpstu wcale nie interesowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

to wy chyba jednak nie jesteście takie zarobione przy tych dzieciach, jak macie czas analizować zawartość różnych forów 

a niby dlaczego mamy być zarobione WSZYSTKIE przy dzieciach? część jest owszem, ale większość jednak sobie odpoczywa na urlopie wychowawczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

a niby dlaczego mamy być zarobione WSZYSTKIE przy dzieciach? część jest owszem, ale większość jednak sobie odpoczywa na urlopie wychowawczym

no i to jest zdrowe podejście do życia 👏 mam nadzieję, że dzieci u dziadków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Kogoś obchodzi zdanie jakichś niedowartoscuowanych wiedzm? Pewnie same chcą a nie moga i plują na te co mają z zazdrości, gdyby serio nie chciały mieć dzieci to by na to forum nie wchodziły bo by je to poprpstu wcale nie interesowalo

Tak jest. My mamy normalnych partnerów, z innej epoki. Natomiast one będą musiały na rzęsach stawać żeby założyć rodzinę z piwniczakami sprzed konsoli i mieć dzieci i to je frustruje. Niby nie chcą dzieci, gardzą projektem "rodzina", ale tylko tak sobie wmawiają, prawda jest zgoła inna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

To jeszcze nic, ja zauważyłam, że niechże tylko któraś się sprzeciwi posyłaniu dziecka do żłobka, chce wykorzystać wychowawczy to zaraz się odzywa nawiedzona z pasywno agresywnym komentarzem "res pisz spod swojego nicka". Czy też to odnotowałyście?

Dobre😀. Fajnie wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

no i to jest zdrowe podejście do życia 👏 mam nadzieję, że dzieci u dziadków?

wiesz, że potrafią spać w ciągu dnia i to nawet po 2-3 godziny? 😄

oj bezpłodniaczko 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Tak jest. My mamy normalnych partnerów, z innej epoki. Natomiast one będą musiały na rzęsach stawać żeby założyć rodzinę z piwniczakami sprzed konsoli i mieć dzieci i to je frustruje. Niby nie chcą dzieci, gardzą projektem "rodzina", ale tylko tak sobie wmawiają, prawda jest zgoła inna 🙂

masz racje kochana, czytają nas i zazdroszczą nam dylematów i problemów, których wiele nie doświadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Kogoś obchodzi zdanie jakichś niedowartoscuowanych wiedzm? Pewnie same chcą a nie moga i plują na te co mają z zazdrości, gdyby serio nie chciały mieć dzieci to by na to forum nie wchodziły bo by je to poprpstu wcale nie interesowalo

Ciągle ta sama retoryka, że nie mogą i są zazdrosne. Cały czas to piszesz. Masz cały dzień żeby tu pisać o tym, że cały świat ci zazdrości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ciągle ta sama retoryka, że nie mogą i są zazdrosne. Cały czas to piszesz. Masz cały dzień żeby tu pisać o tym, że cały świat ci zazdrości?

ma, bo dzieci śpią w dzień po 3 godziny, później wstają, robią sobie obiad, przejadą się na mopie, a ona siedzi i odpoczywa na wychowawczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Mamuski maja bol dupy, ze bezdzietni maja super zycie,  wiec nie chca tego sluchac. Wolalyby, zeby tylko mamuski pisaly, jakie to szczescie miec dzieci ale jakie one sa zmeczone i wszyscy powinni te swiete krowy nosic na rekach za ich poswiecenie. A tu bezdzietni maja czelnosc napisac, ze mamuska nikt byc nie musi, a cudze dzieci nikogo nie obchodza. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radiomaryja

Dlaczego niezdorwa ciekawosc? Moja ciekawosc jest jak najbardziej zdrowa. Probuje zrozumiec, jak to jest mozliwe, ze czlowiek na chociaz przecietnym poziomie intelektualnym dobrowolnie utrudnia sobie zycie,  decydujac sie na potomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radiomaryja

Dlaczego niezdorwa ciekawosc? Moja ciekawosc jest jak najbardziej zdrowa. Probuje zrozumiec, jak to jest mozliwe, ze czlowiek na chociaz przecietnym poziomie intelektualnym dobrowolnie utrudnia sobie zycie,  decydujac sie na potomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Mamuski maja bol dupy, ze bezdzietni maja super zycie,  wiec nie chca tego sluchac. Wolalyby, zeby tylko mamuski pisaly, jakie to szczescie miec dzieci ale jakie one sa zmeczone i wszyscy powinni te swiete krowy nosic na rekach za ich poswiecenie. A tu bezdzietni maja czelnosc napisac, ze mamuska nikt byc nie musi, a cudze dzieci nikogo nie obchodza. 

 

Olka pier/d/olka się odezwała ze swoimi mundrościami. Bicz, pliz 😛 na uja ty włazisz na forum dla matek, żeby sie swoim "super zyciem"  pochwalić? tak sie skłąda że ja jak byłam bedzietna to nie uwazalam swojego zycia za pełne i super. Stąd moja decyzja o dzieciach. Ale co taka ameba moze o tym wiedziec.  Nadal jestes zbyt głupia by odpowiedziec autorce na pytanie, DLACZEGO wchodzisz na forum dla matek by "chwalic sie swoim zyciem"? czyli niby fajnie, a jednak nie do konca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To forum jest tak pełne dzbanów, że aż uzależnia. Matki tracą cierpliwość szybciej niż inni, nabierają się na najdurniejsze prowo, wystarczy tylko rzucić jakiś tekst a wy rzucacie się jak stado pinczerow i ujadacie. Wszyscy mają z was bekę. Śmieją się z waszych mundrosci. Powiem szczerze, że nie wiem gdzie wy funkcjonujecie w przestrzeni publicznej ale matki z mojej pracy nie są takimi dzbaniarami. No po prostu w realu takich okazów nie można sotkac. Jak pójście do zoo, tylko za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

To forum jest tak pełne dzbanów, że aż uzależnia. Matki tracą cierpliwość szybciej niż inni, nabierają się na najdurniejsze prowo, wystarczy tylko rzucić jakiś tekst a wy rzucacie się jak stado pinczerow i ujadacie. Wszyscy mają z was bekę. Śmieją się z waszych mundrosci. Powiem szczerze, że nie wiem gdzie wy funkcjonujecie w przestrzeni publicznej ale matki z mojej pracy nie są takimi dzbaniarami. No po prostu w realu takich okazów nie można sotkac. Jak pójście do zoo, tylko za darmo.

Bo mateczki w pracy skrywają swoje prawdziwe oblicza a po pracy dają upust na forum bo jest anonimowe. Po co w pracy się kłócić i mieć zyebaną atmosferę? Lepiej sobie popisać na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Bo mateczki w pracy skrywają swoje prawdziwe oblicza a po pracy dają upust na forum bo jest anonimowe. Po co w pracy się kłócić i mieć zyebaną atmosferę? Lepiej sobie popisać na kafe.

to samo bezdzietne bezpłodniary, w pracy cicho sza a na kafe całe szambo z nich wypływa. przyganiał kocioł garnkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ciągle ta sama retoryka, że nie mogą i są zazdrosne. Cały czas to piszesz. Masz cały dzień żeby tu pisać o tym, że cały świat ci zazdrości?

Pewnie że zazdroscicie, gdybyście miały dzieci gdzieś to byście tu nie siedziały 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

to samo bezdzietne bezpłodniary, w pracy cicho sza a na kafe całe szambo z nich wypływa. przyganiał kocioł garnkowi

Dokładnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

To forum jest tak pełne dzbanów, że aż uzależnia. Matki tracą cierpliwość szybciej niż inni, nabierają się na najdurniejsze prowo, wystarczy tylko rzucić jakiś tekst a wy rzucacie się jak stado pinczerow i ujadacie. Wszyscy mają z was bekę. Śmieją się z waszych mundrosci. Powiem szczerze, że nie wiem gdzie wy funkcjonujecie w przestrzeni publicznej ale matki z mojej pracy nie są takimi dzbaniarami. No po prostu w realu takich okazów nie można sotkac. Jak pójście do zoo, tylko za darmo.

A ja jestem bezdzietna i ich bronie bo bycie matka to naturalna rola kobiety i tego nigdy nie zmienisz , co nie zmienia faktu że robienie sobie dziecka z jakimś pierwszym lepszym Mariuszem to kaszana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Mamuski maja bol dupy, ze bezdzietni maja super zycie,  wiec nie chca tego sluchac. Wolalyby, zeby tylko mamuski pisaly, jakie to szczescie miec dzieci ale jakie one sa zmeczone i wszyscy powinni te swiete krowy nosic na rekach za ich poswiecenie. A tu bezdzietni maja czelnosc napisac, ze mamuska nikt byc nie musi, a cudze dzieci nikogo nie obchodza. 

 

Takie super życie że wychodzisz na forum dla matek że plujesz jadem, super szczęśliwa jesteś, radość i spokój aż od Ciebie bije 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Bo mateczki w pracy skrywają swoje prawdziwe oblicza a po pracy dają upust na forum bo jest anonimowe. Po co w pracy się kłócić i mieć zyebaną atmosferę? Lepiej sobie popisać na kafe.

Ale ja nikomu nie przyganiam! Tłumaczę tylko mechanizmy działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×