Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pio

Chłopak wyzywa mnie od dziwek po zdradzie

Polecane posty

Gość Sylwia s
 

Ja mialam 9 partnerow, ale z tym co to robilam, to na bokach w tym czasie zadnego nie mialam  innego i tez jestem wyzywana od kurew, psychicznych dziwek ,prostaczek ,scierw zurzytych mopow itd. ale ja mialam ich tylu ,bo mam niska samoocene i kazdy mnie zostawil ,w dodatku silna ostra depresje.

Ilu?????koszmar 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 090p

Sylwia wybacz że to pisze ale jesteś tak wartościowa osoba a marnujesz się u boku zwykłego gnojka!! Czemu tracisz młodość?? Poszukaj kogoś kto cię pokocha! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 090p

Sylwia wybacz że to pisze ale jesteś tak wartościowa osoba a marnujesz się u boku zwykłego gnojka!! Czemu tracisz młodość?? Poszukaj kogoś kto cię pokocha! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Ilu?????koszmar 

Tylu 9 i bardzo zaluje ,bo teraz kazdy mnie wyzywa ,nawet moja stara. Choruje psychicznie ,a niebede brala lekow ,bo oglupiaja, po nich sie tyje,niebede sie obzerac ,bo bede gruba ,wiec wolalam poznawac co chwile nowego faceta i poprawiac samopoczucie seksem ,to mialo rozladowac moj smutek .niestety jest tylko gorzej, bo jestem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Ma prawo??? Co ja mam z dzi.wka wspólnego? 

Facet ktory wyzywa niejest na poziomie bo nawet gdyby doszlo do zdrady to sie nie ubliza innym. Mowi sie miluj blizniego swego jak siebie samego ale do ludzi to nie dociera a sami chca byc szanowani.Szanuj sie sama bo cie nikt nie uszanuje ani ten ani kolejny i nastepny...Pisze to z serca bo sama jestem zraniona przez los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Przecież on jej nie wyzywa, koleś który kopie węgiel to górnik, ta co gotuje to kucharka, ta co szyję to szwaczka, a ta co daje düpy na boku to dziwwwka.

A kim jest facet który robi to samo? I ma na koncie 100x więcej panienek i miałby więcej gdyby nie ograniczała go słaba atrakcyjność? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh
 

A kim jest facet który robi to samo? I ma na koncie 100x więcej panienek i miałby więcej gdyby nie ograniczała go słaba atrakcyjność? 

no wlasnie, jakie okreslenie pasowaloby na takiego faceta 🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
 

Największymi ...ami są faceci oni się puszczają co chwile i z każdą, która mu zaproponuje, nie mają zadnych oporów, ani wartości. Po prostu następnym razem nie daj się przyłapać i nie przejmuj opinia kogoś takiego.

Bzdura. Jest wielu facetów z zasadami.

 

Ma prawo??? Co ja mam z dzi.wka wspólnego? 

Tak, miał prawo. Bardzo dobrze zrobił. Co masz wspólnego? Wszystko. Właściwie to nawet bardziej szanuję prostytutki, bo one przynajmniej robią to dla kasy, często zmuszone przez trudną sytuację finansową i po prostu pracują na utrzymanie, natomiast coorvy/dzivki/szmaty, zwał jak zwał, puszczają się z kim popadnie i nic z tego nie mają, chyba że samotne rodzicielstwo, i potem szukają frajera, który utrzyma ją i dziecko. A jeśli taka coorva jeszcze zdradza swojego partnera, to już w ogóle zero szacunku, nie zasługuje nawet na to, by na nią splunąć. Nie szanuję też "kobiet", które szukają sponsorów, bo sypiają z facetami, tylko dlatego że są bogaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
 

A kim jest facet który robi to samo? I ma na koncie 100x więcej panienek i miałby więcej gdyby nie ograniczała go słaba atrakcyjność? 

Też jest coorviarzem i nie zasługuje na szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sluchaj tego pitolenia o dziw.kach. Facet, ktorego zdradziłas miał prawo Cię powyzywać, ja też bym zdrajcę ztyrala i w ziemię wdeptala, normalna kolej rzeczy. Trzeba przyjąć na klatę konsekwencje. Ale kafeteryjnych moralistow, to bym za jajca powywieszala, każdy wielce surowy Katon, bo żal dupę ściska, za każdym razem gdy babka sobie użyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Przecież on jej nie wyzywa, koleś który kopie węgiel to górnik, ta co gotuje to kucharka, ta co szyję to szwaczka, a ta co daje düpy na boku to dziwwwka.

... sa w burdelu za pieniadze ona nie stoi pod latarnia i nie robi tego za pieniadze. Sprawdzala tylko ktory jest lepszy w lozku i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Może mieć i 1000 panienek na wale i jest dymaczem, można nazwać go też sexocholikiem, ale NIKOGO NIE ZDRADZA, gdyby była singielka niech się bawi codziennie z innym - wolno jej, będzie rozrywkową kobietą która lubi sex, ale jak zdradza jest dziwwwką

Kazda kobieta ktora miala seks przed slubem to ... i niewazne ile miala facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Nikt tu nie pisze o zawodzie prostytutki, jest dziwwwka z charakteru.

No i co z tego ze ma taki charakter? Charakter czlowieka z biegiem czasu sie zmienia jak pogoda po deszczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Bzdura. Jest wielu facetów z zasadami.

Tak, miał prawo. Bardzo dobrze zrobił. Co masz wspólnego? Wszystko. Właściwie to nawet bardziej szanuję prostytutki, bo one przynajmniej robią to dla kasy, często zmuszone przez trudną sytuację finansową i po prostu pracują na utrzymanie, natomiast coorvy/dzivki/szmaty, zwał jak zwał, puszczają się z kim popadnie i nic z tego nie mają, chyba że samotne rodzicielstwo, i potem szukają frajera, który utrzyma ją i dziecko. A jeśli taka coorva jeszcze zdradza swojego partnera, to już w ogóle zero szacunku, nie zasługuje nawet na to, by na nią splunąć. Nie szanuję też "kobiet", które szukają sponsorów, bo sypiają z facetami, tylko dlatego że są bogaci.

Taa, a ile facetow w Polsce patrzy na portfel kobiety, to szkoda gadac. Szkoda czasu ,na glupich facetow ,lepiej sie wyseksowac i nie byc z zadnym z was. Samotne rodzicielstwo ,moze byc z wyboru.Lepiej byc samotna matka, niz z glupim facetem ,co nawet bzykac sie niepotrafi i orgazmow bym nie miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Jak kogoś zabijesz to jesteś morderca do końca życia, mimo że więcej nie zabijasz, jak kogoś zdradzasz....

Moze i jest morderca ale niemozna kogos cale zycie niszczyc i tepc bo jest to obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Jak kogoś zabijesz to jesteś morderca do końca życia, mimo że więcej nie zabijasz, jak kogoś zdradzasz....

Zabic, to mozesz tez kogos czlowieku slowami ,to jest znecanie sie psychiczne ,gorsze niz znecanie sie fizyczne. Ja bym cie nie chciala ,nawet za 1 grosz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ma rację, bo jesteś tym, kim cię nazywa.Dziwi tylko,że jest dalej z taką  s z m a t ą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos
 

Bzdura. Jest wielu facetów z zasadami.

Tak, miał prawo. Bardzo dobrze zrobił. Co masz wspólnego? Wszystko. Właściwie to nawet bardziej szanuję prostytutki, bo one przynajmniej robią to dla kasy, często zmuszone przez trudną sytuację finansową i po prostu pracują na utrzymanie, natomiast coorvy/dzivki/szmaty, zwał jak zwał, puszczają się z kim popadnie i nic z tego nie mają, chyba że samotne rodzicielstwo, i potem szukają frajera, który utrzyma ją i dziecko. A jeśli taka coorva jeszcze zdradza swojego partnera, to już w ogóle zero szacunku, nie zasługuje nawet na to, by na nią splunąć. Nie szanuję też "kobiet", które szukają sponsorów, bo sypiają z facetami, tylko dlatego że są bogaci.

I  tym sposobem to co napisales udawadnia to ze lepiej byc prostytutka niz z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos
 

Ma rację, bo jesteś tym, kim cię nazywa.Dziwi tylko,że jest dalej z taką  s z m a t ą 

wIDOCZNIE WOLALA SZUKAC INNEGO NA BOKACH BO JEST NIC NIEWARTY CO WIDAC PO UBOIM SLOWNICTWIE BIEDNY JEST W TYCH WYZWISKACH I TYLKO GO PEWNIE NA WYZWISKA STAC NIZ NA  CIEBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

wIDOCZNIE WOLALA SZUKAC INNEGO NA BOKACH BO JEST NIC NIEWARTY CO WIDAC PO UBOIM SLOWNICTWIE BIEDNY JEST W TYCH WYZWISKACH I TYLKO GO PEWNIE NA WYZWISKA STAC NIZ NA  CIEBIE.

Ależ ty mi teraz zaimponowałeś hahahahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szef

ale was ten forum niszczy psychicznie 😄  tak sie tam bulwersujecie ze prawie ze stolkow nie pospadacie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja się nie puszczam. Miałam romans, zakochałam się i tyle. Warto było pod każdym względem. 

To trzeba było tamtemu pierwszemu dać spokój. Uczciwie powiedzieć, że zakochałaś się w kimś innym i odejść, a nie grać na dwa fronty. Dla mnie np. zdrada zarówno fizyczna jak i uczuciowa jest niewybaczalna i oznacza definitywny koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Ależ ty mi teraz zaimponowałeś hahahahaha 

NO WIDZISZ TO SIE CIESZ BO POGODA BRZYDKA JEST. i siedzisz i klepiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Myślałem że w psychiatrykach zabierają pensjonariuszom telefony, niestety nie, mogą pisać... Babka przyprawia rogi facetowi - on nazywa ją dziwwwką no i gitara. Banda bezmózgich kobiet burzy się że znęca się nad nią psychicznie,  szkoda z wami gadać.

Nikt nie ma prawa znecac sie nad nikim ani psychicznie ani fizycznie to jest kazdego zycie i wara wam od innych zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Myślałem że w psychiatrykach zabierają pensjonariuszom telefony, niestety nie, mogą pisać... Babka przyprawia rogi facetowi - on nazywa ją dziwwwką no i gitara. Banda bezmózgich kobiet burzy się że znęca się nad nią psychicznie,  szkoda z wami gadać.

No to znecaj sie fizycznie tez ,to pojdziesz siedziec do pierdla, jak taki pewny jestes siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corn_flake

Nikt Ci dziewczyno nie potrafi dać poważnej odpowiedzi. Podśmie...ki zostawcie sobie dla swoich rodzicow, czy kolegów. 

Nikt nie ma prawa Cię tutaj oceniać. Nikt nie jest lepszy. Ja nie znam sytuacji. Jeśli Twoj partner się nad Tobą znęca psychicznie (manipuluje, wyzywa, używa szantaży psychicznych itp.) często to jest to nawet karalne, jakbyś mi dała trochę czasu to poszukałabym ci paragrafów w kc/kk. 

Druga sprawa to to, że jeśli był zdenerwowany i po prostu Cię tak nazwał, to ja bym była wyrozumiala przez pierwsze parę dni. Co nie zmienia faktu, że nie wolno tego tolerować,bo jest to jawne poniżanie.

Kolejna to to, że jeśli go nie kochasz, to go zostaw bo robisz mu krzywdę i zachowujesz się egoistycznie. Zabierasz mu czas na znalezienie nowej partnerki, ochłonięcie. 

A jeśli zadecydujecie się zostać że sobą, to on nie może Cię cały czas wyzywać, bo to toksyczne. Wtedy urwijcie kontakt. 

Kolejna rzecz to to, że możesz być uzależniona od uczucia zakochania i wydaje Ci się, że swojego partnera już nie kochasz, bo nie jest już w związku tak jak na początku, a z nowym partnerem może być za parę lat to samo. Poczytaj o etapach związków, polecam film Sohayo "psychologia miłości" na yt i przede wszystkim wybierz się do psychologa(!!!). Powodzenia 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Nikt Ci dziewczyno nie potrafi dać poważnej odpowiedzi. Podśmie...ki zostawcie sobie dla swoich rodzicow, czy kolegów. 

Nikt nie ma prawa Cię tutaj oceniać. Nikt nie jest lepszy. Ja nie znam sytuacji. Jeśli Twoj partner się nad Tobą znęca psychicznie (manipuluje, wyzywa, używa szantaży psychicznych itp.) często to jest to nawet karalne, jakbyś mi dała trochę czasu to poszukałabym ci paragrafów w kc/kk. 

Druga sprawa to to, że jeśli był zdenerwowany i po prostu Cię tak nazwał, to ja bym była wyrozumiala przez pierwsze parę dni. Co nie zmienia faktu, że nie wolno tego tolerować,bo jest to jawne poniżanie.

Kolejna to to, że jeśli go nie kochasz, to go zostaw bo robisz mu krzywdę i zachowujesz się egoistycznie. Zabierasz mu czas na znalezienie nowej partnerki, ochłonięcie. 

A jeśli zadecydujecie się zostać że sobą, to on nie może Cię cały czas wyzywać, bo to toksyczne. Wtedy urwijcie kontakt. 

Kolejna rzecz to to, że możesz być uzależniona od uczucia zakochania i wydaje Ci się, że swojego partnera już nie kochasz, bo nie jest już w związku tak jak na początku, a z nowym partnerem może być za parę lat to samo. Poczytaj o etapach związków, polecam film Sohayo "psychologia miłości" na yt i przede wszystkim wybierz się do psychologa(!!!). Powodzenia 

 

Ja juz  dalam odpowiedz ze nikt nie ma prawa sie znecac ani psychicznie ,ani fizycznie. Ten facet chce sie dowartosciowac wyzwiskami ,to jest podlosc i chamstwo.Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×