Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nkkjhvvbnnnn

Co myślicie o rozmowie frytki i cejrowskiego ? Bo oglądam i jestem w szoku z powodu komentarzy ludzi

Polecane posty

Gość Nkkjhvvbnnnn

Akurat mi wyskoczyło na YouTube i oglądam i dosłownie mnie zszokowaly komentarze pod tym filmem.

   Kompletnie tego nie rozumiem. Ludzie wychwalają cejrowskiego i krytykują tą kobietę, bo??

Dla mnie ta kobieta mówiła normalnie, za to  ten koleś próbował jej udowodnić że ona ma nie uprawiać seksu w programie bo jemu to nie pasuje. WTF???  Najdziwniejsze że wszystkie komentarze popierają cerowskiego i są obraźliwe dla niej.  

Moje wrażenia są kompletnie odmienne. Kompletnie tych ludzi nie rozumiem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cejrowski chciał być zabawny ale mu nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nkkjhvvbnnnn

A już wogole nie było w tym nic śmiesznego. Nazwał ją ... i wypytywał o ten seks a ta coś tam zdawkowo odpowiadała a ludzie piszą że facet "inteligentnie pocisnął"??

Gdyby mnie ktoś o to pytał to by usłyszał, nie twoja sprawa i tyle. Za zimno.

A nazwać ...? Każdy to potrafi. Mogła go pozwać skoro to zrobił na wizji. A tu koleś dostaje brawa i gratulacje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nkkjhvvbnnnn

"..."miało być bo ja tak określił.

Ale skąd facet dostał tyle gratulacji, lajków, jeszcze wszyscy pisali coś w stylu"padam na ziemię ze śmiechu"??                  Mnie to wogole nie rozśmieszyło.  

                   

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nkkjhvvbnnnn

""ddd...ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaza

Stary temat, ale uważam że co by wtedy nie zrobiła to jej sprawa, stało się, na cholerę drążył i próbował ją poniżyć że jest taka czy owaka?, niech się każdy zajmie sobą i tyle..mimo że lubiłam oglądać jego program boso przez świat , to tamto mi się nie podobało i tyle..potraktował ją trochę jak najgorszą kobietę na świecie a bez przesady.. jak tylko znajdzie się pretekst by kogoś zniszczyć to ludzie nie mają litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123

Stare, powiem tak nie zgadzam się z poglądami Cejrowskiego ale ta baba miała straszne parcie na szkło, tak dużo ze postanowiła się przespać z uczestnikiem na wizji, do tego tłumaczyła to jak skończona ...ka  i za to a nie za jej podejście do sexu uważam ze się jej należało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaza
 

Stare, powiem tak nie zgadzam się z poglądami Cejrowskiego ale ta baba miała straszne parcie na szkło, tak dużo ze postanowiła się przespać z uczestnikiem na wizji, do tego tłumaczyła to jak skończona ...ka  i za to a nie za jej podejście do sexu uważam ze się jej należało. 

Była młoda, może nie wiedziała jak naprawić tą sytuacje wiec broniła się tym że jest świadoma tego co robi i swoich poglądów , mi jej szkoda , wiele ludzi się tak potknęło jak ona i mimo to nie można tych ludzi tak linczować nikt nie wie co czują na prawdę , czasem to co mówią to tylko automatyczna obrona, bo jak mają reagować?, stało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbbnnnnnhb

Temat stary ale komentarze są nowe ja baby nie lubię ale tu uważam że to on się sam ośmieszył i skompromitował.

         Nawet jak miała parcie czy była głupia to i tak jest według mnie wypadł gorzej niż ona w tym programie i to jest dziwne że ludzie pisza ze on świetnie wypadl. 

   W sumie nawet nie uwazam że tak głupio się broniła raczej błąd że wogole się broniła bo niby czy jakiś dziad ma cię rozliczać z.kim co robisz a ona mu na to pozwoliła. Nie powinna się wogole tłumaczyć.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123
 

Była młoda, może nie wiedziała jak naprawić tą sytuacje wiec broniła się tym że jest świadoma tego co robi i swoich poglądów , mi jej szkoda , wiele ludzi się tak potknęło jak ona i mimo to nie można tych ludzi tak linczować nikt nie wie co czują na prawdę , czasem to co mówią to tylko automatyczna obrona, bo jak mają reagować?, stało się.

Zgadzam się, ludzie popełniają błędy i nie wypada im tego rozpamiętywać o ile do tego błędu się przyznali czego ona nie zrobiła więc jeśli ktoś nadal brnie i próbuje tego bronic i do tego w ...yczny sposób to jego problem. Trochę czasu minęło i wielu nie pamięta ale jej problem nie polegał na tej nieszczęsnej wannie z bąbelkami tylko na tym jak to "zdarzenie" później komentowała, po Cejrowskim przestała to robić więc coś do niej dotarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbbnnnnnhb

Ja na wszystkie te pytania mam łatwą odpowiedz - to nie twoja sprawa, kropka. Albo co cię to obchodzi. Albo po co pytasz?

     A ona mu się spowiadała a nie miała takiego obowiązku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bnnmmmmm
 

Zgadzam się, ludzie popełniają błędy i nie wypada im tego rozpamiętywać o ile do tego błędu się przyznali czego ona nie zrobiła więc jeśli ktoś nadal brnie i próbuje tego bronic i do tego w ...yczny sposób to jego problem. Trochę czasu minęło i wielu nie pamięta ale jej problem nie polegał na tej nieszczęsnej wannie z bąbelkami tylko na tym jak to "zdarzenie" później komentowała, po Cejrowskim przestała to robić więc coś do niej dotarło.

Ale właśnie ona nie ma żadnego obowiązku "się przyznawać".

       Przyznać by sie musiała jakby rozjechała kogos samochodem a bzykac się może z kim chce i czemu miałaby się jakiemuś dziadkowi z tego tłumaczyć?

Miała prawo to zrobić i nie miała żadnego obowiązku się publicznie za to tłumaczyć. 

Jej błąd polegał na tym  że sama zaczęła się publicznie za to kajać i tłumaczyć i wtedy znaleźli się chętni by po niej jeździć. Powinna powiedzjec- wara to moja sprawa i koniec.

Nie wiadomo czy to był błąd może wcale tego nie żałowała dopóki ludzie nie zaczęli jej tego wytykać.

Ile ja mam na koncie taki błędów .....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bnnmmmmm

Ja uważam że w sumie mogła tego bronić bo dlaczego nie?

Jeśli coś zrobiła bo chciała to błędem było właśnie nadmierne kajanie się.  Cejrowski na tym jechał bo gdyby z kamienną twarzą go potraktowała toby dała radę.

   Co innego gdyby przestępstwo popełniła ale takie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123
 

Ale właśnie ona nie ma żadnego obowiązku "się przyznawać".

       Przyznać by sie musiała jakby rozjechała kogos samochodem a bzykac się może z kim chce i czemu miałaby się jakiemuś dziadkowi z tego tłumaczyć?

Miała prawo to zrobić i nie miała żadnego obowiązku się publicznie za to tłumaczyć. 

Jej błąd polegał na tym  że sama zaczęła się publicznie za to kajać i tłumaczyć i wtedy znaleźli się chętni by po niej jeździć. Powinna powiedzjec- wara to moja sprawa i koniec.

Nie wiadomo czy to był błąd może wcale tego nie żałowała dopóki ludzie nie zaczęli jej tego wytykać.

Ile ja mam na koncie taki błędów .....

 

Przeczytaj dokładnie moje posty nie chodzi o to ze się pluskała w tej wanience z tym panem tylko to jak się na tym lansowała i w kreteński sposób się z tego cieszyła. Uprawianie sexu w celu pozyskania korzyści ma swoja nazwę, prostytucja jeśli uważasz ze powinno się to propagować w społeczeństwie to mamy rożny światopogląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Dla mnie ta kobieta mówiła normalnie, za to  ten koleś próbował jej udowodnić że ona ma nie uprawiać seksu w programie bo jemu to nie pasuje. WTF??? 

 

XD współczuję Ci, bo tak nawet już ona nie myśli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja uważam że w sumie mogła tego bronić bo dlaczego nie?

Jeśli coś zrobiła bo chciała to błędem było właśnie nadmierne kajanie się.  Cejrowski na tym jechał bo gdyby z kamienną twarzą go potraktowała toby dała radę.

   Co innego gdyby przestępstwo popełniła ale takie coś...

bo popełniła. nie wolno się du'p/czyć publicznie i jak trochę pomyślisz to wymyślisz, dlaczego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Jej błąd polegał na tym  że sama zaczęła się publicznie za to kajać i tłumaczyć i wtedy znaleźli się chętni by po niej jeździć. Powinna powiedzjec- wara to moja sprawa i koniec.

 

 

przestań być betonem. nie. nie może powiedzieć "to moja sprawa", bo to tak jakby powiedziała "mój biznes nie ma żadnego sensu, ale kupujcie moje produkty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

"..."miało być bo ja tak określił.

Ale skąd facet dostał tyle gratulacji, lajków, jeszcze wszyscy pisali coś w stylu"padam na ziemię ze śmiechu"??                  Mnie to wogole nie rozśmieszyło.  

                   

 

no ok, może nie było śmieszne, bo przy oraniu płaskiej ziemi można zasnąć. 

obejrzyj przeróbki z tego, może wykrzeszesz emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Broken seksistko skończ. Jedna baba drugiej babie na złość wsadzi w dupe grabie. Taka prawda. Aby pojechać bo innej. A gdzie nagonka na kolesia? Sama się nie bzykala ale jakoś nie przypominam sobie żeby kena ktoś krytykował tak jak ją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Broken seksistko skończ. Jedna baba drugiej babie na złość wsadzi w dupe grabie. Taka prawda. Aby pojechać bo innej. A gdzie nagonka na kolesia? Sama się nie bzykala ale jakoś nie przypominam sobie żeby kena ktoś krytykował tak jak ją. 

bo współr;u;chacz miał więcej honoru/rozumu/rigczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

bo współr;u;chacz miał więcej honoru/rozumu/rigczu?

Gdzie miał ten honor? Gdy rùchal ja w dżakuzi?  Jesteś obobleśmy babskiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Gdzie miał ten honor? Gdy rùchal ja w dżakuzi?  Jesteś obobleśmy babskiem. 

ja nie mówię, że miał dużo. ja mówię, że miał więcej. jak nie przychodził do pana Wojtka na publiczne lanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

ja nie mówię, że miał dużo. ja mówię, że miał więcej. jak nie przychodził do pana Wojtka na publiczne lanie. 

Co nie zmienia faktu że Cejrowski to cham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cejrowski to obłudnik, typowy katol (nie mylić z katolikiem), upokorzył Frytkę, gdyby mógł ukamienowałby ją, Jezus nauczał inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnbbbbbnmmmm
 

Przeczytaj dokładnie moje posty nie chodzi o to ze się pluskała w tej wanience z tym panem tylko to jak się na tym lansowała i w kreteński sposób się z tego cieszyła. Uprawianie sexu w celu pozyskania korzyści ma swoja nazwę, prostytucja jeśli uważasz ze powinno się to propagować w społeczeństwie to mamy rożny światopogląd.

Nic nie było o tym mowy że się lansowala więc nie wiem o tym, natomiast szczerze? Nawet jak ktoś ma zawód prostytutki mnie to osobiście nie obchodzi. Wogóle.

Ty uważasz że Cejrowski powinien zabronić jej pokazywania tyłka i zarabiania na tym, ja uważam że to tylko jej wybór i że ma prawo...I tyle.

Nawet wiedząc że ktoś jest prostytutką nie wyobrażam sobie besztac takiej osoby. Nie widzę powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnbbbbbnmmmm
 

Przeczytaj dokładnie moje posty nie chodzi o to ze się pluskała w tej wanience z tym panem tylko to jak się na tym lansowała i w kreteński sposób się z tego cieszyła. Uprawianie sexu w celu pozyskania korzyści ma swoja nazwę, prostytucja jeśli uważasz ze powinno się to propagować w społeczeństwie to mamy rożny światopogląd.

Nic nie było o tym mowy że się lansowala więc nie wiem o tym, natomiast szczerze? Nawet jak ktoś ma zawód prostytutki mnie to osobiście nie obchodzi. Wogóle.

Ty uważasz że Cejrowski powinien zabronić jej pokazywania tyłka i zarabiania na tym, ja uważam że to tylko jej wybór i że ma prawo...I tyle.

Nawet wiedząc że ktoś jest prostytutką nie wyobrażam sobie besztac takiej osoby. Nie widzę powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No właśnie po co o tym gadać. Widziałaś miasto ziro wejst Japonia deszcz 😱😵

gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No właśnie po co o tym gadać. Widziałaś miasto ziro wejst Japonia deszcz 😱😵

gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnbbbbbnmmmm
 

bo popełniła. nie wolno się du'p/czyć publicznie i jak trochę pomyślisz to wymyślisz, dlaczego. 

Wolno. Znam mnóstwo ludzi którzy to zrobili. Np sąsiedzi robią to tak że każdy słyszy.

To ty twierdzisz że nie wolno. Gdyby nie było wolno to dostałaby mandat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

cejrowski to prowadzący program, od niego wymaga sie oglądalności, wiec sprzedaje swoje umiejetności bycia cynicznym bucem

jest akcja, publika sie cieszy bądź sie burzy, taka jest telewizja, szoł must goł on

każdy kto sie tam pcha musi liczyc sie ze skrajnymi reakcjami, czesto prostej yntelektualnie publiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×