Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oglądacie vlogi Kacpra Beauty? Kontrowersyjny czy nie?

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, chłopak recenzuje różne kosmetyki na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja go oglądam, bo ma dużą wiedzę, a poza tym poleca produkty nie testowane na zwierzętach, co jest dla mnie ważne. Moim zdanim nie jest kontrowersyjny, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
 

Ja go oglądam, bo ma dużą wiedzę, a poza tym poleca produkty nie testowane na zwierzętach, co jest dla mnie ważne. Moim zdanim nie jest kontrowersyjny, dlaczego?

Ostro bierze się za branżę kosmetyczną, co jest moim zdaniem dobre, bo te markowe typu Dior testują właśnie na zwierzętach. Oprócz tego mają fatalne składy dla naszej skóry i każą sobie płacić duży hajs za swoje produkty😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widziałam kilka razy ale nie oglądam. Nie da się go słuchać, bo po pierwsze nie umie mówić po polsku i używa słów, których znaczenia nie zna (używa ich niepoprawnie). Wychodzi przez to jeden wielki bełkot. Po drugie nie gada nic wartościowego i mądrego. Powtarza rzeczy, które gdzieś wyczytal w sieci, ale widać że nic z tego nie rozumie. Są dużo lepsze źródła rzetelnej wiedzy na temat kosmetyków. Jeśli ktoś za odkrywcze uważa powiedzenie, że te marki maja słaby skład, to nie wiem gdzie się do tej pory uchował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie, nie oglądam.

Znam się trochę na składach, a koleś brzmi dla mnie jak Zięba. Nie podoba mi się ani jego agresywny ton ani sposób analizy produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ostro bierze się za branżę kosmetyczną, co jest moim zdaniem dobre, bo te markowe typu Dior testują właśnie na zwierzętach. Oprócz tego mają fatalne składy dla naszej skóry i każą sobie płacić duży hajs za swoje produkty😄

Serio nie miałaś o tym wcześniej pojęcia? Ten chłopak nie mówi nic odkrywczego, setki osób przed nim to powiedziały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ja go oglądam, bo ma dużą wiedzę, a poza tym poleca produkty nie testowane na zwierzętach, co jest dla mnie ważne. Moim zdanim nie jest kontrowersyjny, dlaczego?

Problem w tym, że on nie ma żadnej wiedzy, nie potrafi nawet poprawnie po polsku mówić, używa słów, których znaczenia nie zna w sposób niepoprawny. Gdzie wy macie oczy, ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Serio nie miałaś o tym wcześniej pojęcia? Ten chłopak nie mówi nic odkrywczego, setki osób przed nim to powiedziały.  

W sumie teraz "testowanie na zwierzętach" dla firm europejskich oznacza po prostu obecność na rynku chińskim. UE już jakiś czas temu zakazała testów. Więc nie chyba nikogo nie dziwi, że globalni giganci jak Dior nie odpuszczą sobie takiego rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Serio nie miałaś o tym wcześniej pojęcia? Ten chłopak nie mówi nic odkrywczego, setki osób przed nim to powiedziały. 

A czy ja piszę , że nie miałam pojęcia. Po prostu stwierdzam😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pierwsze słyszę i nie widzę celu w oglądaniu. Może jakby to był blog pisany to bym zerknęła, bo można w chwilę przeczytać, ale słuchanie czegoś takiego to dla mnie kompletna strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pierwsze słyszę i nie widzę celu w oglądaniu. Może jakby to był blog pisany to bym zerknęła, bo można w chwilę przeczytać, ale słuchanie czegoś takiego to dla mnie kompletna strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Pierwsze słyszę i nie widzę celu w oglądaniu. Może jakby to był blog pisany to bym zerknęła, bo można w chwilę przeczytać, ale słuchanie czegoś takiego to dla mnie kompletna strata czasu.

Nie wiem czy ma pisany. Ja zwykle nie oglądam vlogów, chyba że są tematyczne, ale jego lubię oglądać, bo często omawia nieznane marki, choć nie oglądam każdego odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×