Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ollll

sztukateria elewacyjna

Polecane posty

Gość ollll

Ile kosztuje sztukateria elewacyjna? Czy to jest drogie? Ile trzeba dopłacić względem normalnego ocieplenia i wykończenia elewacji dla domu, który ma ok. 90 metrów kwadratowych powierzchni? Dzięki z góry za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccca

Mam coś takiego i polecam. Ogólnie pracuję w branży budowlanej i powiem Ci, że opinie klientów są różne, ale to nie ze względu na fakt, że z zasady taka sztukateria się sprawdza lub mnie sprawdza, tylko trzeba po prostu wybierać porządną. Jak chcesz kupić badziew z Chin to nie trzeba się dziwić, że może Ci pęknąć albo odpadnie. Jak chcesz mieć coś dobrego, to najlepiej poszukać polskiej firmy i może nawet trochę dopłacić, ale masz gwarancję, że to Ci się będzie trzymać. My do swojego domu kupowaliśmy od nich dom-design.com/?sztukateria-elewacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sztukateria elewacyjna nie musi być wcale droga, żeby nie wejść przypadkiem w dodatkowe koszta najlepiej jest to zlecić firmie która się tym zajmuje. Ja od siebie polecam Efez sztukateria, piękne prace i szybka realizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi poleca do elewacji firmę Efez Sztukateria, myślę ,że warto zaufać tym poleceniom, widziałam na własne oczy to co tworzą i jestem naprawdę pod dużym wrażeniem ich fachowego podejścia do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sugerując się tutejszymi opiniami postanowiłem postawić na sztukaterię elewacyjną wykonywaną przez firmę Efez Sztukateria i powiem szczerze, że jestem zachwycony tą współpracą! Wszystko od pierwszego telefonu przebiegło naprawdę bezproblemowo, ustaliliśmy czego oczekuję i dokładnie to otrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sztukaterię elewacyjną, nie ma chyba lepszej firmy która się tym zajmuje od Efez Sztukateria, robili u mnie i naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdania , że nawet jeżeli coś jest droższe to czasami warto zaryzykować u mnie taką sztukaterię elewacyjną również robiła wspomniana tutaj firma EFEZ I jestem mega zadowolony. Super to wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2020 o 11:25, WhiteIsBlack napisał:

Efez Sztukateria to naprawdę bezkonkurencyjna firma! Z Nimi wszystko pójdzie jak z płatka.

Zgadzam się, a w dodatku bardzo szybko uporają się ze wszystkimi pracami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Efez i tylko Efez jeśli chodzi o sztuketerię dekoracyjną! Zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz potrafią stworzyć coś naprawdę pięknego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również korzystałem z usług Efez Sztukateria i nie mam nic im do zarzucenia, prace wykonują naprawdę szybko, a po sobie zostawiają porządek. Ceny bardzo przystępne, a sam kontakt w zupełności bezproblemowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Sztukaterii elewacyjnel polecam tylko i wyłącznie Efez Sztukateria, nie mają sobie równych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Efez Sztukateria masz pewność, że wszystko zostanie zrobione bardzo dokładnie, a przede wszystkim ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trakcie wykańczania mojego nowego mieszkania postawiłam na usługi Efez Sztukateria i jestem bardzo zadowolona z końcowych efektów, jest pięknie i nie sztampowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Efez Sztukateria i żadna inna firma, lepiej Ci nie wykończy mieszkania w dekoracyjny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×