Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nnnnl

Pytanie do osób będących w związku. Po jakim czasie zaczęliście uprawić seks?

Polecane posty

Gość Ania36
 

Oj no przecież już czeka półtora miesiąca 🙂 Pewnie powinna udowodnić swą miłość już drugiego dnia

Tak jak miałam 15 lat i chłopak lat 16 nalegał  po ok. 2 miesiącach na 'dowód miłości'  to zerwałam z nim bo sorry, ale w wieku 15lat wystarczają pieszczoty i całowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

W tak młodym wieku to jednak trochę dłużej trzeba starać, musicie się kochać( choć w tym wieku to raczej zauroczenie) , za 10 lat możesz się spodziewać seksu na pierwszym spotkaniu,ale póki co to cierpliwości, wyjdzie w odpowiednim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po roku.  Chciał poczekać,  aż będę pełnoletnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak jak miałam 15 lat i chłopak lat 16 nalegał  po ok. 2 miesiącach na 'dowód miłości'  to zerwałam z nim bo sorry, ale w wieku 15lat wystarczają pieszczoty i całowanie.

I bardzo rozsądnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania36

Może coś tam więcej ciało chciało, ale są pewne granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnnl
 

Spróbować możesz tylko niezbyt nachalnie, nawet nie musisz pytać😉, takie delikatnie siła ją podnieci i jest twoja. Oczywiście jeśli się odwróci, albo powie że masz przestać to nie nalegaj więcej. 

Dobra, ale dochodzimy do absurdalnego pytania. Przed samym momentem penetracji kolokwialnie mówiąc przed wsadzeniem i choćbym nie wiem jak był napalony i nawet gdyby Ona się nie wzbraniał to ja i tak w tym momencie bym zapytał czy mogę😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnnl

No może po sporej ilość alkoholu bym nie zapytał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnnl

No może po sporej ilość alkoholu bym nie zapytał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
 

Dobra, ale dochodzimy do absurdalnego pytania. Przed samym momentem penetracji kolokwialnie mówiąc przed wsadzeniem i choćbym nie wiem jak był napalony i nawet gdyby Ona się nie wzbraniał to ja i tak w tym momencie bym zapytał czy mogę😪

Mój teraz już mąż zapytał czy może chociaż wiedział, że dziewicą nie jestem i tak to się powinno odbyć. Pozatym zawsze się pyta czy może skończyć w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My po około 3 tygodniach 8 spotkanie chyba. 

Ps Nie zdzierżyłabym gdyby mój własny facet pytał się czy może.  Ale jeżeli ktoś tego potrzebuje to szanuję to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

To czy może to oczywiście nie w kulminacyjnym momecie tylko odpowiednio wcześniej ,aby móc się całkowicie zapomnieć i nie myśleć o ewentualnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Pierwsze  spotkanie ododalam się chyba za długo  czekałam na pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnnl
 

My po około 3 tygodniach 8 spotkanie chyba. 

Ps Nie zdzierżyłabym gdyby mój własny facet pytał się czy może.  Ale jeżeli ktoś tego potrzebuje to szanuję to. 

No, ale za pierwszym razem to jednak lepiej zapytać. Rozumiem za drugim, że już nie pytać. Tym bardziej, że już podczas całowania dwa razy pytałem czy możemy to zrobić to stwierdziła, że za wcześnie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnnl
 

My po około 3 tygodniach 8 spotkanie chyba. 

Ps Nie zdzierżyłabym gdyby mój własny facet pytał się czy może.  Ale jeżeli ktoś tego potrzebuje to szanuję to. 

Może ty jesteś bardziej zdzirowata, że lubisz być brana bez pytania 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
 

Może ty jesteś bardziej zdzirowata, że lubisz być brana bez pytania 🤔

To raczej zależy od wieku i od sposobu antykoncepcji,przy tabletkach anty facet  poprostu nie musi pytać się swojej kobiety czy może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

odwrotnie, super wyjazd, super swobodne warunki, towarzystwo koleżeńskie po prostu chcieliśmy się dobrze bawić, korzystać z luksusu. Najpierw koncentrowaliśmy się na własnym orgaźmie, partner był narzędziem do osiągnięcia rozkoszy. Powoli okazywało się że przyjemne było nie tylko uprawianie seksu, ale również wspólne spędzanie czasu, coraz więcej i coraz bliżej i okazało się że wyszedł z tego związek. Teraz czasem żartujemy z tej kolejności, ale to było takie bezpretensjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania36

Autorze rozumiem Twoje pragnienia,ale tak z ciekawości co byś sobie pomyślał o swojej dziewczynie gdyby oddała Ci bez protestów i wątpliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnnl
 

Autorze rozumiem Twoje pragnienia,ale tak z ciekawości co byś sobie pomyślał o swojej dziewczynie gdyby oddała Ci bez protestów i wątpliwości?ze

Że podniecilem ją na tyle, że się zapomniała i że potrafię ją rozpalić 🙂. Na pewno nie pomyślałbym sobie, że jest łatwa bo jednak kilka razy mi odmowila. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może ty jesteś bardziej zdzirowata, że lubisz być brana bez pytania 🤔

Może i jestem 😉 Ale w moim przypadku raczej nie zaczynam z facetem się migdalić w łóżku jak nie mam ochoty. Jeżeli zaczynam zabawę to po to aby w miarę możliwości dojść. Jeżeli coś mi nie pasuje to przecież w każdej chwili mogę powiedzieć że coś dziś nie mogę się rozruszać i tyle. Zdarza się tak. Ale fakt już stara jestem (28) i może to kwestia wieku. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

w wieku 35 z pewnym rozbawieniem zauważyłam, że nie mam problemu z seksem na pierwszej randce. Właściwie to nie jest randka tylko wspólne spędzenie popołudnia i wieczoru. W luksusowym otoczeniu, jak jest cieplutko ciało jest w naturalny dość odkryte, wstyd odpływa, podniecenie przypływa, więc dlaczego nie skorzystać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania36
 

Że podniecilem ją na tyle, że się zapomniała i że potrafię ją rozpalić 🙂. Na pewno nie pomyślałbym sobie, że jest łatwa bo jednak kilka razy mi odmowila. 

Ok, sorki przegapiłam gdzieś wpis o Twoim wieku i cały czas myślałam,że masz 16 lat a ona 15.

Co nie zmienia faktu,że kobieta w każdym wieku chce być pewna uczuć swoich i partnera, bo wtedy seks ma zupełnie inny wymiar. Ja kiedy byłam naprawdę zakochana czekałam dłużej niż za pierwszym razem, bo nie chciałam tego zepsuć.Ale tu nie ma reguł bo znam wspaniałe małżeństwo, które rozpoczęło swoją znajomość od seksu na pierwszej randce.

Chyba o tym wszystkim musisz pogadać bo dla każdego odpowiedni jest inny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Dzięki za odpowiedzi w temacie. Nie spodziewałem, że aż tyle osób tak długo czeka. W takim razie biorę na wstrzymanie. 

A i ja mam 32 lata Ona 29. Ten wyżej że 16 i 15 to podszywacz. 

jeżeli macie po 30 lat to uważam, że nie ma na co czekać. Bierz dziewczynkę na testy. To co dostaniesz na początku może już później się tylko zmniejszać - pogarszać. Jak już dojdzie do sexu to rozmawiajcie o tym. Czego chcecie i co możecie sobie dać. Bez przesady 30 lat to nie 16. U nas też tak było. Może przez dwa pierwsze miesiące przetestowaliśmy wszystko co mogliśmy i na co się oboje zgodziliśmy. Powiedzieliśmy sobie na co nas teraz nie stać - może w przyszłości do tego wrócimy.  Jesteśmy małżeństwem już 15 lat. Nie wiem z czego to wynika ale kobiety po dłuższym czasie jakoś trochę zamykają się na sex. Jeżeli teraz słyszę, że ...  "no przestań, nie będę tego robić ... " to wracam do  rozmowy z początku znajomości i po problemie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeo

Chodziłem z dziewczyną kilka miesięcy, cały czas kręciła się koło nas ładna małolata. Niestety stało się tak że rozstaliśmy się. Co ciekawe w tym samym dniu przykleiła się do mnie ta małolata /16 i pół/ 😄  w tym samym dniu ją rozdziewiczyłem /byłem 5 lat starszy/ no i tak ją dziewiczyłem 😉 prawie 4 lata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek

 Z pierwszą dziewczyną po ok. 3 miesiącach, druga po tygodniu na domówce niemal mnie zgwałciła 😄  była trochę wypita ale nie pijana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×